Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie na temat do Admina lub Modów.

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004
Nie na temat do Admina lub Modów.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.12.2009 00:59

Zgodnie z regulaminem forum część "Uprawnienia administratorów i moderatorów" wydzielam dyskusję pomiędzy AndrzejemJ i P.T.Friendami do Hyde Parku.
Ostatnio edytowano 09.03.2010 21:40 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2010 01:04

AndrzejJ. napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):No co Ty...wierzysz w to, że troll A. J. bez jaj pojawi się na spotkaniu Friendów ? :wink:

1405


Spoko...trollu...pomyliłem się... :D ...za późno na forum chyba wszedłem... :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.03.2010 01:07

alessandro1977 napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):No co Ty...wierzysz w to, że troll A. J. bez jaj pojawi się na spotkaniu Friendów ? :wink:

1405


Spoko...trollu...pomyliłem się... :D ...za późno na forum chyba wszedłem... :wink:

pierdoły tak mają
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2010 01:09

Tu masz rację ale to się udziela...jesteś okrzyknięty największą pierdołą na forum a ja ostatnio coś za dużo postów Twych czytałem...
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.03.2010 01:12

alessandro1977 napisał(a):Tu masz rację ale to się udziela...jesteś okrzyknięty największą pierdołą na forum a ja ostatnio coś za dużo postów Twych czytałem...

moje posty czytają tylko pierdoły i forumowi idioci
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2010 01:13

AndrzejJ. napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Tu masz rację ale to się udziela...jesteś okrzyknięty największą pierdołą na forum a ja ostatnio coś za dużo postów Twych czytałem...

moje posty czytają tylko pierdoły i forumowi idioci


No widzisz...w końcu jak to powidają : "swój pozna swego"... :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.03.2010 01:14

alessandro1977 napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Tu masz rację ale to się udziela...jesteś okrzyknięty największą pierdołą na forum a ja ostatnio coś za dużo postów Twych czytałem...

moje posty czytają tylko pierdoły i forumowi idioci


No widzisz...w końcu jak to powidają : "swój pozna swego"... :D

bez cudzysłowia matołku
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2010 01:16

Muszę się chyba na jakąś pielgrzymkę wybrać to może zmądrzeję... :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.03.2010 01:26

alessandro1977 napisał(a):Muszę się chyba na jakąś pielgrzymkę wybrać to może zmądrzeję... :wink:

to ci nie grozi,chodż jak zwykle codziennie do solarium, przynajmniej się wygrzejesz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2010 11:34

AndrzejJ. napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Muszę się chyba na jakąś pielgrzymkę wybrać to może zmądrzeję... :wink:

to ci nie grozi,chodż jak zwykle codziennie do solarium, przynajmniej się wygrzejesz


Jeśli organizujesz pielgrzymki do solarium to chętnie się zapiszę bo nie wiem gdzie to jest... :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 07.03.2010 23:53

MorskiPas napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):Endrju leć po następną paczke chipsów ...


Nie leć. Telenowela zakończona. Wymiękłem pod naporem argumentów.

Grają zespołowo.Pasażer jako niewolnica Isaura, a zebik jako Leoncio, lubelski jako Januária.Grają bo,,są równi i równiejsi''.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2010 00:01

AndrzejJ. napisał(a):Grają zespołowo.Pasażer jako niewolnica Isaura, a zebik jako Leoncio, lubelski jako Januária.Grają bo,,są równi i równiejsi''.

ho ho to poważne filmy oglądasz...
..a dla Siebie rolę znalazłeś :wink: :wink: i o alessandro zapomniałeś..Jędrusiu... :wink:
"Dzień bez postów Andrzeja to dzień do dupy"
Ostatnio edytowano 08.03.2010 00:05 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2010 00:01

AndrzejJ. napisał(a):
MorskiPas napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):Endrju leć po następną paczke chipsów ...


Nie leć. Telenowela zakończona. Wymiękłem pod naporem argumentów.

Grają zespołowo.Pasażer jako niewolnica Isaura, a zebik jako Leoncio, lubelski jako Januária.Grają bo,,są równi i równiejsi''.


Ludzie dzielą się na inteligentnych i na takich co oglądają brazylijskie seriale...Obrazek
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.03.2010 00:06

alessandro1977 napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
MorskiPas napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):Endrju leć po następną paczke chipsów ...


Nie leć. Telenowela zakończona. Wymiękłem pod naporem argumentów.

Grają zespołowo.Pasażer jako niewolnica Isaura, a zebik jako Leoncio, lubelski jako Januária.Grają bo,,są równi i równiejsi''.


Ludzie dzielą się na inteligentnych i na takich co oglądają brazylijskie seriale...Obrazek

A ty jaką rolę masz w tej telenoweli?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2010 00:08

Cóż...nie jestem inteligentny bo nie oglądam brazyliskich bubli i nie znam postaci...może jest tam ktoś taki co jeździ na pielgrzymki ?
Następna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone