Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.03.2011 09:51

dzkzsl napisał(a):Region : Kolega polecał Rejon Makarskiej (morsko górski krajobraz?),w kazdym razie interesuje nas miejsce na namiot blisko morza.


Na Riwierze Makarskiei góry schodzą do morza, więc wszystkie kempingi są blisko morza :D
Proponuję kempingi w Živogošce :idea:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2011 09:58

Kawałek przed Makarska - Ivo przy samej plaży.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 15.03.2011 11:41

Jacek S napisał(a):Kawałek przed Makarska - Ivo przy samej plaży.


Ja proponuje zajechać w okolice miejsca docelowego odpowiednio wcześniej czyli ok południa i zaglądać na campingi i ocenić samemu.

Widziałem camping IVO i nie przypadł mi do gustu . mały ciasny plaza piaszczysta. Pokochałem kamyki na plażach chorwackich . naprawdę lepsze od piasku który wszędzie się klei :lol: :lol: :lol:

W mojej relacji są real zdjecia z tego campingu

forum/viewtopic.php?t=29009&highlight=
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 15.03.2011 15:20

A ja mogę polecić kemping Artina w miejscowości Lokva Rogoznica :P
Blisko plaży, piękne widoki na całą Riw. Makarską, blisko do Omisa, no i - co ważne, jak najbardziej na studencką kieszeń :wink:
Dodatkowa atrakcja, to możliwość wykupienia w miejscowości całodniowego rejsu łódką z "kapitanem" - kameralna wycieczka w kilkanaście osób na wyspę Brac :D Jak najbardziej polecam! :D
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 15.03.2011 15:26

dzkzsl
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 08.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzkzsl » 15.03.2011 23:10

dziekuje wszsystkim za szybka odpowiedz ! jestescie niesamowici :)
Czytalem juz wczesniej Twoja relacje Darku - bardzo ladnie,gratulacje.
Szukamy czegos innego niz w polsce,czyli nie piaskowa plaza i najlepiej bliskosc skal czy klifow z ktorych mozna by skakac do krystalicznie czystej wody ! bajka !

EDIT : fajnie by bylo jakby kamp nie byl blisko halasliwej drogi , byly w poblizu jakies sklepy

Jakiej ceny mozna by sie spodziewac?tzn w jakim przedziale szukac,tak po studencku :)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 15.03.2011 23:54

dzkzsl napisał(a):Czytalem juz wczesniej Twoja relacje Darku - bardzo ladnie,gratulacje.
Szukamy czegos innego niz w polsce,czyli nie piaskowa plaza i najlepiej bliskosc skal czy klifow z ktorych mozna by skakac do krystalicznie czystej wody ! bajka !

EDIT : fajnie by bylo jakby kamp nie byl blisko halasliwej drogi , byly w poblizu jakies sklepy

Jakiej ceny mozna by sie spodziewac?tzn w jakim przedziale szukac,tak po studencku :)


To polecam Ci Pakostane auto camp Karaba . może nie jest to Riviera Makarska ale wydaje mi się ze Chorwację warto zaczynać od tej mniej więcej wysokości i później co roku bardziej na południe .

A Pakostane daje Ci te możliwość ze na Plitwickie tez można wycieczkę sobie zrobić . To masz w innej relacji

forum/viewtopic.php?t=24330&highlight=
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 15.03.2011 23:56

filip122 vel Darek napisał(a):
dzkzsl napisał(a):Czytalem juz wczesniej Twoja relacje Darku - bardzo ladnie,gratulacje.
Szukamy czegos innego niz w polsce,czyli nie piaskowa plaza i najlepiej bliskosc skal czy klifow z ktorych mozna by skakac do krystalicznie czystej wody ! bajka !

EDIT : fajnie by bylo jakby kamp nie byl blisko halasliwej drogi , byly w poblizu jakies sklepy

Jakiej ceny mozna by sie spodziewac?tzn w jakim przedziale szukac,tak po studencku :)


To polecam Ci Pakostane auto camp Karaba . może nie jest to Riviera Makarska ale wydaje mi się ze Chorwację warto zaczynać od tej mniej więcej wysokości i później co roku bardziej na południe .

A Pakostane daje Ci te możliwość ze na Plitwickie tez można wycieczkę sobie zrobić . To masz w innej relacji

forum/viewtopic.php?t=24330&highlight=


Campy na Rivierze sa przeważnie miedzy Jardanka a morzem a jest to przeważnie wąski pasek wybrzeża. No może jest kilka takich ale na pewno nie IVO
dzkzsl
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 08.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzkzsl » 16.03.2011 23:23

filip122 vel Darek napisał(a):
dzkzsl napisał(a):Czytalem juz wczesniej Twoja relacje Darku - bardzo ladnie,gratulacje.
Szukamy czegos innego niz w polsce,czyli nie piaskowa plaza i najlepiej bliskosc skal czy klifow z ktorych mozna by skakac do krystalicznie czystej wody ! bajka !

EDIT : fajnie by bylo jakby kamp nie byl blisko halasliwej drogi , byly w poblizu jakies sklepy

Jakiej ceny mozna by sie spodziewac?tzn w jakim przedziale szukac,tak po studencku :)


To polecam Ci Pakostane auto camp Karaba . może nie jest to Riviera Makarska ale wydaje mi się ze Chorwację warto zaczynać od tej mniej więcej wysokości i później co roku bardziej na południe .

A Pakostane daje Ci te możliwość ze na Plitwickie tez można wycieczkę sobie zrobić . To masz w innej relacji

forum/viewtopic.php?t=24330&highlight=


fajne sa te Twoje relacje :) ale szukam chyba jednak czegos innego,jednak kreca mnie wyzsze tereny i jakies skalki z ktorych mozna by skakac do wody :)

czekam na dalsze propozycje drodzy forumowicze
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.03.2011 23:33

dzkzsl napisał(a):kreca mnie wyzsze tereny i jakies skalki z ktorych mozna by skakac do wody :)


W Chorwacji to niebezpieczne, dno skaliste w przeciwieństwie do Bałtyku.

PS Posty piszemy z polskimi literami (chodzi o ogonki) :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.03.2011 09:49

dzkzsl napisał(a):... jakies skalki z ktorych mozna by skakac do wody :)


Stąd skaczą:

Red Bull Cliff Diving Series

Dubrownik - idealne miejsce dla najlepszych światowych skoczków...



:wink:
dzkzsl
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 08.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzkzsl » 17.03.2011 12:50

Janusz Bajcer napisał(a):
dzkzsl napisał(a):kreca mnie wyzsze tereny i jakies skalki z ktorych mozna by skakac do wody :)


W Chorwacji to niebezpieczne, dno skaliste w przeciwieństwie do Bałtyku.

PS Posty piszemy z polskimi literami (chodzi o ogonki) :wink:


Masz rację,głupi pomysł. W takim razie będzie trzeba znaleść coś innego, ale nadal na Riwierze Makarskiej. Jeszcze jakieś propozycje?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.03.2011 13:40

dzkzsl napisał(a): trzeba znaleść coś innego, ale nadal na Riwierze Makarskiej. Jeszcze jakieś propozycje?


Region Makarskie nie obfituje w kempingi, ale zawsze coś się znajdzie, proponowałem we wcześniej odpowiedzi kempingi w Živogošce.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.03.2011 13:52

Bez przesady - trochę poskakać można

Skakanie ze skał - camp

forum/viewtopic.php?p=215282#215282

albo rafting Cetiną i skakanie

forum/viewtopic.php?p=310443#310443

Pzdr
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 17.03.2011 23:32

Polecam kultową Maslinę w Orasacu. Jest świetna kamienista plaża, możliwość skoków do wody ze sporej skały, piękne położenie kampu, no i bliskość Dubrovnika. Przejazd Magistralą też pozostaje na długo w pamięci. Kamp nie jest drogi, a poniżej link do stronki
http://www.orasac.com/index_pol.htm
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone