Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie tylko dla... żółtodziobów

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: Nie tylko dla żółtodziobów

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.01.2009 19:24

Tymona napisał(a):PS. Mam nadzieję, że nie umęczyłam Was - bo jakiś taki długi odcinek mi wyszedł :oops:


Normalnie tak się umęczyłem, że leżę i ręką ani nogą ruszyć nie mogę... :D :D :D :D
Pozdravki.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.01.2009 19:31

No i wyszło całkiem rzeczowo, a przede wszystkim bardzo interesująco :) Chyba środkowa część półwyspu jest faktycznie fascynująca (chociaż wiedzę swoją czerpię głównie z forum :wink:). Lubelski też ciekawie przedstawił tamten rejon, a właściwie najmniejsze miasto świata - Hum:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21436&sid=22

I Twoje dzieci, Tymono, strasznie słodko wyglądają, jak tak spacerują, trzymając się za rączki :)

Pozdrawiam i melduję, że cały czas czytam :papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008
Re: Nie tylko dla żółtodziobów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 28.01.2009 19:53

wojan napisał(a):
Tymona napisał(a):PS. Mam nadzieję, że nie umęczyłam Was - bo jakiś taki długi odcinek mi wyszedł :oops:


Normalnie tak się umęczyłem, że leżę i ręką ani nogą ruszyć nie mogę... :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol: ale z drugiej strony zaczęłam się zastanawiać, jaką Ty Wojanku masz technikę czytania :? :wink: :D

maslinka napisał(a): Chyba środkowa część półwyspu jest faktycznie fascynująca (chociaż wiedzę swoją czerpię głównie z forum :wink:). Lubelski też ciekawie przedstawił tamten rejon, a właściwie najmniejsze miasto świata - Hum:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21436&sid=22


Dobrze że Maslinko czuwasz i o relacji Lubelskiego przypomniałaś (ja wiedziałam, że link mam podać, ale coś mi się zapomniało :oops: )
Jak kiedyś będziecie mieli czas na przejazd prze tę część Cro, to koniecznie zatrzymajcie się w kilku takich mniejszych miejscowościach :D :D :D


pozdrawiam :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 28.01.2009 19:57

Oczywiście też czytam cały czas :). Odpowiadają mi wszystkie odcinki Twojej relacji, zarówno te krórsze, jak i długie 8) , nierzeczowe :wink: i rzeczowe 8) z dużą nutką odczuć subiektywnych :D .
Pozdrawiam :papa:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 28.01.2009 19:59

Obowiązek zobaczenia chorwackiej Toskanii ..., to bardzo trafny wniosek żółtodzioba :wink: :D
Pozdrav :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: Nie tylko dla żółtodziobów

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.01.2009 21:23

Tymona napisał(a):
wojan napisał(a):
Normalnie tak się umęczyłem, że leżę i ręką ani nogą ruszyć nie mogę... :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol: ale z drugiej strony zaczęłam się zastanawiać, jaką Ty Wojanku masz technikę czytania :? :wink: :D


Ano czasami jak widać można i tak :D :D

Obrazek

Pozdravki.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 28.01.2009 21:32

Magda ja również cały czas śledzę i czytam Twoją relację. :D
A na trufle zrobiłaś mi apetyt. Niestety podobnie jak Ty obyłabym się smakiem :evil: Może jedynie gdzieś zapach się unosił :?: :lol:
Szkoda, że te grzybki takie drogie....
Pozdrawiam wieczorową porą. 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2009 22:27

Bardzo ciekawy odcinek i nie ma się czego wstydzić :wink: :lol:
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008
Re: Nie tylko dla żółtodziobów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 28.01.2009 23:50

Tymona napisał(a):Tak więc na przełomie lipca i sierpnia to prawie bezludne miejsce, zamienia się w tętniące życiem kino "pod chmurką"



Takie kina są w Chorwacji chyba popularne, takie same spotkaliśmy w Vela Luce. Szkoda, że u nas objazdowych kin się już nie spotyka (a może się mylę?). Miały one swój niepowtarzalny klimat)


Anjas, nie czytasz ze zrozumieniem :wink:


Tymona napisał(a):Tak więc skończyliśmy na daniu najtańszym - makaronie tagliatelle z wiórkami truflowymi, gdzie jedna porcja (mała!) kosztowała ok. 75kn.



Tymona, a Ty się nóżką czy rączką wojana nie przejmuj :smo: chwilkę odsapnie i da radę. Pisz, nawet takie przydługie :papa: :papa: :papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 29.01.2009 00:06

Mdziumka czytam ze zrozumieniem. :D
Chodziło mi o danie z samych trufli, by spróbować ich smak, zobaczyć na talerzu, delektować się smakiem.... A nie o łączenie tego wyśmienitego grzybka z innymi składnikami (makaronem). :D
Pozdrawiam.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: Nie tylko dla żółtodziobów

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 29.01.2009 00:30

Mdziumka napisał(a):[
Tymona, a Ty się nóżką czy rączką wojana nie przejmuj :smo: chwilkę odsapnie i da radę. Pisz, nawet takie przydługie :papa: :papa: :papa:


Już mam wszystko sprawne - czekam na cd ... :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.01.2009 08:47

Jak na żółtodzioba to Wysmarowałaś całkiem niezły odcinek :wink: :D
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 29.01.2009 08:55

No z deszczem mieliście trochę wtedy pecha, ale jak to mówią : "nie ma tego złego......." :D

Motovun był w planach podczas naszego jednego dnia na Istrii, ale cóż, ileż można w jeden dzień zobaczyć :?: :( zrobiło się ciemno i tylko obok niego przejechaliśmy.......

Jak dla mnie, największą rekomendacją do jego odwiedzenia jest pokazany przez Ciebie widok z murów - po prostu BOSKI 8O (mimo że to tylko 277 m n.p.m. :wink:)

Hum już był, Motovun też już mamy opisany, może jeszcze ktoś opisze Groznjan :?:

No a wnioski "żółtodzióbskie" są na pewno słuszne :D

Pozdr
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 29.01.2009 11:30

dangol napisał(a):Oczywiście też czytam cały czas :). Odpowiadają mi wszystkie odcinki Twojej relacji, zarówno te krórsze, jak i długie 8) , nierzeczowe :wink: i rzeczowe 8) z dużą nutką odczuć subiektywnych :D .
Pozdrawiam :papa:

Danusiu Ty to mnie rozpieszczasz :wink: :D :D :D :D Moje "ego" czuje się mile połechtane :D :D


mkm napisał(a):Obowiązek zobaczenia chorwackiej Toskanii ...

Mkmie A to ładne - chorwacka Toskania :D :D :D :D



anjas napisał(a): A na trufle zrobiłaś mi apetyt. Niestety podobnie jak Ty obyłabym się smakiem :evil: Może jedynie gdzieś zapach się unosił :?: :lol:
Szkoda, że te grzybki takie drogie....

Aniu Mam nadzieję, że dobry humor do Ciebie wrócił :D :D :D ( bo gdzieś czytałam , że jakoś ostatnio z nim u Ciebie było cienko)

A co jedzenia trufli - to w tej restauracji było dość wesoło :D :D bo obok nas siedziała duuuża włoska rodzina, która zamówiła chyba wszystkie truflowe potrawy z karty, obowiązkowo z dzbanami z winem. A obok nich mała rodzina z Polski (czyli my) z jeszcze mniejszymi daniami, które owi Włosi na przystawkę konsumowali :D :D :D Ten kontrast nas bardzo ubawił :D :D :D



Janusz Bajcer napisał(a):Bardzo ciekawy odcinek i nie ma się czego wstydzić :wink: :lol:

Januszu - dziękuję za wsparcie :hearts: :D :D :D



Mdziumka napisał(a): Takie kina są w Chorwacji chyba popularne, takie same spotkaliśmy w Vela Luce. Szkoda, że u nas objazdowych kin się już nie spotyka (a może się mylę?). Miały one swój niepowtarzalny klimat)


Tymona, a Ty się nóżką czy rączką wojana nie przejmuj :smo: chwilkę odsapnie i da radę. Pisz, nawet takie przydługie :papa: :papa: :papa:


Mdziumka ależ ja się nie przejmuję nóżką i rączką Wojana, bo wiem, że z nimi wszystko w porządku :D :D :D Ale muszę przyznać, że owa nóżka i rączka baaardzo mnie ubawiła :D :D :D

A co do kina, to faktycznie - ja też innych "jak pod chmurką" tam nie widziałam :D



wojan napisał(a):
Mdziumka napisał(a):[
Tymona, a Ty się nóżką czy rączką wojana nie przejmuj :smo: chwilkę odsapnie i da radę. Pisz, nawet takie przydługie :papa: :papa: :papa:


Już mam wszystko sprawne - czekam na cd ... :D

No nie - tak łatwo się poddałeś :wink: :lol: :lol: :lol:



JacYamaha napisał(a):Jak na żółtodzioba to Wysmarowałaś całkiem niezły odcinek :wink: :D

i powiem więcej - nawet mi sie spodobało takie smarowanie :D



kulka53 napisał(a):Jak dla mnie, największą rekomendacją do jego odwiedzenia jest pokazany przez Ciebie widok z murów - po prostu BOSKI 8O (mimo że to tylko 277 m n.p.m. :wink:)

Kulko tak sobie myślę, że właśnie te "zielone" pagórkowate widoki Istrii stanowią o jej urodzie i odmienności od reszty Cro. Jak dla mnie, to ta lądowa Istria jest ciekawsza od tej nadmorskiej (Istrii). Ale to tylko moje subiektywne zdanie.
...pozdrowienia dla Lidii :D :D


pozdrawiam wszystkich czytających :papa:

Magda
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 29.01.2009 14:18

Tymono świetny odcinek :D

My w tym roku, jak wszystko dobrze pójdzie, spędzimy 4 płene dni na Istrii (okolice Puli) i tak sobie właśnie myślałam, że wycieczkę w głąb Istrii sobie raczej odpuścimy, choć Hum i Motovun właśnie mnie kusiły...
Ale po ostatnim odcinku Twojej rekacji widzę, że byłby to duży błąd...

I jeszcze dzięki za wskazywanie placów zabaw ;)

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie tylko dla... żółtodziobów - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone