Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasza Lokva 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.11.2018 22:24

anakin napisał(a):
amatus1 napisał(a):To, że komercji nie widać to oczywiście dobrze, bardzo dobrze ale w żadnym przewodniku jaki mamy a mamy ich sporo nie natrafiliśmy na wzmiankę o tym miejscu...

Szkoda, że wcześniej nie wziąłeś się do pisania tej relacji.
Też nie słyszałem o tym miejscu, a byłem rzut beretem. :cry:

Na Twoich zdjęciach woda w Imotski jak na JP.
Ja miałem trochę ciemniejszą. :wink:

Ciężko się zabrać do pisania, za oknem obecnie szybciej robi się ciemno więc i łatwiej z czasem na kompa.
Powiem Ci szczerze, że gdyby nie swojak to bym nie trafił do tego pięknego miejsca podobnie jak do Zeleno Jezero.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 05.11.2018 18:12

Trajgul napisał(a):Ciekawie opisane, bardzo ładne zdjęcia. A co do pogody z drugiej połowy czerwca, to sama prawda. W następnych latach też Lokva, czy dajecie sobie już spokój?

Znając życie to padnie na Lokve. My głownie do cro jeździmy by odpocząć i podładować baterie a gdzie będzie nam lepiej jak nie tam:)?14 dni mija szybko, za szybko:(
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 11.11.2018 10:45

Regiony, które opisujesz bardzo mnie interesują i wiążę z nimi nadzieję na przyszłość :D . A zdjęcia bardzo soczyste, piękne.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 12.11.2018 09:35

Region piękny:).
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 14.11.2018 22:56

amatus1 napisał(a):
Trajgul napisał(a):Ciekawie opisane, bardzo ładne zdjęcia. A co do pogody z drugiej połowy czerwca, to sama prawda. W następnych latach też Lokva, czy dajecie sobie już spokój?

Znając życie to padnie na Lokve. My głownie do cro jeździmy by odpocząć i podładować baterie a gdzie będzie nam lepiej jak nie tam:)?14 dni mija szybko, za szybko:(

Zbyszku wiem że każdy ma swój sposób na wakacje ale nie ciągnie Cie poznać nowe kraje/regiony ? :)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.11.2018 23:08

Oczywiście ze ciągnie dlatego zawsze staramy sie oprócz cro cos w danym roku zwiedzić a akurat ten rok był bogaty bo padlo na: Gory Świętokrzyski w ferie, majowka w Wilnie i Trokach, wakacje w cro i po drodze Budapeszt, lato w Bieszczadach, Lwow i Ukraina zachodnia gdzie chcemy wrócić bo tydzień to za mało, Kopenhaga na jesień. Kolejny sezon to zobaczymy ale w dalekich planach jest Ryga z Talinem, moze wypad na Kanary a moze Grecja? Chorwacja tak jak pisałem jest miejscem gdzie jedziemy odpocząć, podładować baterię na cały kolejny rok:)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 15.05.2019 08:04

Tak by tradycji stało się za dość 27 czerwca meldujemy się w Lokvie Rogoznica:). Może ktoś powie, że znowu, że nuda a dla nas jest to po prostu nasz drugi dom...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.05.2019 14:19

amatus1 napisał(a):Tak by tradycji stało się za dość 27 czerwca meldujemy się w Lokvie Rogoznica:). Może ktoś powie, że znowu, że nuda a dla nas jest to po prostu nasz drugi dom...

Jak czujecie się tam dobrze, to po co na siłę szukać jakiegoś innego miejsca. My też w tym roku 3 raz w Tucepi będziemy i też na przełomie czerwca i lipca. Ktoś powie, że przereklamowane miejsca i przeludnione, ale mnie się tam podoba. Nie twierdzę oczywiście, że inne miejsca w Cro mi się nie podobają, ale czasem fajnie jest wrócić do miejsc, które się już zna i lubi ;)
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 17.05.2019 14:40

amatus1 napisał(a):Tak by tradycji stało się za dość 27 czerwca meldujemy się w Lokvie Rogoznica:). Może ktoś powie, że znowu, że nuda a dla nas jest to po prostu nasz drugi dom...

My Zbyszku meldujemy się miesiąc później w Lokvie.. :D
Z tym drugim domem to masz słuszną rację.
Ale to wszystko zależy od gospodarza.
A w tym przypadku "nasz" gospodarz to przecudowny człowiek.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 06.07.2019 18:16

Powoli dobiega do konca nasz 4 pobyt w Lokvie Rogoznicy. Jest jak zawsze cudownie. Niedługo zamieszczę tegoroczne fotki. Jeśli szukacie miejsca na spedzenie wakacji tego lata to nasz gospodarz ma kilka wolnych terminów. Gwarantowana pogoda, cudowne widoki i bardzo gościnny gospodarz. Lokva Rogoznica to idealne miejsce na spedzenie udanego urlopu:).
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 20.07.2019 11:05

Siemka chłopaki yanek37 , amatus1 my też meldujemy się w Cro teraz w miejscowości Jesienice 9km od Omiś w stronę Splitu :D
yanek37 może się będziemy widzieli bo mamy zamiar odwiedzić Iva i Karolinę tylko nie wiem jeszcze w jaki dzień :D
Ale i tak pozdo dla wszystkich i miłych wakacji :lol:
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 21.07.2019 14:38

czesiu1976 napisał(a):Siemka chłopaki yanek37 , amatus1 my też meldujemy się w Cro teraz w miejscowości Jesienice 9km od Omiś w stronę Splitu :D
yanek37 może się będziemy widzieli bo mamy zamiar odwiedzić Iva i Karolinę tylko nie wiem jeszcze w jaki dzień :D
Ale i tak pozdo dla wszystkich i miłych wakacji :lol:

Siema Siema,
"Zdradziłeś" Iva :wink:
Jak coś to pisz lub dzwoń. Jak trzeba to podam Ci numer na priv...
Pozdrawiam no i udanych i spokojnych wakacji życzymy
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 21.07.2019 22:01

Już dzisiaj jestem w Skradin idziemy jutro na wodospady a potem do celu
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.08.2019 18:15

Nasza Lokva 2019
To już nasze 4 wakacje w tym pięknym miejscu!W związku, że przez te wszystkie lata zostało już sporo napisane i wiele zdjęć się pojawiło obecny 14 dniowy pobyt na przełomie czerwca/lipca ograniczę się zrelacjonować w kilku zdaniach i kilku fotkach.
Jak każdego roku było super, gospodarz bardzo gościnny. Pogoda przez 13 dni idealna, słoneczko non stop, woda w Adriatyku najcieplejsza z jaką w Lokvie Rogoznicy się spotkaliśmy tj. 24-26 stopni!Ostatni dzień padało ale akurat było pakowanie więc nie odczulimy zbytnio zmiany aury.
Ten rok nieco różnił się od poprzednich z racji wyjazdu ze znajomą rodziną, dla których ponoć to były wakacje życia:).
Wyjazd spędziliśmy przede wszystkim na plaży bo co tu mówić, okolica zwiedzona właściwie wszerz i wzdłuż:). Znajomym pokazaliśmy Split, Makarską , klimatyczny Omis i zabraliśmy ich na rafting rzeką Cetiną.
Niestety to co piękne a Lokva i wakacje tam są przepiękne szybko się kończy. Zostały tylko wspomnienia i zdjęcia, które poniżej zamieszczam.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.08.2019 19:34

Widoki na Adriatyk ze Starej Lokvy
gora.jpg
Widoki ze Starej Lokvy

stara.jpg
W oddali nasz apartament, Brac i Hvar

Nasze plaże
plaza.jpg
Plaża z kamieniem

plaza1.jpg
Plaża

plaza 2.jpg
W oddali kamień do skakania

Zabawy w wodzie
skoki.jpg
Skaczemy:)

muszle.jpg
Tegoroczne zdobycze

jedzenie.jpg
Będzie obiad:)

brzydal.jpg
Tego gościa nie ruszamy:)

lawca.jpg
Ten rok obfitował w wiele ławic małych rybek

statek.jpg
Zatopiony stateczek

rozgwiazda.jpg
Za chwilę wróci na swoje miejsce:)

rafting.jpg
Nie ma to jak dobra zabawa, osada z Pl była najlepsza:)

W wolnym czasie dodam cos jeszcze:)A to tak na wspominki:)
Ostatnio edytowano 05.08.2019 11:53 przez amatus1, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasza Lokva 2016 - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone