Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

nocleg tranzytowy okolice GRAZ

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
strzeleckris
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 19.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzeleckris » 07.06.2012 22:35

Witajcie!
a ja polecam nocleg tu http://www.nartywaustrii.eu/
około 100 km od Grazu. Nocowaliśmy tam w drodze powrotnej z Cro w ub tygodniu. No tak już po urlopie. Chorwacja fantastyczna. To była nasza pierwsza "wycieczka" tam i dziś wiem, że na pewno wrócimy do pieknej Dalmacji.
A wracając do noclegu to naprawdę przesympatyczne miejsce prowadzone przez jeszcze bardziej sympatycznych Polaków, Pana Józefa i Ewę.
MarcG
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcG » 08.06.2012 09:32

Lupus37 napisał(a):Prawdopodobnie właśnie ta różnica w cenie przekłada się na zajętość pokoi w sezonie. W Oekotelu ciężko już o miejsca, natomiast w Etap Hotelu jeszcze coś można znaleźć!


Wg mnie główna różnica w cenie to lokalizacja. Oekotele są jednak na dalekich obrzeżach a etapy w centrum. Jeżeli chcesz się tylko przespać, rano śniadanie i w droge to oekotel jest lepszy. Pokoje są większe i bardziej komfortowe, no jest troche taniej, niewiele ale jest. Natomiast jeżeli wieczorem chcesz się przejść po mieście i wypić wieczorem piwo na rynku to etap jest znacznie lepszy. Pokoje to faktycznie jak kapsułki w pociągu :D miejsca zero.
spining
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) spining » 09.06.2012 07:11

strzeleckris napisał(a):Witajcie!
a ja polecam nocleg tu http://www.nartywaustrii.eu/
około 100 km od Grazu. Nocowaliśmy tam w drodze powrotnej z Cro w ub tygodniu. No tak już po urlopie. Chorwacja fantastyczna. To była nasza pierwsza "wycieczka" tam i dziś wiem, że na pewno wrócimy do pieknej Dalmacji.
A wracając do noclegu to naprawdę przesympatyczne miejsce prowadzone przez jeszcze bardziej sympatycznych Polaków, Pana Józefa i Ewę.

dzieki za wskazowke - sporzystalem i zarezerwowalem
cyprysiaki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyprysiaki » 10.06.2012 22:51

witam szukam noclegu niestety Oekotel Graz już zajęty chcę napisać do tego w Wiedniu ale tam są 3 hotele pytanie dla doświadczonych który wybrać , aby daleko nie zbaczać z trasy bez zwiedzania tylko spanko
cyprysiaki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyprysiaki » 16.06.2012 00:16

witam pomocy czy ktoś potrafi odpowiedzieć który oekotel wybrać w wiedniu
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 16.06.2012 00:41

Doświadczony w spaniu w wiedeńskich Oekotelach to akurat nie jestem, ale patrząc na mapę, to najprościej byłoby w tym trzecim czyli w Traiskirchen (Wien Süd). Tym bardziej, że jest bliżej Grazu ...

Dwa pozostałe są po północnej stronie Wiednia, pierwszy w rejonie autostrady na Pragę, drugi bliżej drogi na Mikulov.
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 16.06.2012 20:20

Adam Sz. napisał(a):Doświadczony w spaniu w wiedeńskich Oekotelach to akurat nie jestem, ale patrząc na mapę, to najprościej byłoby w tym trzecim czyli w Traiskirchen (Wien Süd). Tym bardziej, że jest bliżej Grazu ...

Dwa pozostałe są po północnej stronie Wiednia, pierwszy w rejonie autostrady na Pragę, drugi bliżej drogi na Mikulov.



Witam.
Kolega ma rację . Traiskirchen jest blisko trasy / zjazd z autostrady i dwie ulice w bok/.
Bryła hotelu rozpoznawalna jak i reszta Oek Otel-i. Łatwy dojazd.
Standart Clasic.
Byłem w tym hotelu w zeszłym roku , jak wracałem z Włoch. 21Eu/os.

Pozdrawiam !
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 16.06.2012 21:42

Jedyny problem to może być z wolnym miejscem ...

Gdzieś chyba w lutym próbowałem zarezerwować tam nocleg na poczatek sierpnia i przyszła odpowiedź, że nic z tego - brak miejsc. Co prawda chodziło aż o 9 osób, ale jednak 8O
cyprysiaki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyprysiaki » 16.06.2012 22:25

No również już wszystko zajęte w tym oekotelu macie jeszcze jakieś pomysły aby zbytnio nie zbaczać
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 17.06.2012 13:46

cyprysiaki napisał(a):No również już wszystko zajęte w tym oekotelu macie jeszcze jakieś pomysły aby zbytnio nie zbaczać


Oekotel to hotelik robotniczy i ma podpisane umowy na wynajem dla pracowników, najczęściej są to budowlańcy dlatego też w tygodniu tam pokój wynająć jest ciężko, najłatwiej u nich wynająć w weekend i to do niedzieli rano bo popołudniu już zjeżdżają pracownicy. Na pewno też tam nie ma zamykanego parkingu. Jeśli interesuje Cię nocleg w pobliżu autostrady podeślij maila na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl a ja wieczorkiem po powrocie z pracy podeślę Ci namiary, pozdrawiam
vtecdesign
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) vtecdesign » 17.06.2012 14:17

A jak wygląda obecnie "przytrzymanie" rezerwacji w Oekotelu? Bo zmienili ostatnio maks. godziny przyjazdu i w przypadku potwierdzenia telefonicznego trzeba być najpóźniej o 18 (sic!), co jest bezsensownie wcześnie. Czy rzeczywiście rezerwacja może przepaść jeśli przyjadę o 21?
piotr62
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 13.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 17.06.2012 18:19

Obecnie jest to godzina 16:00. Osobiście nigdy nie byłem tam na czas ale zawsze dzwoniłem z trasy i nie było problemu z przetrzymaniem rezerwacji.
Piszą rówież o tym w potwierdzeniu (żeby dzwonić)
P.
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 17.06.2012 18:44

Ktoś kiedyś chyba tam nocował, bo znalazłem w ulubionych -
http://members.aon.at/gaestehaus.bierbauer.at/
I chyba sobie chwalił ...

Może też coś takiego: http://www.fairpricehotel.at/
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 18.06.2012 20:58

vtecdesign napisał(a):A jak wygląda obecnie "przytrzymanie" rezerwacji w Oekotelu?


Co masz na myśli pisząc o "przetrzymaniu rezerwacji"? Z tego co czytam, rezerwuje przez internet i w zarezerwowany dzień muszę przyjechać najpóźniej do godziny 22. Coś się zmieniło?
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 19.06.2012 08:02

sneer napisał(a):
vtecdesign napisał(a):A jak wygląda obecnie "przytrzymanie" rezerwacji w Oekotelu?


Co masz na myśli pisząc o "przetrzymaniu rezerwacji"? Z tego co czytam, rezerwuje przez internet i w zarezerwowany dzień muszę przyjechać najpóźniej do godziny 22. Coś się zmieniło?


Mniej więcej tak to wygląda jak dostałeś potwierdzenie rezerwacji:
) arrival before 4 p.m. Later arrivals have to be confirmed in calling our reception on the day of arrival,

otherwise automatic cancellation!"

W skrócie przyjazd przed 16 OK, w przypadku przyjazdu po 16 musisz do nich zadzwonić i powiedzieć że masz rezerwację i ją potwierdzasz, ale nie dojedziesz na 16 tylko powiedzmy na 20 żeby automatycznie o 16 ci nie usunęli rezerwacji z tego co kojarzę to zawsze tak tam było.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
nocleg tranzytowy okolice GRAZ - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone