Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nie tylko dla... żółtodziobów

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 27.07.2011 15:58

Aguha napisał(a):Bo my w tym roku z naszą Pamiątką na Hvar się wybieramy, więc zainteresowana jestem dziecięcymi relacjami :)

Ale niespodzianka :D Znaczy się, że wyciągnęłaś te moje pisaninki z otchłani przeszłości :lol:

I co byliście już z Maluchem na wakacjach czy podroż jeszcze przed Wami? Tak czy siak - wakacje na pewno zyskały/zyskają nową jakość :D
Wasza Pamiątka to ma teraz chyba tyle co Maja na pierwszym wyjeździe (ok 1,5 roczku)?

pozdrawiam całe Wasze trio
:D

p.s. Artur - cieszę się, że zajrzałeś :D
Aguha
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 28.07.2011 09:29

Jeszcze 43 DDW :). Już przytupuję z niecierpliwością, oj tak wszystko nabrało nowej jakości, więc wakacje pewnie też będą nieco inne :D . Pamiątka w dniu wyjazdu będzie miał skończone 16 miesięcy :lol:

ps. A kiedy zdradzisz tajemnicę Waszych wakacji :wink: :?:
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 28.07.2011 10:27

Aguha napisał(a):Jeszcze 43 DDW :). Już przytupuję z niecierpliwością, oj tak wszystko nabrało nowej jakości, więc wakacje pewnie też będą nieco inne :D Pamiątka w dniu wyjazdu będzie miał skończone 16 miesięcy :lol:
Domyślam się z jaką niecierpliwością na nie czekacie :D Ja tam na pewno czekam na Twoją opowieść, jak to z takim Maluszkiem zaczyna się wyjeżdżać w wielki świat :D Tym bardziej, że taka relacja za jakiś czas też będzie dla Was pamiątką (kolejna :wink: ). Dzięki temu, że odkopałaś moje archiwa, to ja też sobie powspominałam nasz pierwszy dalszy wyjazd z maluchami. I tak sobie pomyślałam "to se ne wrati' :wink:

Aguha napisał(a):ps. A kiedy zdradzisz tajemnicę Waszych wakacji :wink: :?:
Ależ to nie jest żadna tajemnica. Byliśmy w Austrii i we Włoszech. Efekt jest taki, że Austrią zaraziła się cała rodzina. Tymek zaczął dopytywać się kiedy na Mont Everest pojedziemy, bo tak mu się w górach spodobało :lol: ( chyba go odeślę do wujka Franza :wink:), natomiast we Włoszech połknęliśmy bakcyla kempingowego :D

pozdrawiam
i ucałuj Pamiątkę od ciotki (znaczy ode mnie :lol: )
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 28.07.2011 11:18

Witaj Magda .... :-)

Tymona napisał(a): Byliśmy w Austrii i we Włoszech.

Świetnie, moje wielkie marzenie, by tak pojechać. Jestem jednak nadal rozdarta między Cro a Italią...;-) Zaczekam do relacji, będę wierną czytelniczką. :-)

Tymona napisał(a):natomiast we Włoszech połknęliśmy bakcyla kempingowego :D

No właśnie też mnie kusi, tylko nie wiem czy dałabym radę.
Myślałam o namiotach Vacansoleil. :D

Nie daj się długo prosić i pisz relację, jeszcze miesiąc wakacji. 8)

Buziole. :papa:
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 28.07.2011 17:23

Aniaaaaaa - jak fajowo, że się odezwałaś :D :D :D

Ania W napisał(a):No właśnie też mnie kusi, tylko nie wiem czy dałabym radę.
Myślałam o namiotach Vacansoleil. :D
Wydaje mi się, że jest to kwestia wyboru właściwego kempingu. Dawno temu byliśmy w tych weneckich (okolice Lido di Jesolo), tam było płasko i wydaje mi się, że tam to na bank. W tym roku byliśmy w tym toskańskim i ten odpada, bo był usytuowany na górce. Natomiast potem byliśmy w Umbrii na tym kempingu i tam były namioty Vacanu, i było płasko,ale... jest on dobrą bazą tylko do Perugii i wschodniej Toskanii, no i nie wiem, czy na dłuższy pobyt on by się nadawał. Ale w Toskanii jest wiele kempingów, jestem przekonana, że byście coś odpowiedniego znaleźli :D

No i tak sobie myślę, że o Austrii też moglibyście myśleć, bo tam jest wiele udogodnień, typu: podjazdy, windy. Zobacz T U To atrakcje w ramach karty salzubrskiej, jak wejdziesz w poszczególne linki to podane są miejsca dostępne dla Ciebie :D Jest ich sporo, dostępne są niektóre kolejki górskie :D
Jakby co - to pytaj :D

Ania W napisał(a): pisz relację, jeszcze miesiąc wakacji. 8)
No własnie w tym sęk, że jeszcze miesiąc wakacji :lol: w związku z czym za chwilę znowu znikam :wink: :D

pozdrawiam serdecznie
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 31.07.2011 13:16

Madzia bardzo Ci dziękuję za obszerną odpowiedź. :)
Twoje rady z pewnością będą dla mnie cenne i jak tylko zacznę coś planować, bo na razie nic mi się jeszcze nie wykluło :wink: to skontaktuję się z Tobą na pw. W końcu namiary mam. :lol:

Mam nadzieję, że dasz się w końcu namówić na relację i ruszysz jak wrócisz z wakacyjnych wojaży. :)

A Alpy mnie kuszą, szczególnie po przeczytaniu relacji Mariusza-W. :)
I dlatego pooglądałabym i poczytała Twój punkt widzenia.

Wypoczywaj, może się w końcu pogoda zrobi. ;-)

Uściski dla Ciebie i Rodzinki. :) :papa:
dorato1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 06.03.2016 23:06

zostawiam ślad, być może skuszę się do odwiedzenia wyspy :)
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 07.03.2016 22:41

dorato1 napisał(a):zostawiam ślad, być może skuszę się do odwiedzenia wyspy :)

Dorato1 - ale wyłoniłaś moją relację z niebytu :wink: za co bardzo Ci dziękuję, bo dzięki temu spędziłam miłe chwile, wspominając nasz chorwacki wyjazd. :D

Mam nadzieję, że jakieś informacje przydadzą Ci się, jednak obawiam się, że mogą być mało aktualne :wink: - w końcu minęło 8 lat 8O

Pozdrawiam
:)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży