Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiary na mechaników samochodowych w Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kris Ja
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris Ja » 16.07.2020 17:22

Dziękuję Wam dobrzy ludzie . :) wiedziałem że pomóc nadejdzie że strony polskich cromaniaków. Nawet tamtejsi tubylcy wysyłali mnie do Biogradu, twierdząc że na wyspach nie ma wulkanizatora. Skorzystałem z wulkanizatora W Ugljan na ulicy Batalaška 57, ale z dwa domy dalej. Bo pod 5ym adresem jest mechanik, a dwa domy niżej wulkanizator. Za naprawę opony wziął 50 kun, więc cena bardzo dobra. Szybko i sprawnie, a co najważniejsze od ręki, mimo że miał sporo aut i pracy na warsztacie.
Luki82
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luki82 » 16.07.2020 17:26

Witam jestem już w miejscowości Drvenik koło Makarskiej Riwiery. Droga że Śląska przez Slo Węgry Letenye bez korków w 14 godzin. Mam jednak problem z tłumikiem wydechu trzeba zerknąć może pod spawać bo jest bardzo głośny... czy ma ktoś może namiary na kogoś z tego rejonu na jakiegoś mechanika itp. Przepraszam że powielam pytanie ale ledwo przyjechałem na miejsce pozdrawiam
truedomel
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 16.07.2020 18:04

Luki82 napisał(a):Witam jestem już w miejscowości Drvenik koło Makarskiej Riwiery. Droga że Śląska przez Slo Węgry Letenye bez korków w 14 godzin. Mam jednak problem z tłumikiem wydechu trzeba zerknąć może pod spawać bo jest bardzo głośny... czy ma ktoś może namiary na kogoś z tego rejonu na jakiegoś mechanika itp. Przepraszam że powielam pytanie ale ledwo przyjechałem na miejsce pozdrawiam


http://towingservicecroatia.com
40 km od Drvenika, 2 lata temu zaskoczyli mnie ceną wymiany łożyska w kole (taniej niż w kraju), nie zaskoczyli mnie tempem pracy :D , typowo południowe, luz lajt i bez pośpiechu. No ale w międzyczasie leżałem na pięknej choć zatłoczonej plaży w B V.
Musiałem jechać do nich dwa razy, za pierwszym razem umówiony termin (musieli zamówić łożysko) , na drugi lub trzeci dzień robota. Może znajdziesz coś bliżej, pozdrawiam.
Luki82
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luki82 » 16.07.2020 20:21

Dziękuje podjadę tam jutro pozdrawiam
Piotrek7722
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 12.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek7722 » 18.07.2020 07:29

Będąc w tym roku w Cro zastrajkowała mi klima , na szczęście po dobiciu gazu i umyciu chłodnicy ruszyła. Ceny w Polsce za czynnik nie pamiętam ale tu 100g za 100kn to chyba nie dużo. Właściciel lub syn właściciela Stipe widać że chciał pomóc a nie tylko dobić gazu i odesłać. To serwis nissan,dacia,renault ale stały tam różne auta. Można płacić kartą.
Omiš
MOTOTEST ČAGALJ d.o.o.
21310, Omiš, Chorwacja
+385 21 756 817
https://maps.app.goo.gl/qSXUrTk6RaXxPmAx8
Bulaxp
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bulaxp » 20.07.2020 16:20

Witam proszę o pomoc. Split. Mam problem z zaworem EGR chodzi o przeczyszczenie lub wymianę dojechałem do Splotu z błędem i auto traci moc. Potrzebna diagnostyka komputerowa i naprawa Split. Bardzo proszę o odpowiedz
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 20.07.2020 19:59

Bulaxp napisał(a):Witam proszę o pomoc. Split. Mam problem z zaworem EGR chodzi o przeczyszczenie lub wymianę dojechałem do Splotu z błędem i auto traci moc. Potrzebna diagnostyka komputerowa i naprawa Split. Bardzo proszę o odpowiedz


A jakie auto?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2020 20:17

Bulaxp napisał(a):Witam proszę o pomoc. Split. Mam problem z zaworem EGR chodzi o przeczyszczenie lub wymianę dojechałem do Splotu z błędem i auto traci moc. Potrzebna diagnostyka komputerowa i naprawa Split. Bardzo proszę o odpowiedz

Na posty na wcześniejszych stronach
namiary-na-mechanikow-samochodowych-w-cro-t37314-60.html#p1326377
namiary-na-mechanikow-samochodowych-w-cro-t37314-60.html#p1267563
namiary-na-mechanikow-samochodowych-w-cro-t37314-345.html#p1769808
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 20.07.2020 20:32

Polecam kastel stafilic cesta franje Tudmana zaraz przy drodze
Bulaxp
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bulaxp » 21.07.2020 19:14

Audi q3
Tuptuch
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuptuch » 25.07.2020 17:02

Witajcie. Zacznę od tego, że nasz obecny przyjazd do Cro jest czystym spontanem i jednodniową zmianą decyzji. Zakochani po uszy w Adriatyku. My i dzieci. Jutro planowany powrót do Bydgoszczy. Niestety nasza leciwa audi odmówiła posłuszeństwa. Dziś kupowałem nowy akumulator w Novajli (Pag), ale to niestety pozwoliło tylko wrócić na pole namiotowe. Utknęliśmy tu niestety. Wiem, ze wymiana szczotek w alternatorze by rozwiązała sprawę ładowania na 100% bo auto ma ponad 500000km i trochę się już z nim poznałem. Czy mógłby ktoś z Was polecić jakiegoś elektryka samochodowego w o okolicy Novajli? Nie ukrywam, że z dwójką małych dzieci to trudno mi przed nimi ukryć strach przed nieoczekiwanym utknieciem w Cro tym bardziej jak oglądamy każdą kunę z każdej strony.
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 25.07.2020 17:11

Tuptuch napisał(a):Witajcie. Zacznę od tego, że nasz obecny przyjazd do Cro jest czystym spontanem i jednodniową zmianą decyzji. Zakochani po uszy w Adriatyku. My i dzieci. Jutro planowany powrót do Bydgoszczy. Niestety nasza leciwa audi odmówiła posłuszeństwa. Dziś kupowałem nowy akumulator w Novajli (Pag), ale to niestety pozwoliło tylko wrócić na pole namiotowe. Utknęliśmy tu niestety. Wiem, ze wymiana szczotek w alternatorze by rozwiązała sprawę ładowania na 100% bo auto ma ponad 500000km i trochę się już z nim poznałem. Czy mógłby ktoś z Was polecić jakiegoś elektryka samochodowego w o okolicy Novajli? Nie ukrywam, że z dwójką małych dzieci to trudno mi przed nimi ukryć strach przed nieoczekiwanym utknieciem w Cro tym bardziej jak oglądamy każdą kunę z każdej strony.

Tu masz numer tel. do osoby z Polski, która mieszka w Pagu i może ona Ci pomoże +385 99 692 1271
Powodzenia :papa:
szczaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 26.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczaw » 25.07.2020 21:47

Lepiej to zrób na miejscu, i zostań dzień dłużej , bo na trasie przed Zagrzebiem chyba 2014, szwagier w opelku c , z lawetą około 30 km z stacji cpn do warsztatu i naprawą 4 godzinną zapłacił 500euro, do dziś pamiętam jego minę, od tamtej pory tylko lata samolotem, sam siedziałem cicho bo było go żal
A200universeblue
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 12.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) A200universeblue » 03.08.2020 04:30

Jeśli ktoś liczy każdego grosza to najtaniej będzie kupić używany alternator w pl na Allegro i przesłać go kurierem bądź przez ludzi jadących do Chorwacji na urlop.
Montaż samodzielny a klucze pewnie pożyczy Chorwat od apartamentów.
Co do klimatyzacji to najkorzystniej przed wyjazdem w pl oferuje przegląd/nabicie sieciówka norauto.
Niestety dotyczy to tylko w miarę sprawnych aut bo w rumplach zazwyczaj trzeba wymienić skraplacz lub zregenerować kompresor a to taniej zrobi już jakiś garazowiec.
Pamiętajcie ludzie ze naprawa auta w PL jest najtańsza w całej Europie!
Jak nie zrobisz tego przed wyjazdem to za granica poniesiesz konkretne koszty.
Kamil199110
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamil199110 » 03.08.2020 22:47

Witam
Czy ktoś może polecić jakiegoś mechanika w okolicach makarskiej , najlepiej specjalizującego się w BMW , najważniejsze żeby miał dobry komputer
Jechałem do Chorwacji prze Czechy , Słowację , Węgry , w Czechach wyświetlił mi się błąd „Napęd , niepełna moc silnika , jedz wolno”
Stanąłem zgasiłem auto i błąd znikł , przejechałem granice chorwacka i błąd znów sie wyświetlił , niestety po zgaszeniu już nie znikł. Czasami auto traciło moc , ale po ponownym odpaleniu odzyskuje , z tym ze błąd dalej swieci.
Nie wiem co to może być , wolał bym żeby mi to sprawdzili na komputerze
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Namiary na mechaników samochodowych w Cro - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone