Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici dwa razy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 21.09.2012 13:31

Ach miło było poczytać, powspominać i pooglądać znajome rejony :)Dobrze,że to nasze Marusici mimo, że takie małe jest podzielne :) Wracamy za rok, inni gospodarze, inny apartament-niż Wasz, ale ten sam zapach unoszący się w powietrzu, ta sama rodzinna gościnność i ten sam spokój, cisza i widoki na Brać :) Odliczam dni .... zostało 294 a puszka na wakacje coraz cięższa :)
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 22.09.2012 08:51

Makarska Riviera widok z balkonu "By Night"
Obrazek
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 22.09.2012 17:36

Hej! Chyba byliśmy niedaleko Was! A właściwie pod Wami:) Przyjechaliśmy 11.09.
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 22.09.2012 17:56

chyba bordowy samochodzik z dolnegośląska?
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 22.09.2012 21:07

Tak to my :) Byliśmy po raz pierwszy w Marusici. Nasz apartament wybraliśmy na miejscu, jadąc w ciemno. Możemy z czystym sumieniem polecić. Gościnność gospodarzy na tym samym poziomie co opisujesz. Jednym słowem bajka!
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 23.09.2012 07:43

Ale na autku nie widziałem nalepki "cro.pl" musicie sie poprawić :mrgreen:
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 23.09.2012 21:42

Nie jesteśmy aż tak "zaawansowani" :D

Nasz widok z balkonu:
Obrazek
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 23.09.2012 22:48

jober19 napisał(a):Nie jesteśmy aż tak "zaawansowani" :D

Nasz widok z balkonu:
Obrazek

Widok przepiękny.Już się nie mogę doczekać kolejnych wakacji :D
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 24.09.2012 12:45

Oj Widok Przepiękny nie ma na nim Waszego parkingu hehe.

Pisz jober19 pisz więcej wklejaj nie krepuj się kontynuuj relację wrześniową z Marusici nawet w mojej relacji :D

ciekaw jestem jakie było Marusici po 12 września, jaki jest Wasz Apartament ceny itd.. itd... :cry: jestem na głodzie
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 24.09.2012 17:18

Witam ponownie. Nasz parking był dokładnie nad naszymi głowami, tj. na dachu naszego apartamentu. Samochód parkowałem nad dużym pokojem :) Nie mam lepszego zdjęcia parkingu od zamieszczonego już przez Ciebie:
Obrazek

Nasz apartament miał 48m2 powierzchni. Z obu pokoi wyjście na taras o powierzchni 30m2 z widokiem jak na zdjęciu: sosny, morze i Brać. :) W obu pokojach przeszklenia na całej powierzchni dzielącej apartament z tarasem.

Cena hm.. w sezonie podobno 60 euro, ale nas było tylko dwoje i poza sezonem więc cena wywoławcza wyniosła 35 euro. Cenę ostateczną i szczegóły mogę Ci napisać na prv. Mogę tylko nadmienić, że we wrześniu negocjuje się fantastycznie. W Breli dla przykładu miałem namiar z tego forum na apartamenty Podraće 10 i Pani wychodziła od 38 euro, a jak już wychodziliśmy to już było 31 euro. W Marusici za ciut taniej otrzymaliśmy 2 pokoje, swoją własną kuchnię, parking 2 metry na głową i ten nieziemski taras z cudownym widokiem na Brać.

Zachęcony przez Ciebie chyba napiszę krótką relację w kilku postach. Na początek wstawiam zdjęcie z naszego tarasu na balkon (dopiero 2 dnia zorientowaliśmy się, że mamy jeszcze balkon w dużym pokoju :lol: ), a w tle nad parkingiem widać budynek Waszego apartamentu :D

Obrazek
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 24.09.2012 17:54

No to jedziemy :) Trasa prawie 1200 km. Wzięta na raz. Jedną przerwę na drzemkę 15 minutową zrobiłem 250 km przed celem. 15 min niby niewiele, ale postawiło mnie na nogi. Tiger i jedziemy dalej. Aż w końcu dojechaliśmy :) Pierwszy widok:
Obrazek
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 24.09.2012 17:59

Gdzie tu jechać dalej?
Obrazek

No cóż ogólnie rzecz biorąc to gdzieś na Rivierę Makarską :)

Na początek pojechaliśmy do Breli, tam jednak było dla nas za tłoczno. Więc jechaliśmy dalej: Baśka Voda, Makarska, Tucepi, Podgóra. W Podgórze podejmujemy decyzję, że jedziemy do Omiśa. Po drodze będziemy zaglądać do mniejszych miejscowości, być może trafimy na coś interesującego :) Szukamy :)
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 24.09.2012 18:13

Zatrzymaliśmy się w Pisaku. Zjechałem aż do morza. Zobaczyliśmy ze 2 apartamenty i zdecydowaliśmy, że jedziemy dalej. Kolejna miejscowość Marusici. Pierwszy zjazd Put Borka (musiałem skręcić przekraczając ciągłą linię). Jedziemy stromą drogą w kierunku morza. Pierwsza mini krzyżówka. Chciałem jechać prosto, ale coś mnie natchnęło i skręciłem w prawo. Ze 30 metrów i widzimy ogłoszenia free apartments. Zatrzymujemy się. Schodzimy schodkami w dół. Dzwonimy, pukamy. Nikogo nie ma. Szukamy gospodarzy. Po 5 minutach naszych hałasów pojawili się gospodarze :) Prezentacja apartamentu. Krótkie negocjacje. Rzut oka na plażę. Decyzja: bierzemy. Szczęśliwi na maksa po męczącej podróży rozpakowujemy się. 5 minut i wszystkie rzeczy przeniesione do apartamentu z samochodu.

Mieszkanko mamy ogromne. Taras ogromy. Widok nieziemski. A tu jeszcze jedna niespodzianka: kolacja od gospodarzy.
Obrazek

Po kolacji idziemy jeszcze raz na plażę. Słońce już zachodziło, ale zdążyłem zrobić zdjęcie.
Obrazek
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 24.09.2012 18:19

Dzień 2. Pojechaliśmy do Makarskiej. Na plażowanie wybraliśmy Nugal. Idziemy przez lasek z 30 minut.
Obrazek

Plaża piękna. Urokliwie położona. Jednak zawłaszczona przez golasów :(
Obrazek
jober19
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jober19 » 24.09.2012 18:26

Dzień 3. Załamanie pogody, tzn. nadal ciepło, ale całe niebo w chmurach, czasem wieje, czasem pada. Nam to nie przeszkadza :)

Śniadania na tarasie nie będzie.
Obrazek

Jedziemy do Omiśa. Morze jest cudne. Są fale, są muszelki. My spacerujemy. Po mieście. Po plaży.
Obrazek

Później obiad i podróż samochodowa :) Jedziemy za mostem w prawo. Zobaczyć Cetinę.
Obrazek

Gdzieś tam widać drogę w górze więc jedziemy wyżej.
Obrazek

I wyżej.
Obrazek

Przez tunel i wyżej... :)
Obrazek

I parkujemy by pooglądać na spokojnie.
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dalmacja jak narkotyk, czyli Marusici dwa razy - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone