Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nasza Lokva 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.11.2018 22:24

anakin napisał(a):
amatus1 napisał(a):To, że komercji nie widać to oczywiście dobrze, bardzo dobrze ale w żadnym przewodniku jaki mamy a mamy ich sporo nie natrafiliśmy na wzmiankę o tym miejscu...

Szkoda, że wcześniej nie wziąłeś się do pisania tej relacji.
Też nie słyszałem o tym miejscu, a byłem rzut beretem. :cry:

Na Twoich zdjęciach woda w Imotski jak na JP.
Ja miałem trochę ciemniejszą. :wink:

Ciężko się zabrać do pisania, za oknem obecnie szybciej robi się ciemno więc i łatwiej z czasem na kompa.
Powiem Ci szczerze, że gdyby nie swojak to bym nie trafił do tego pięknego miejsca podobnie jak do Zeleno Jezero.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 05.11.2018 18:12

Trajgul napisał(a):Ciekawie opisane, bardzo ładne zdjęcia. A co do pogody z drugiej połowy czerwca, to sama prawda. W następnych latach też Lokva, czy dajecie sobie już spokój?

Znając życie to padnie na Lokve. My głownie do cro jeździmy by odpocząć i podładować baterie a gdzie będzie nam lepiej jak nie tam:)?14 dni mija szybko, za szybko:(
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 11.11.2018 10:45

Regiony, które opisujesz bardzo mnie interesują i wiążę z nimi nadzieję na przyszłość :D . A zdjęcia bardzo soczyste, piękne.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 12.11.2018 09:35

Region piękny:).
fish74
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 14.11.2018 22:56

amatus1 napisał(a):
Trajgul napisał(a):Ciekawie opisane, bardzo ładne zdjęcia. A co do pogody z drugiej połowy czerwca, to sama prawda. W następnych latach też Lokva, czy dajecie sobie już spokój?

Znając życie to padnie na Lokve. My głownie do cro jeździmy by odpocząć i podładować baterie a gdzie będzie nam lepiej jak nie tam:)?14 dni mija szybko, za szybko:(

Zbyszku wiem że każdy ma swój sposób na wakacje ale nie ciągnie Cie poznać nowe kraje/regiony ? :)
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.11.2018 23:08

Oczywiście ze ciągnie dlatego zawsze staramy sie oprócz cro cos w danym roku zwiedzić a akurat ten rok był bogaty bo padlo na: Gory Świętokrzyski w ferie, majowka w Wilnie i Trokach, wakacje w cro i po drodze Budapeszt, lato w Bieszczadach, Lwow i Ukraina zachodnia gdzie chcemy wrócić bo tydzień to za mało, Kopenhaga na jesień. Kolejny sezon to zobaczymy ale w dalekich planach jest Ryga z Talinem, moze wypad na Kanary a moze Grecja? Chorwacja tak jak pisałem jest miejscem gdzie jedziemy odpocząć, podładować baterię na cały kolejny rok:)
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 15.05.2019 08:04

Tak by tradycji stało się za dość 27 czerwca meldujemy się w Lokvie Rogoznica:). Może ktoś powie, że znowu, że nuda a dla nas jest to po prostu nasz drugi dom...
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.05.2019 14:19

amatus1 napisał(a):Tak by tradycji stało się za dość 27 czerwca meldujemy się w Lokvie Rogoznica:). Może ktoś powie, że znowu, że nuda a dla nas jest to po prostu nasz drugi dom...

Jak czujecie się tam dobrze, to po co na siłę szukać jakiegoś innego miejsca. My też w tym roku 3 raz w Tucepi będziemy i też na przełomie czerwca i lipca. Ktoś powie, że przereklamowane miejsca i przeludnione, ale mnie się tam podoba. Nie twierdzę oczywiście, że inne miejsca w Cro mi się nie podobają, ale czasem fajnie jest wrócić do miejsc, które się już zna i lubi ;)
yanek37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 17.05.2019 14:40

amatus1 napisał(a):Tak by tradycji stało się za dość 27 czerwca meldujemy się w Lokvie Rogoznica:). Może ktoś powie, że znowu, że nuda a dla nas jest to po prostu nasz drugi dom...

My Zbyszku meldujemy się miesiąc później w Lokvie.. :D
Z tym drugim domem to masz słuszną rację.
Ale to wszystko zależy od gospodarza.
A w tym przypadku "nasz" gospodarz to przecudowny człowiek.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 06.07.2019 18:16

Powoli dobiega do konca nasz 4 pobyt w Lokvie Rogoznicy. Jest jak zawsze cudownie. Niedługo zamieszczę tegoroczne fotki. Jeśli szukacie miejsca na spedzenie wakacji tego lata to nasz gospodarz ma kilka wolnych terminów. Gwarantowana pogoda, cudowne widoki i bardzo gościnny gospodarz. Lokva Rogoznica to idealne miejsce na spedzenie udanego urlopu:).
czesiu1976
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 20.07.2019 11:05

Siemka chłopaki yanek37 , amatus1 my też meldujemy się w Cro teraz w miejscowości Jesienice 9km od Omiś w stronę Splitu :D
yanek37 może się będziemy widzieli bo mamy zamiar odwiedzić Iva i Karolinę tylko nie wiem jeszcze w jaki dzień :D
Ale i tak pozdo dla wszystkich i miłych wakacji :lol:
yanek37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 21.07.2019 14:38

czesiu1976 napisał(a):Siemka chłopaki yanek37 , amatus1 my też meldujemy się w Cro teraz w miejscowości Jesienice 9km od Omiś w stronę Splitu :D
yanek37 może się będziemy widzieli bo mamy zamiar odwiedzić Iva i Karolinę tylko nie wiem jeszcze w jaki dzień :D
Ale i tak pozdo dla wszystkich i miłych wakacji :lol:

Siema Siema,
"Zdradziłeś" Iva :wink:
Jak coś to pisz lub dzwoń. Jak trzeba to podam Ci numer na priv...
Pozdrawiam no i udanych i spokojnych wakacji życzymy
czesiu1976
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 21.07.2019 22:01

Już dzisiaj jestem w Skradin idziemy jutro na wodospady a potem do celu
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.08.2019 18:15

Nasza Lokva 2019
To już nasze 4 wakacje w tym pięknym miejscu!W związku, że przez te wszystkie lata zostało już sporo napisane i wiele zdjęć się pojawiło obecny 14 dniowy pobyt na przełomie czerwca/lipca ograniczę się zrelacjonować w kilku zdaniach i kilku fotkach.
Jak każdego roku było super, gospodarz bardzo gościnny. Pogoda przez 13 dni idealna, słoneczko non stop, woda w Adriatyku najcieplejsza z jaką w Lokvie Rogoznicy się spotkaliśmy tj. 24-26 stopni!Ostatni dzień padało ale akurat było pakowanie więc nie odczulimy zbytnio zmiany aury.
Ten rok nieco różnił się od poprzednich z racji wyjazdu ze znajomą rodziną, dla których ponoć to były wakacje życia:).
Wyjazd spędziliśmy przede wszystkim na plaży bo co tu mówić, okolica zwiedzona właściwie wszerz i wzdłuż:). Znajomym pokazaliśmy Split, Makarską , klimatyczny Omis i zabraliśmy ich na rafting rzeką Cetiną.
Niestety to co piękne a Lokva i wakacje tam są przepiękne szybko się kończy. Zostały tylko wspomnienia i zdjęcia, które poniżej zamieszczam.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.08.2019 19:34

Widoki na Adriatyk ze Starej Lokvy
gora.jpg
Widoki ze Starej Lokvy

stara.jpg
W oddali nasz apartament, Brac i Hvar

Nasze plaże
plaza.jpg
Plaża z kamieniem

plaza1.jpg
Plaża

plaza 2.jpg
W oddali kamień do skakania

Zabawy w wodzie
skoki.jpg
Skaczemy:)

muszle.jpg
Tegoroczne zdobycze

jedzenie.jpg
Będzie obiad:)

brzydal.jpg
Tego gościa nie ruszamy:)

lawca.jpg
Ten rok obfitował w wiele ławic małych rybek

statek.jpg
Zatopiony stateczek

rozgwiazda.jpg
Za chwilę wróci na swoje miejsce:)

rafting.jpg
Nie ma to jak dobra zabawa, osada z Pl była najlepsza:)

W wolnym czasie dodam cos jeszcze:)A to tak na wspominki:)
Ostatnio edytowano 05.08.2019 11:53 przez amatus1, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nasza Lokva 2016 - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019