Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie tylko dla... żółtodziobów

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 20.02.2009 15:05

Lidia K napisał(a):
Co trzeba zrobić? Trzeba bardzo dokładnie zrobić to co opisuje Krzysztoff. Twoim zdjęciom brakuje takiej sekwencji s144/ albo s400/, s800/, nie wiem dokładnie jaki masz rozmiar ustalony dla swoich zdjęć. To jest rozmiar z jakim ma być pobrane zdjęcie z serwera picasy. Bez tego picasa nie wie co ma podać.

Teraz dajemy czas dla Tymony i cierpliwie czekamy.


Lidio - bardzo, bardzo dziękuję za informacje (ja zawsze jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności komuterowo - internetowych :D), natomiast ja jestem totalną nogą komputerową, więc muszę poczekać na męża, który pewnie zrozumie, co trzeba zrobić, bo dla mnie to brzmi jak zaklęcie czarnej magii :cry:
No to musimy poczekać :cry:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 20.02.2009 16:34

Tymona napisał(a):No to musimy poczekać :cry:


Madziu zerknij tutaj :D - prosto,łatwo i przyjemnie :D :D
:papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 20.02.2009 16:45

wojan napisał(a):
Tymona napisał(a):No to musimy poczekać :cry:


Madziu zerknij tutaj :D - prosto,łatwo i przyjemnie :D :D
:papa:

ja tu już wcześniej zerkałam (bo podałeś te stronę w temacie o fotosiku), ale niestety nie za bardzo wiem co dalej - fotosik opanowałam tylko dzięki instrukcji Lidii :D :D :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 20.02.2009 17:27

Powiedzcie, że widzicie to zdjęcie - proszę :D :D :D

Przestudiowałam instrukcję Krzysztoffa - początkowo myślałam, że on w jakimś nieznanym języku obcym mówi :wink: :D ale jak zaczęłam wczytywać, to coś tam drgnęło - ale czy skutecznie? Widzicie?

Obrazek
Ostatnio edytowano 20.02.2009 18:22 przez Tymona, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.02.2009 17:38

Widzę małą Tymonkę :wink: :lol:
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 20.02.2009 17:39

Tymona napisał(a):Powiedzcie, że widzicie to zdjęcie - proszę :D :D :D


Widzę.
Śliczna fotka.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 20.02.2009 17:41

To suuuuuuuuper :D :D :D :D :D
Sytuacja kryzysowa zażegnana (przynajmniej w mojej relacji :wink:), więc:

Janusz Bajcer napisał(a):VRATI SE :!: :!: :!:

Januszu - no, bardzo przystojny pan na filmie się pojawił :D :D :D


marsylia napisał(a):Relacja piękna, superaśna :!: Świetnie piszesz :!:
Dziękuję, bardzo miło mi się podróżowało z Tobą i Twoją rodzinką :!:

Marsylko - A ja dziękuję za dobre słowo :D :D :D Normalnie rosnę :wink: :D

SVIBANJ napisał(a):Noooooo... to bedzie jeszcze o drodze powrotnej :D
Ty się mnie Tymona tak łatwo nie pozbedziesz :D :D :D
W czasie dojazdu do.. i powrotu z.. to się moga dziać naprawdę ciekawe rzeczy ... :D


Svibanju - bardzo się z tego cieszę (że się nie pozbędę, przynajmniej będę miała z kim protesty urządzać :D ) a co do powrotu - to nuuudy były, dzieciaki nam zrobiły numer i zasnęły na 5 godzin, dzięki temu przejechaliśmy trasę w jeden dzień i ok.1.00 byliśmy w domu. Nic ciekawego - widzisz, że mi jedno zdanie z tego wyszło :D :D :D

Lidia K napisał(a): I ostatni ............. Chorwacja jest piękna, ciekawa, bogata w różnorodności i TRZEBA do niej WRÓCIĆ :D .
My też w tym roku planujemy wrócić na "wrześniową Chorwację" (będzie nasza trylogia jak się plany spełnią) :D


Lidio - zacznę od tego, że dziękuję za cenne wskazówki, które mnie zmobilizowały, żeby sama problem rozwiązała :D

Życzę, żeby plany o wrześniowym zamknięciu ? trylogii się zrealizowały :D :D :D



I pozdrawiam :D :D :D :D
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 20.02.2009 19:12

Tymona wielkie dzięki za tą relacje :D bardzo mi się dobrze czytało i oglądało :D wielka szkoda, że to już koniec... :(

Już się nie mogę doczekać kolejnej relacji :)

Pozdrawiam
Asia :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 20.02.2009 19:52

Również pięknie dziękuję ze mile spędzone chwile :D . No i cały czas liczę na to, że jeszcze coś sobie przypomniesz :wink: (niekoniecznie z Chorwacji) i przed latem jeszcze gdzieś się z Tobą powłóczymy...

Obrazek
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 20.02.2009 20:09

Kiedy następna :?: :D Fajnie się było z Tobą pomęczyć ... :D :D
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 20.02.2009 21:12

Tymona napisał(a):To suuuuuuuuper :D :D :D :D :D
Sytuacja kryzysowa zażegnana (przynajmniej w mojej relacji :wink:), więc:


Lidio - zacznę od tego, że dziękuję za cenne wskazówki, które mnie zmobilizowały, żeby sama problem rozwiązała :D



Cieszę się razem z Tobą, że poradziłaś sobie sama z picasą. Bardzo się cieszę.

Ja czuję się w jakiś sposób odpowiedzialna wobec tych osób, które z powodu psikusa fotosika muszą zwiewać z tego serwera i nauczyć się korzystać z innych możliwości a wcześniej skorzystały z mojego poradnika.


No właśnie po ostatnim odcinku żółtodzioba może jeszcze jakieś zdjęcia się znajdą, takie co to do treści nie pasowały a są. Przeszukaj zasoby. Coś na deser się znajdzie.

Pozdrawiam serdecznie
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 20.02.2009 22:19

JoannaG napisał(a):Już się nie mogę doczekać kolejnej relacji :)

Asiu - ja też się nie mogę doczekać, bo to będzie znaczyło, że wakacje doszły do skutku :D :D :D No i dziękuję :D :D :D


dangol napisał(a):że jeszcze coś sobie przypomniesz :wink: (niekoniecznie z Chorwacji) i przed latem jeszcze gdzieś się z Tobą powłóczymy...


Danusiu - chyba się nie da, bo poza Chorwacją to z dzieciakami tylko po Polsce wędrujemy, a "poza granicami" byliśmy jak maluchów jeszcze nie było - a to prehistoria, i zdjęcia papierkowe, których nijak nie można wkleić na forum, zeskanować się nie da, bo na superglu do albumu przyklejone. Tak więc ja teraz nie będę się rozmieniać na drobne - tylko czytać relacje innych, w związku z tym proszę o kolejne porcje :D :D :D

wojan napisał(a):Kiedy następna :?: :D Fajnie się było z Tobą pomęczyć ... :D :D

Wojanku - specjalnie dla Ciebie następna (o ile kryzys pozwoli) już na jesieni :D :D :D
A ja się bardzo cieszę, że dawałeś się pomęczyć :D :D :D


Lidia K napisał(a):Ja czuję się w jakiś sposób odpowiedzialna wobec tych osób, które z powodu psikusa fotosika muszą zwiewać z tego serwera i nauczyć się korzystać z innych możliwości a wcześniej skorzystały z mojego poradnika.


Lidio - trochę Cię rozumiem, ale wydaje mi się, że martwisz się niepotrzebnie, bo pisząc instrukcję złych intencji nie miałaś (a za szefostwo fotosika odpowiadać nie możesz). Poza tym Twoja instrukcja na prawdę pomogła niejednej osobie.... a dla mnie - była to pierwsza lekcja zasad działania niektórych "elementów internetowych", dzięki której zobaczyłam "o co chodzi". A że zrozumiałam, co krzysztoff pisze, to tylko dlatego, że Ty mnie nauczyłaś czytać :D :D :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.02.2009 23:50

To teraz c.d.n. będzie w temacie "przez szybę samochodu". Dziękuję za wspólne odkrywanie nieznanego.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2009 01:13

Tymona napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):VRATI SE :!: :!: :!:

Januszu - no, bardzo przystojny pan na filmie się pojawił :D :D :D


Skoro przystojny, to w nagrodę dla już nie dla żółtodzioba jedna fotka Davora

Obrazek

i jeszcze jedna piosenka

Malena :wink:

:papa: :papa: :papa:
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 25.02.2009 15:59

Późno, bo późno, ale dotarłam Tymonko, miło się patrzy, gdy na fotkach takie słoneczka w te zimowe śnieżne dni :), super, że masz dzieciątka z taką mała różnicą wieku ;), przy następnej wyprawie to już wytrawni Cromaniacy będą :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie tylko dla... żółtodziobów - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone