Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 02.08.2014 20:56

minimartini napisał(a):
Obrazek



... cudne niebieskości ...
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.08.2014 21:34

Martynko ,zachęcona Twoimi zdjęciami zakupiłam filtr ,mam nadzieję że pomoże w robieniu ładniejszych zdjęć ,pod koniec sierpnia sprawdzę w Tatrach :)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 02.08.2014 23:53

wiedziałam że Badija Wam się spodoba i w ogóle cała wyspa:).

Miło powspominać zeszłoroczne wakacje:)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 03.08.2014 01:05

Niezwykłą sprawą jest to, że zżymamy się na widok natłoku turystów w naszych ukochanych miejscach,
a jednak opisujemy je na forum ,nie zawsze tak pięknie jak Martyna, mając świadomość, że będzie tych ludzi w kolejnym roku jeszcze więcej...Widocznie pragnienie podzielenia się tym pięknem i szczęściem jest podstawową potrzebą ,która pozwala przeżywać po raz kolejny pewne chwile i ocalić je od zapomnienia.
Matko, to jeszcze miesiąc, zaczynam wielkie odliczanie ..3 września wyruszamy ...Po raz kolejny Peljeśac, w trakcie pobytu-pod wplywem relacji bieżącej-Badija (Korculę trochę znamy), a potem Vissss...can't wait!

Dzięki Martyno, you made my past few days :D
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 03.08.2014 16:27

miras_sg napisał(a):Po przeczytaniu tylu relacji w tak krótkim czasie ( te sprzed kilku lat i obecne ) po prostu się pogubiłem...
Cro piękna jest a co planować za rok ??? Jak poczytam do wiosny to forum to oszaleję i szukajcie mnie u czubków chyba....


Ha ha ;) Podejrzewam, że wielu takich "szaleńców" się znajdzie ;)

Katerina napisał(a):"Toż te niby „wytrawne racuszki” to przystawka powitalna była…"

Nam takie podawano we Vrboskiej na Hvarze. Zawsze były "on the house", czyli na koszt zakładu.

Przepiękne zdjęcia.Takie relacje to ja lubię :D Na początku września będę na Peljeścu, i na pewno wybiore się na Badiję :!: Dzięki za inspirację. Powiedz ,czy zabraliście się tam taksą wodną i obchodziliście wyspę z bambetlami do kąpania i plażowania?


Tak, płynęliśmy taxi. Idąc na powrotną, obeszliśmy wyspę, z całym plażowym grajdołkiem ;) Lecz na Badiję płynęliśmy z grajdołkiem minimalistycznym.

Katerina napisał(a):Niezwykłą sprawą jest to, że zżymamy się na widok natłoku turystów w naszych ukochanych miejscach,
a jednak opisujemy je na forum ,nie zawsze tak pięknie jak Martyna, mając świadomość, że będzie tych ludzi w kolejnym roku jeszcze więcej...Widocznie pragnienie podzielenia się tym pięknem i szczęściem jest podstawową potrzebą ,która pozwala przeżywać po raz kolejny pewne chwile i ocalić je od zapomnienia.
Matko, to jeszcze miesiąc, zaczynam wielkie odliczanie ..3 września wyruszamy ...Po raz kolejny Peljeśac, w trakcie pobytu-pod wplywem relacji bieżącej-Badija (Korculę trochę znamy), a potem Vissss...can't wait!

Dzięki Martyno, you made my past few days :D


... bo szczęście mnoży się, gdy się je dzieli :) a że w tym wypadku efektem ubocznym może być brak tak cenionej bezludności... ;) I tak warto dzielić się pięknem :)
Życzę cudnego wyjazdu!

a to ja napisał(a):
minimartini napisał(a):
Obrazek



... cudne niebieskości ...


Cieszą oko, prawda? :)

andeo napisał(a):Martynko ,zachęcona Twoimi zdjęciami zakupiłam filtr ,mam nadzieję że pomoże w robieniu ładniejszych zdjęć ,pod koniec sierpnia sprawdzę w Tatrach :)


Aldonko, zobaczysz różnicę :)

ArliJ napisał(a):wiedziałam że Badija Wam się spodoba i w ogóle cała wyspa:).

Miło powspominać zeszłoroczne wakacje:)


Ogromnie! :)
To absolutnie wyjątkowe miejsca.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.08.2014 21:38

Martyna, jak miło tu zajrzeć po dłuższej przerwie ;) Chociaż przyznam, że zaglądałam, będąc TAM :mrgreen:...

Właśnie wróciliśmy z Cro, a dokładniej z... Korčuli :hearts: (Byliśmy też kilka dni na Lastovie :D) Już tęsknię, patrząc na Twoje zdjęcia... Swoich jeszcze nie zgrałam.

Mamy podobne wrażenia co do niektórych plaż :) Jak się trochę ogarnę, skomentuję bardziej szczegółowo. Na razie patrzę na Twoje piękne fotki i wspominam...

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 06.08.2014 12:11

maslinka napisał(a):
Właśnie wróciliśmy z Cro, a dokładniej z... Korčuli :hearts: (Byliśmy też kilka dni na Lastovie :D)


To mam cichą nadzieję na jakąś relację :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2014 12:20

Magdalena S. napisał(a):To mam cichą nadzieję na jakąś relację :)

Nie chcę się tu Martynie za bardzo wcinać, ale coś zaczyna powstawać tutaj :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.08.2014 23:30

Martyno, dzięki Twoim zdjęciom i po odwiedzeniu wcześniej innych tegorocznych relacji z Korčuli poczułem się wyjątkowo korčulańsko . Mogę już iść spać , pewny kolorowych snów - zapewne z przewagą niebieskości 8)

Piękne zdjęcia


Pozdrawiam
Piotr
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 11.08.2014 19:00

Oj coś relacja utknęła :( A ja niecierpliwie czekam na c.d. :)
Również zachęcona Twymi cudnymi fotkami, postanowiłam się wyposażyć w filtr, aby fotki były jeszcze piękniejsze :) Sprawdzę już za 2 tyg. w Italii :D
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.08.2014 07:51

minimartini napisał(a):Troszkę zawiedzeni udajemy się na zwiady do Prigradicy – może tam znajdziemy jakieś smaczne lody?

Obrazek

Prigradica

Nie znajdujemy, chodzimy za chwilę, „to tu, to tam”.
… No skoro nawet KIWI nie zdało egzaminu – trafiliśmy na lody bez smaku, rozwodnione, „pachnące chemią”.

GDZIE ZNALEŹĆ SMACZNE LODY NA KORČULI?

***


Martyna tam, za "winklem" po prawej była druga knajpka z naprawdę smacznymi lodami, szczególnie jagoda była pyszna. Te z KIWI faktycznie kiepskie...
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 13.08.2014 21:22

maslinka napisał(a):Martyna, jak miło tu zajrzeć po dłuższej przerwie ;) Chociaż przyznam, że zaglądałam, będąc TAM :mrgreen:...

Właśnie wróciliśmy z Cro, a dokładniej z... Korčuli :hearts: (Byliśmy też kilka dni na Lastovie :D) Już tęsknię, patrząc na Twoje zdjęcia... Swoich jeszcze nie zgrałam.

Mamy podobne wrażenia co do niektórych plaż :) Jak się trochę ogarnę, skomentuję bardziej szczegółowo. Na razie patrzę na Twoje piękne fotki i wspominam...

Pozdrawiam serdecznie :papa:


Ty już wiesz, że ogromnie się cieszę na Twą relację :hearts:
A reszty nie piszę, bo już u Ciebie napisałam i... Teraz zamiast kończyć swoją, to częstszym gościem w Twojej będę :wink: :mrgreen:

piotrf napisał(a):Martyno, dzięki Twoim zdjęciom i po odwiedzeniu wcześniej innych tegorocznych relacji z Korčuli poczułem się wyjątkowo korčulańsko . Mogę już iść spać , pewny kolorowych snów - zapewne z przewagą niebieskości 8)

Piękne zdjęcia


Pozdrawiam
Piotr


Piotrze,
to poczekaj na niebieskości, które pokażę w kolejnej części - to dopiero uczta dla oka i duszy :hearts:

Pozdrawiam Cię serdecznie

Martyna

Eunike1984 napisał(a):Oj coś relacja utknęła :( A ja niecierpliwie czekam na c.d. :)
Również zachęcona Twymi cudnymi fotkami, postanowiłam się wyposażyć w filtr, aby fotki były jeszcze piękniejsze :) Sprawdzę już za 2 tyg. w Italii :D


Na chwilkę utknęła ;)
Niedługo znowu ruszy :wink:
W ten weekend świętujemy pierwszą rocznicę, ale po... :oczko_usmiech: Dużooo błękitów i turkusów :D

Italia jednak... A ja myślałam, że Grecja może... (po relacji ArliJ)? :)
Pozdrawiam cieplutko

jackuc napisał(a):
Martyna tam, za "winklem" po prawej była druga knajpka z naprawdę smacznymi lodami, szczególnie jagoda była pyszna. Te z KIWI faktycznie kiepskie...


A widzisz... No to się zgapiliśmy :wink: Choć Ci powiem, że nie przepadam za owocowymi lodami (jak już to sorbety) :mrgreen:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.08.2014 21:36

minimartini napisał(a):A widzisz... No to się zgapiliśmy :wink: Choć Ci powiem, że nie przepadam za owocowymi lodami (jak już to sorbety) :mrgreen:


No cóż wiadomo skąd ta figura :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.08.2014 22:35

ooo znalazły się zguby i Jacek się pojawił i Martynka :) ja tu zaglądam i zaglądam a tu cisza :)
Ale już wszystko wiem ,świętowałaś rocznicę nad Bałtykiem?wszystkiego dobrego!!! gdzie plażowaliście? może gdzieś się minęłyśmy ? choć nie,chyba bym Cię nie przeoczyła ,w końcu trochę się znamy ;)
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 13.08.2014 22:37

Martynko, Grecja za rok. Włochy już zaklepane więc trza jechać ;)
Gratulacje z okazji rocznicy i wszystkiego naj naj naj. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2014 - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone