Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niezatapialny sen: Nurkowanie od A do Z. Lodowe ostatki.

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.01.2012 11:30

andrew_g napisał(a):Cze Roxi, Szczęśliwego Nowego Roku Ci życzę, ale czy jest coś, co odróżnia nurkowanie po alkoholu od np. prowadzenia samochodu po spożyciu ?


Cześć :)
Nie wiem jaka jest różnica, bo nie miałam możliwości porównania.
Nigdy nie prowadziłam samochodu, ani nie nurkowałam pod wpływem. A te dwa łyki szampana... nie bądźmy śmieszni :twisted:

kamil1929 napisał(a):Spoko nurkowanie,swietna sprawa :wink:


Hej Kamil.
Bardzo świetna, uzależniająca sprawa :)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 03.01.2012 12:26

Roxi napisał(a):A te dwa łyki szampana... nie bądźmy śmieszni :twisted:


... i to w dodatku "rozwodnionego" ! ;) :lol:

... a po szampanie to wynurzenie szybsze zapewne jest ! ;)

Pozdrawiam.
andrew_g
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 03.01.2012 12:54

Wiesz Roxi, fajne masz hobby, a skoro to tylko dwa łyki :lol: , dotychczas sądziłem, że faceci są bardziej skłonni do efekciarstwa i pozerstwa niż kobiety, a raczej nie wiele jest kobiet, które chwalą się np swoimi podbojami albo ilością spożytego alkoholu w tym pod wodą ;. bo to raczej domena mężczyzn :D. Jak dla mnie najbardziej dobijające jest to, że każdy wierzy w swoją nieomylność, no wiesz, rób jak uważasz ale uważaj jak robisz.
pzdr
A
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 03.01.2012 13:11

Hejka Roxi ! :)

Widzę że nurkujemy w tych samych akwenach :), tylko jakoś się spotkać nie możemy :):):)
Ale że szampanem nie "stuknełaś" się ze szkieletorami w samolocie?! Szkoooda...:) Toż oni tam marzną cały czas za sterami :)

Przy okazji dobrze wiedzieć że w grudniu jest tam dość dobra przejrzystość wody.

Z podwodnych zabaw, ciekawostek, atrakcji i nauki nura - polecam Hermanice :) Tylko po przykrych doświadczeniach to jedźcie dość dużą grupą i niech ktoś zostaje na górze do pilnowania dobytku.

Pozdrawiam serdecznie :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.01.2012 13:37

mariusz-w napisał(a):... i to w dodatku "rozwodnionego" ! ;) :lol:

... a po szampanie to wynurzenie szybsze zapewne jest ! ;)


:lol:

Wystrzeliliśmy do góry jak korki :twisted:

andrew_g napisał(a):Wiesz Roxi, fajne masz hobby, a skoro to tylko dwa łyki, dotychczas sądziłem, że faceci są bardziej skłonni do efekciarstwa i pozerstwa niż kobiety, a raczej nie wiele jest kobiet, które chwalą się np swoimi podbojami albo ilością spożytego alkoholu w tym pod wodą ;. bo to raczej domena mężczyzn .


Oj, chyba ktoś tutaj stwarza pozory czystego jak łza obywatela ;)
Szampański ranek pod wodą miał na celu pokazanie tego, że da się takie rzeczy zrobić 20m pod wodą.
Spotkanie ze wspaniałymi ludźmi, świeże powietrze, piękne widoki i frajda... a nie efekciarstwo.
Nie wszystko trzeba traktować serio, czasem można przymrużyć oko... kiedy trzeba być poważnym i statecznym, to trzeba, a kiedy można wygłupiać się na całego pozując do fotki z butelką szampana to trzeba z tego korzystać.

andrew_g napisał(a):Jak dla mnie najbardziej dobijające jest to, że każdy wierzy w swoją nieomylność, no wiesz, rób jak uważasz ale uważaj jak robisz.


Dobra zabawa, uśmiech na buzi i zadowolenie, trochę więcej radości z życia.
Nie masz ochoty nurkować, nie czujesz się na siłach zejść pod wodę- nie nurkujesz i wszystko jest jasne i proste.

Asia&Grześ napisał(a):Widzę że nurkujemy w tych samych akwenach , tylko jakoś się spotkać nie możemy.


No to nic, tylko trzeba się umówić i spotkać :)

Asia&Grześ napisał(a):Ale że szampanem nie "stuknełaś" się ze szkieletorami w samolocie?! Szkoooda... Toż oni tam marzną cały czas za sterami


Właśnie się zastanawialiśmy, czy wznieść toast na Koparce, czy na Samolocie.... padło na Koparę :)

Asia&Grześ napisał(a):Z podwodnych zabaw, ciekawostek, atrakcji i nauki nura - polecam Hermanice Tylko po przykrych doświadczeniach to jedźcie dość dużą grupą i niech ktoś zostaje na górze do pilnowania dobytku.


Hermanice bardzo lubię, było tak że stawialiśmy się tam co niedzielę.

O sytuacjach kiedy znikały samochody i pozostawiony dobytek też słyszałam, ale teraz ponoć się już tak nie zdarza.
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 03.01.2012 17:08

Roxi napisał(a):
andrew_g napisał(a):Cze Roxi, Szczęśliwego Nowego Roku Ci życzę, ale czy jest coś, co odróżnia nurkowanie po alkoholu od np. prowadzenia samochodu po spożyciu ?


Cześć :)
Nie wiem jaka jest różnica, bo nie miałam możliwości porównania.
Nigdy nie prowadziłam samochodu, ani nie nurkowałam pod wpływem. A te dwa łyki szampana... nie bądźmy śmieszni :twisted:

kamil1929 napisał(a):Spoko nurkowanie,swietna sprawa :wink:


Hej Kamil.
Bardzo świetna, uzależniająca sprawa :)

Pozdrawiam Roxi :wink: fantastyczne hobby :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.01.2012 17:08

kamil1929 napisał(a):Pozdrawiam Roxi :wink: fantastyczne hobby :wink:


Również serdecznie pozdrawiam :)

I tak na poprawę humoru
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 04.01.2012 17:37

Roxi napisał(a):
kamil1929 napisał(a):Pozdrawiam Roxi :wink: fantastyczne hobby :wink:


Również serdecznie pozdrawiam :)

I tak na poprawę humoru

Spoko filmiki i stronka :wink:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 05.01.2012 23:54

Hej Roxi w Nowym! :D
Słyszałaś już o tym?
http://www.wykop.pl/ramka/987763/wynale ... e-skrzela/


Pzdr.
Anka
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 12.01.2012 14:55

mahadarbi napisał(a):Hej Roxi w Nowym! :D
Słyszałaś już o tym?
http://www.wykop.pl/ramka/987763/wynale ... e-skrzela/


No pomysł przedni, tylko z tego co mi wiadomo, to w wodzie nie ma powietrza tylko tlen, a na czystym tlenie nie można nurkować zbyt głęboko, ot kilka metrów... ale oczywiście mogę się mylić ;)

No u mnie ostatnio susza jak się patrzy- na narty też musi czasu wystarczyć ;), może w sobotę uda się gdzieś wyskoczyć. Pogoda zachęca, woda pewnie w miarę ciepła, nie ma co siedzieć w domu :)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 12.01.2012 15:01

Ja też już odliczam dni do nart. Nad wodą :D

Pzdr!
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 12.01.2012 15:08

Poprzedni weekend spędziłam na deskach w Czechach, teraz odliczam dni do 28 stycznia... Tyrol czeka :)

Kiedy ruszasz?
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 12.01.2012 15:10

Ja to delikatnie, u nas :wink: Zakopane ino, hej od 23 stycznia! Na Tyrol to jeszcze jako tako jeździć trzeba :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.02.2012 10:30

No to ja już po nartowaniu :)
Jak zwykle białe szaleństwo.
W drodze powrotnej nie mogłam sobie odmówić i zjechaliśmy z autostrady w okolicach Attersee.
-12 stopni, a woda ani myśli zmieniać stan skupienia. Do tego nurkujących ekip też było troszeczkę.... sezon trwa cały rok ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 22.02.2012 09:18 przez Roxi, łącznie edytowano 1 raz
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.02.2012 10:36

Ty w tym sweterku na motorze jechałaś??? 8O


Kurde, Iron Lady :roll:




:lol:



Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Niezatapialny sen: Nurkowanie od A do Z. Lodowe ostatki. - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone