Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 04.08.2010 10:43

Ja mogę powiedzieć jedynie jak jest na Lili w Jagodnej, bo stamtąd wróciłem. Tam mają jasny cennik: 8 EUR za osobę + 2 EUR za prąd. W tej opłacie jest już i samochód, i taksa klimatyczna. Dzieci 50%. Nie sądzę, żeby gdzie indziej było wyraźnie taniej. Przy pobycie powyżej 14 dni dają jeszcze rabaty.
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 04.08.2010 19:29

Właśnie otrzymałem maila z Lili:
"We are on the sea shore, price for person is 50 kuna, place for tent is 40 kuna."
Jak widać jest mała rozbieżność. Ale i tak tanio w porównaniu np do campu Vira:
"Price per you two and tent with city tax is 30e." (czyli za 2 osoby jakieś 120zł!!)
Gunietka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gunietka » 10.08.2010 10:11

Witam. Dwa dni temu wróciłem z Rogoznicy. Pojechaliśmy w tzw.ciemno i znaleźliśmy mały kemping "Marko". W internecie nie ma zbyt dużo wzmianek o nim a naprawdę warto go odwiedzić. Malownicze położenie na wzgórzu ok 1.5 km od centrum Rogoznicy i jakieś 250m od morza. Ceny bardzo atrakcyjne, za 2 dorosłe osoby, dziecko 10 lat, samochód, namiot, prąd-117kun na dobę( ok 18 eur) do tego gratis lodówka,zamrażarka, ładny i duży basen na kempingu oraz sala do ping-ponga i oczywiście sanitariaty bardzo dobrze utrzymane. Polecam.

Kemping Marko - okolice Rogoźnicy.
Ostatnio edytowano 23.08.2010 09:47 przez Gunietka, łącznie edytowano 1 raz
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 10.08.2010 18:56

Gunietka napisał(a):Witam. Dwa dni temu wróciłem z Rogoznicy. Pojechaliśmy w tzw.ciemno i znaleźliśmy mały kemping "Marko". W internecie nie ma zbyt dużo wzmianek o nim a naprawdę warto go odwiedzić. Malownicze położenie na wzgórzu ok 1.5 km od centrum Rogoznicy i jakieś 250m od morza. Ceny bardzo atrakcyjne, za 2 dorosłe osoby, dziecko 10 lat, samochód, namiot, prąd-117kun na dobę( ok 18 eur) do tego gratis lodówka,zamrażarka, ładny i duży basen na kempingu oraz sala do ping-ponga i oczywiście sanitariaty bardzo dobrze utrzymane. Polecam.


Możesz jakieś fotki wrzucić i umiejscowić camping na mapie Google np .
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 10.08.2010 19:51

Popieram filipa122 - bo opis brzmi bardzo zachęcająco! Na ten rok już się nie przyda, ale właśnie zbieramy typy na przyszły! :)
Gunietka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gunietka » 11.08.2010 10:35

Namiary podaje na Gogle maps :
http://maps.google.com/maps?q=43.542783 ... AA&split=0

A zdjęcia też będą wkrótce.
Pozdrawiam.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.08.2010 10:54

Gunietka napisał(a):Namiary podaje na Gogle maps :
http://maps.google.com/maps?q=43.542783 ... AA&split=0

A zdjęcia też będą wkrótce.
Pozdrawiam.


link Ci się połamał :lol: :lol: :lol:

może lepiej zrobić to tak link do Google mapa


:wink: :wink: :wink:

położenie wygląda ciekawie :lol:
Gunietka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gunietka » 11.08.2010 12:08

Rzeczywiście, masz rację. Dzięki za poprawkę. :lol: :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.08.2010 14:32

Gunietka napisał(a):Witam. Dwa dni temu wróciłem z Rogoznicy. Pojechaliśmy w tzw.ciemno i znaleźliśmy mały kemping "Marko". W internecie nie ma zbyt dużo wzmianek o nim


Witam, czy to ten kemping "Marko" :wink: :D
Gunietka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gunietka » 11.08.2010 16:59

Tak, dokładnie to ten kemping.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.08.2010 19:50

Janusz Bajcer napisał(a):
Gunietka napisał(a):Witam. Dwa dni temu wróciłem z Rogoznicy. Pojechaliśmy w tzw.ciemno i znaleźliśmy mały kemping "Marko". W internecie nie ma zbyt dużo wzmianek o nim


Witam, czy to ten kemping "Marko" :wink: :D


Widzieliśmy ten camping tylko z okna samochodu, nawet wysiadać nam się nie chcialo :cry: :cry: :cry:

Na wstępie odepchnęła nas ta żelazna brama z delfinami ( w rzeczywistości wygląda smutno tak post komunistycznie ) za brama widok na plac bez cienia w ogóle nas nie zachęcił .

Droga samochodem z centrum w poszukiwaniu campingu utwierdziła nas ze to totalne peryferia.. wszędzie daleko, a i tego morza miedzy domami nie było widać :cry: :cry:

Czym prędzej stamtąd uciekaliśmy szukając dalej campingu.

A jeszcze kilkanaście metrów od campu rozglądając się pod czas jazdy po okolicy przywaliłbym w kamienny..... ostro kamienny plot,
samochodem :evil: :evil:

w ostatniej chwili wyhamowałem :wink: :wink: :wink: :wink: .

Ciesze się ze byliście zadowoleni z pobytu na tym campingu i to jest najważniejsze :wink: :wink: :wink:

Na przyszłość polecam Wam Karaba w Pakostane , lub Biluś w Kasztel Stary
fotki w moich relacjach

:wink:
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 12.08.2010 08:38

Ojejku,
na zdjęciach na ich stronie wygląda rzeczywiście odstręczająco... Na Google Maps zdecydowanie lepiej! :lol:
Ale może w naturze jest lepiej, skoro są goście, którym się tam podobało...?
Gunietka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gunietka » 12.08.2010 15:59

filip122 vel Darek napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Gunietka napisał(a):Witam. Dwa dni temu wróciłem z Rogoznicy. Pojechaliśmy w tzw.ciemno i znaleźliśmy mały kemping "Marko". W internecie nie ma zbyt dużo wzmianek o nim


Witam, czy to ten kemping "Marko" :wink: :D


Widzieliśmy ten camping tylko z okna samochodu, nawet wysiadać nam się nie chcialo :cry: :cry: :cry:

Na wstępie odepchnęła nas ta żelazna brama z delfinami ( w rzeczywistości wygląda smutno tak post komunistycznie ) za brama widok na plac bez cienia w ogóle nas nie zachęcił .

Droga samochodem z centrum w poszukiwaniu campingu utwierdziła nas ze to totalne peryferia.. wszędzie daleko, a i tego morza miedzy domami nie było widać :cry: :cry:

Czym prędzej stamtąd uciekaliśmy szukając dalej campingu.

A jeszcze kilkanaście metrów od campu rozglądając się pod czas jazdy po okolicy przywaliłbym w kamienny..... ostro kamienny plot,
samochodem :evil: :evil:

w ostatniej chwili wyhamowałem :wink: :wink: :wink: :wink: .

Ciesze się ze byliście zadowoleni z pobytu na tym campingu i to jest najważniejsze :wink: :wink: :wink:

Na przyszłość polecam Wam Karaba w Pakostane , lub Biluś w Kasztel Stary
fotki w moich relacjach

:wink:




Owszem, luksusów to tam nie ma w porównaniu z większymi kempingami, ale jeśli ktoś lubi spacery i nie lubi natłoku turystów, to za taką cenę te warunki są do zaakceptowania. Po drodze sprawdziliśmy kemping Adriatiq koło Primosten i tam chcieli prawie 45 euro za dobę a nawet basenu nie mieli.
Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.08.2010 16:16

Gunietka napisał(a):Po drodze sprawdziliśmy kemping Adriatic koło Primosten i tam chcieli prawie 45 euro za dobę a nawet basenu nie mieli.
Pozdrawiam.


A po co basen skoro basenem jest primostenski Jadran :wink: :D

Obrazek
terenowiec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) terenowiec » 16.08.2010 16:49

W tym roku miało Chorwacji nie być (dla nas). Jednak ciągnie nas tam okrutnie :lol: , ale ze względu na potężne wydatki jakie mam myślę o możliwie najtańszej formie wypoczynku. Namiot odpada, ale mam doskonały holownik i fajną przyczepę kempingową :P . Co w niskich cenach moglibyście polecić blisko wody (zabieram ponton z silnikiem i chciałbym sporo popływać). Interesuje mnie rejon między Zadarem a Sibenikiem. Z potrzeb to tylko prad, WC i woda. Jest nas 2 dorosłe osoby i 2 małych dzieci (6 i 2 lata).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone