Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nie tylko dla... żółtodziobów

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 25.02.2009 15:47

laciatek napisał(a):Późno, bo późno, ale dotarłam Tymonko, miło się patrzy, gdy na fotkach takie słoneczka w te zimowe śnieżne dni :), super, że masz dzieciątka z taką mała różnicą wieku ;), przy następnej wyprawie to już wytrawni Cromaniacy będą :)

Co tam późno - ważne że w ogóle :wink: :D Fajnie że zajrzałaś :D Przyznam się, że ja razem z Tobą odwiedzałam Makarską :D i był to mile spędzony czas :D :D :D
pozdrawiam
:papa:
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 09.03.2009 16:20

Cieszę się Tymonka, że Ty się cieszysz, że znowu pojawiłam się na forum. :D

Przeczytałam do końca relacje nie - Żółtodzioba... I bardzo mi się podobała, szczególnie opis wyspy KRK. Faktycznie krajobraz zbliżony do Dalmacji i można się zauroczyć.. :P Szkoda, że tak mało zdjęć, ale na pocieszenie można wyszukać i poczytać. Pamiętam, że Piotrek B ładnie opisywał ( chyba się nie mylę ).
A Ty widzę niespokojny duchu już kolejną wyprawę na Vis planujesz i niestraszny jest Ci kryzys. :wink: :twisted:
Serdecznie pozdrawiam. :)))
Ania.
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 09.03.2009 16:34

anjas napisał(a):Cieszę się Tymonka, że Ty się cieszysz, że znowu pojawiłam się na forum. :D
Bo tak Aniu długo Ciebie nie było (to znaczy czasem byłaś), zastanawiałam się, czy wszystko u Ciebie w porządku... i dalej mam nadzieję, że tak :D

anjas napisał(a): Szkoda, że tak mało zdjęć, ale na pocieszenie można wyszukać i poczytać. Pamiętam, że Piotrek B ładnie opisywał ( chyba się nie mylę )

..się nie mylisz - to bardzo konkretny i szczegółowy opis :D

anjas napisał(a):A Ty widzę niespokojny duchu już kolejną wyprawę na Vis planujesz i niestraszny jest Ci kryzys. :wink: :twisted:

eee, kryzys i do nas dociera - na razie z trzech tygodni wakacji zrobiły się dwa (i mam nadzieję, że tak zostanie), z czego czerwcowy tydzień za czerwcowe pieniądze w apartamencie, a lipcowy tydzień (też pod znakiem zapytania) pod namiot. No i bagażnik jedzenia z nami pojedzie :D
A jak Wasze wakacje na Pagu?

pozdrawiam
Magda
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 09.03.2009 17:38

Tymona napisał(a):
anjas napisał(a):Cieszę się Tymonka, że Ty się cieszysz, że znowu pojawiłam się na forum. :D
Bo tak Aniu długo Ciebie nie było (to znaczy czasem byłaś), zastanawiałam się, czy wszystko u Ciebie w porządku... i dalej mam nadzieję, że tak :D [ quote ]

Nie bardzo w porządku.... Głównie problemy ze zdrówkiem. :-( Ale nie będę użalać się nad sobą, szczególnie tu, na forum.

anjas napisał(a):A Ty widzę niespokojny duchu już kolejną wyprawę na Vis planujesz i niestraszny jest Ci kryzys. :wink: :twisted:

eee, kryzys i do nas dociera - na razie z trzech tygodni wakacji zrobiły się dwa (i mam nadzieję, że tak zostanie), z czego czerwcowy tydzień za czerwcowe pieniądze w apartamencie, a lipcowy tydzień (też pod znakiem zapytania) pod namiot. No i bagażnik jedzenia z nami pojedzie :D
A jak Wasze wakacje na Pagu?

A do nas kryzys dotarł :-( i mąż ma trochę obiekcji. Na pociesznie stwierdził, żeby nic nie planować i pojedziemy "na żywioł" jak doczekamy czerwca. Ja dalej myślę o Pagu, ale Dorota wyłamała się z naszego towarzystwa mówiąć, że tam strasznie wieje :cry:
I jeszcze jedna rzecz mnie zasmuciła - paszport stracił ważność i trzeba nowy wyrobić.... Chyba, że zaryzykuję i pojadę na dowód :roll:

Na razie śledzę pilnie forum mimo, że zwyciężają pochwały Rivy Makarskiej i Pelješaca.
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 09.03.2009 19:39

anjas napisał(a):Nie bardzo w porządku.... Głównie problemy ze zdrówkiem. :-( Ale nie będę użalać się nad sobą, szczególnie tu, na forum.
To mocno trzymam kciuki, żeby było lepiej :D

anjas napisał(a):Na pociesznie stwierdził, żeby nic nie planować i pojedziemy "na żywioł" jak doczekamy czerwca.
I to chyba dobra metoda na te czasy, my podobnie na drugi tydzień idziemy na żywioł, ( vis rezerwowaliśmy jeszcze "przed kryzysem" i dlatego zostało) Co ma być, to będzie...

anjas napisał(a): Ja dalej myślę o Pagu (....) Na razie śledzę pilnie forum mimo, że zwyciężają pochwały Rivy Makarskiej i Pelješaca.
przy założeniu żywiołowości możecie pojechać we wszystkie te miejsca - szczególnie, że planujecie czerwiec :D

pozdrawiam serdecznie
Magda
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 09.03.2009 19:50

Dzięki za słowa otuchy. :D Chciałabym aby w końcu słońce do mnie zaświeciło. Dobrze, ze tutaj na forum są świetne relacje i piękne fotki. Zły nastrój mija....

Mam nadzieję, że się spotkamy w niejednym wątku i życzę udanych wojaży.
Cieplutko pozdrawiam
Ania.
dorota19
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 09.03.2009 20:59

Dorota wyłamała się z towarzystwa 8O ? A to dran
SVIBANJ
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 09.03.2009 21:30

Kurcze, Dorota trochę kiepsko wyszło .... Może przemyśl to jeszcze :D
nomad
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 28.06.2010 18:03

Tymona napisał(a):
Pierwsze moje skojarzenie z Vrsarem - jak tu leniwie, sennie, spokojnie, słonecznie. Dlatego Vrsar spodobał mi się od razu, a każda kolejna chwila spędzona w tym małym miasteczku tylko to potwierdzała.

...dotrzecie do kolejnego punktu widokowego :D

Obrazek

...
Wnioski żółtodzioba
1. Jeżeli wybrałabym się jeszcze raz na Istrię, to szukałabym noclegu... albo w okolicach Vrsaru albo....

I przez to tytułowe stwierdzenie, wszystko już wiadomo. Jeżeli miałabym znowu "zamieszkać" na Istrii, to wybrałabym Vrsar albo Rovinj...

:papa:

Witaj Tymona :) ostatnio na forum Istria przewija się dość często, pewne relacje są już w czasie przeszłym, a jednak te też można przywrócić do teraźniejszości, tak jak Twoje wspomnienia. :)

Jeżeli tak wiele miłych słów słyszę o Vrsarze i zdjęcia przypominają mi o moim pobycie w tym miejscu, to nie bądź zaskoczona reaktywacją Twojej relacji.

Gdybym miał zamieszkać tam na stałe, to wybrałbym (domek) miejsce sąsiadujące po prawej lub lewej stronie punktu widokowego.
Zdjęcie nie oddaje w zupełności piękna tamtego miejsca, ale o tym sama dobrze wiesz. :) (i oczywiście wszyscy, którzy tam byli, a zwłaszcza o zachodzie słońca).

Pozdrawiam.
mariusz-w
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 29.06.2010 07:51

Tymona napisał(a):Wiem, Internet! Wpisuję hasło "Chorwacja" a tu milion stron

Magdo !

No właśnie ... i dlatego dopiero tutaj dotarłem ... i to tylko dzięki nomadowi ... czyli jednak ze mnie "żółtodziób" ! :(

:)

Pozdrawiam Mariusz
nomad
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 29.06.2010 17:55

nomad napisał(a):... ostatnio na forum Istria przewija się dość często, pewne relacje są już w czasie przeszłym...

Mariusz-w dokładnie Twoją relację miałem na myśli pisząc te słowa, intuicja doprowadza Ciebie do tego miejsca i zawdzięczasz to samemu sobie. :)

Pozdrawiam Was razem. :papa:
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 06.07.2010 16:10

Bardzo miło mi Was tutaj zobaczyć :D :D :D

Nomadzie - kurcze - Tobie się medal za konsekwencję należy :mrgreen:
Mariuszu - martwić się żółtodzióbstwem nie trzeba, bo to stan mocno przejściowy :wink: :D

pozdrawiam Was serdecznie
:D
nomad
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 06.07.2010 19:15

Tymona napisał(a):Bardzo miło mi Was tutaj zobaczyć :D :D :D

Nomadzie - kurcze - Tobie się medal za konsekwencję należy :mrgreen:

:D

Witaj Tymonka :D

:?: ...za konsekwencję :?: (to może dużo obejmować) np. w sympatyzowaniu :wink: osób :) , miejsc :D , wspomnień. :)

Wobec wielu osób mam wciąż dług czytelniczy, nadrabiany z marnym skutkiem. :oops:

Widocznie Twój styl mi odpowiada, a relacjami udowadniasz, że nawet z małymi skrzatami (Wasze dzieci) wiele odkrywacie i to też jest pełne podziwu (dla wielu osób).

Pozdrawiam serdecznie. :)
Aguha
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 11.07.2011 12:29

Witaj Tymono :)
Połknęłam za jednym zamachem... A że nieco spóźniona :oops: no cóż...

Bo my w tym roku z naszą Pamiątką na Hvar się wybieramy, więc zainteresowana jestem dziecięcymi relacjami :)
U Was jak zwykle bosko!!!!
Pozdrawiam baaardzo serdecznie
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 11.07.2011 12:40

I ja poczytałem, pooglądałem.......
Fajne wspomnienia........
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży