Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2010 21:42

pawel69 napisał(a):Witam wybieramy sie w tym roku do Chorwcji w okolice Dubrownika i szukam tam jakiegoś małego i taniego cempingu moze ktos zna takowy . Prosiłbym o jakieś namiary.


Orasac "Pod maslinom" - nie byłem, ale wiele osób go chwali.
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 02.06.2010 11:42

pawel69 napisał(a):Witam wybieramy sie w tym roku do Chorwcji w okolice Dubrownika i szukam tam jakiegoś małego i taniego cempingu moze ktos zna takowy . Prosiłbym o jakieś namiary.


Ja także polecam półwysep Peljeśac miejscowość Trpanj, byliśmy tam na Campingu Vrilla w 2006r.

https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=13418&postdays=0&postorder=asc&highlight=buri&start=0
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 06.06.2010 17:28

maniekgrudziadz napisał(a):jaki camp na wyjazd z dziećmi polecicie 2 i10 lat

Maniek po drodze do Dubrovnika znajdziesz wiele kempingów i najlepiej jak sam ocenisz, czy Ci pasują. "Pod maslinom" odradzam ze względu na małe dziecko. Podejście z plaży na kemping jest bardzo strome i męczące.
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 25.06.2010 11:10

Tomcroek napisał(a):Wydaje mi się, że dość uważnie przeszukałem forum, ale jakoś nie znalazłem tych informacji. :cry:
Bardzo proszę o aktualne ceny pobytu na kempingu Vrila w Trpanj na Peljesacu. Może ktoś był w 2009r. i pamięta ile płacił, albo co jeszcze lepsze zna cennik na 2010r?
Czy posiada on swoją stronę internetową ?
Wszelkie inne informacje, sugestie jak i zdjęcia również mile widziane.
Pozdrawiam :)


Witam . Podaje link do kempingu
http://www.tzo-trpanj.hr/trpanj-peljesac.htm
http://www.croatia.hr/pl-PL/Zakwaterowa ... Q5Mg%3d%3d
Pozdrawiam
elch999
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elch999 » 06.07.2010 15:37

Witam,
24.07 docieramy do Sv.Filip i Jakov busem, chciałabym sie zapytać czy znacie jakiś tani camp/ minicamp, moze ktoś był na jednym z tych , które zostały wcześniej wspomniane na stronie : http://www.chorvatsko.cz/kemp/minidalm.html ?

2 osoby i namiot, prąd niekoniecznie. Proszę o ceny, opinie.
Ktoś może potwierdzić czy camping w Sv.Petar , który został wspomniany na pierwszej stronie tego tematu dalej istnieje, ma ktoś jakieś namiary?

Pozdrawiam,
Daria.
Mariii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 30.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariii » 11.07.2010 22:48

Polecam camping MORE w miejscowości Duce. Na początku lipca za 4 osoby dorosłe, duży namiot i samochód zapłaclismy 15 euro za noc. Sanitariaty czyściutkie, ciepła woda cały czas, do morza kilka kroków i bardzo miły wlaściciel :D
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.07.2010 23:04

Mariii napisał(a):Polecam camping MORE w miejscowości Duce. Na początku lipca za 4 osoby dorosłe, duży namiot i samochód zapłaclismy 15 euro za noc. Sanitariaty czyściutkie, ciepła woda cały czas, do morza kilka kroków i bardzo miły wlaściciel :D


Te kilka kroków to konkretnie ile ? i czy były warunki do nurkowania tzn jakieś skałki . I czy ta plaza miała łagodne zejście do morza ( zona po kontuzji kolana )
A i jeszcze jak zacieniony ten camping ?
Mariii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 30.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariii » 12.07.2010 12:52

filip122 vel Darek napisał(a):
Mariii napisał(a):Polecam camping MORE w miejscowości Duce. Na początku lipca za 4 osoby dorosłe, duży namiot i samochód zapłaclismy 15 euro za noc. Sanitariaty czyściutkie, ciepła woda cały czas, do morza kilka kroków i bardzo miły wlaściciel :D


Te kilka kroków to konkretnie ile ? i czy były warunki do nurkowania tzn jakieś skałki . I czy ta plaza miała łagodne zejście do morza ( zona po kontuzji kolana )
A i jeszcze jak zacieniony ten camping ?


Camping jest od razu przy plaży (wychodzi się z niego furtką prosto na plaże), wiekszosc terenu jest zacieniona, chyba drzewami liściastymi(jak dobrze pamiętam). W kazdym razie zywica z drzew nie kapała na samochód ani namiot . Jest mały parking dla samochodów, ale równie dobrze mozna parkować koło swojego namiotu. Zejscie do wody jest bardzo łagodne, nie ma skałek. Niestety tam nie nurkowałam, ponieważ byłam tylko 1 dzień. Woda przezroczysta ale nie wiem czy coś ciekawego pod nią tam jest. Moge podesłać na maila zdjęcie tej plaży.Jeżeli chodzi o sanitariaty to jest pani która bardzo dba o czystość i sprząta je kilka razy dziennie, podłoga aż sie błyszczy :D Pozdrawiam serdecznie ;)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 12.07.2010 14:01

Mariii napisał(a):wiem czy coś ciekawego pod nią tam jest. Moge podesłać na maila zdjęcie tej plaży.Jeżeli chodzi o sanitariaty to jest pani która bardzo dba o czystość i sprząta je kilka razy dziennie, podłoga aż sie błyszczy :D Pozdrawiam serdecznie ;)

Dzieki Ci za odpowiedz oczywiście podeślij z campu i plaży . na filip122(malpa)wp.pl a napisz mi jeszcze czy do Omis to spacerkiem można sie wybrać , bo tak widać na Mapach Google ze to wszystkie miejscowości to prawie połączone jakimś deptakiem nadmorskim . I jak jest ew w Duce z lodami , kafejkami pizzerinami i innymi sklepikami ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2010 15:37

To nie deptak, tylko ruchliwa w sezonie Jadranka.

Obrazek

Autocanp More

W Duce są jeszcze 2 kempingi ale ja ze względu na bliskość Jadranki żadnego z nich nie wybrałbym na pobyt, pomimo że kempingi tanie, kwater w tej miejscowości też bym nie szukał.
Mariii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 30.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariii » 12.07.2010 22:32

tak jak mówi Janusz Bajcer to nie deptak tylko ruchliwa ulica, jeżeli spacerek to tylko plażą ale wiadomo że to mało komfortowe chodzenie. Duce to bardzo mała miejscowość, była nasza jednodniową baza wypadowa do Splitu. Jest tam piekarnia, sklep, jakies pizzerie w poblizu również. Hałasu tej niby ruchliwej ulicy nie słyszałam z campingu, mimo ze to tak niedaleko. Jednak duzo bardziej niz Duce urzekła mnie Baska Voda na Makarskiej Riwierze. Z Baski spacerkiem chodzilismy na przepiekne plaże w Breli :) jeszcze dziś podeśle zdjęcia plaży w Duce. Pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.07.2010 07:50

Janusz Bajcer napisał(a):W Duce są jeszcze 2 kempingi ale ja ze względu na bliskość Jadranki żadnego z nich nie wybrałbym na pobyt, pomimo że kempingi tanie, kwater w tej miejscowości też bym nie szukał.

Ivo do takich nie należy (mz).
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 21.07.2010 13:42

Jeśli "okolice" Dubrovnika, to ja polecam kemping Bambo w zatoczce Slano. W sam raz z małymi dziećmi!!

Link do info na ten temat tutaj:

forum/viewtopic.php?t=27188&view=previous

Pozdrawiam!
ulami
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulami » 28.07.2010 08:08

Kamp Matea w Bibinje (kilka km od Zadaru) u pana Tomisłava Karabana. Spędziliśmy tam 2 tyg. w lipcu. Cena niska 100 kun (ok. 15 euro) za 3 osoby + namiot i samochód.
Kamp mały, spokojny, na uboczu Bibinje, nad brzegiem morza. Nowe, czyste sanitariaty, kuchenka gazowa, lodówki w niepozornie wyglądającym z drogi budynku. Gospodarz bardzo gościnny, o czym przekonaliśmy się podczas pobytu. Dla gości przebywających dłużej niespodzianki.
Jedyny mankament to duże nasłonecznienie (kamp pod oliwkami, już są większe niż na zdjęciach), więc konieczny parasol lub parawan). W przypadku braku Tomisłav wypożycza swój :)
Właściciel posiada jeszcze atrakcyjne apartmani Nina w centrum Bibinje na nabrzeżu (50 euro za 4 os.)
www.autokamp-matea.com
www.apartmani-nina.com.hr
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 03.08.2010 15:42

A najtańsze na Hvarze? W ogóle na tej wyspie jakieś tajemnice z cenami robią...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone