Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2010 18:16

Terenowiec - jedź do Sveti Petar (ok. 17 km za Zadarem) jest tam kilka małych kempingów.
terenowiec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) terenowiec » 16.08.2010 18:36

Janusz za wspomniany skład i zespół jakie mogą być to kwoty za dobę? Tak pi razy oko :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2010 18:48

W Sveti Petar byłem w 2006 roku, płaciłem wtedy ok. 15 euro za dobę (dwie osoby, namiot samochód, prąd) myślę, że w tym roku za "Twój zestaw" zapłacisz około 20-25 euro za dobę.
terenowiec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) terenowiec » 16.08.2010 18:55

Dzieki to optymistyczne prognozy. :P
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.08.2010 19:01

Drage koło Pakostane - camping "Mario" - mały przydomowy. Za 2 osoby, namiot, samochód, prąd płaciliśmy 16 euro za dobę.

Zobacz TUTAJ jak wygląda camping i okolice i dokąd, między innymi, można tam popłynąć... My co prawda byliśmy ograniczeni, jeśli chodzi o odległości, bo mieliśmy tylko dmuchany kajak... Ale może coś się przyda :D
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 16.08.2010 21:48

Janusz Bajcer napisał(a):Terenowiec - jedź do Sveti Petar (ok. 17 km za Zadarem) jest tam kilka małych kempingów.

Potwierdzam, małe, fajne, przydomowe i tanie. Opis i fotki,w dziale "kempingi które warto polecić" :lol:
terenowiec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) terenowiec » 16.08.2010 22:42

Sveti Petar może być fajny, ale ma też jedną wadę. Jest z niego wszędzie daleko (w sensie pływania motorowodnego pontonem). Trzeba opłynąć Pasman, aby dotrzeć do jakichś wysepek. Stąd też Pakostane lokalizacyjnie jest lepsze. Byle był tam jakiś tani kemping. filip122 vel Darek pisał o jakimś interesującym kempingu Karaba w tej miejscowości. Ponoć był bardzo tani.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 17.08.2010 00:10

terenowiec napisał(a):Sveti Petar może być fajny, ale ma też jedną wadę. Jest z niego wszędzie daleko (w sensie pływania motorowodnego pontonem). Trzeba opłynąć Pasman, aby dotrzeć do jakichś wysepek. Stąd też Pakostane lokalizacyjnie jest lepsze. Byle był tam jakiś tani kemping. filip122 vel Darek pisał o jakimś interesującym kempingu Karaba w tej miejscowości. Ponoć był bardzo tani.


No pisałem :lol: :lol: Karaba w okolicy campu Kozarica ,
wszystko w mojej relacji . Co do cen za przyczepę naprawdę nie pamiętam , ale skoro pobyt 2+1 sam namiot prąd to 130 kun to myślę ze przyczepa tez będzie porównywalnie tańsza niż gdzie indziej :lol: :lol:
didi84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.09.2010
Camp Puntica w Ražanacu Północna Dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) didi84 » 01.09.2010 15:15

Witam. Właśnie wrócilismy z Campu Puntica w Razanacu. Camp rzeczywiście posiada rodzinną atmosferę, jest niewielki ale bardzo "przytulny". Sanitariaty bardzo czyste , po remoncie , sprzatane 2 razy w ciągu dnia, na terenie campu znajduje sie ogólnodostepny murowany grill, zlewy , prysznice. Właściciele BAAAARDZOO mili, uprzejmi , służący pomocą w każdej sytuacji, ( Pozdrawiamy Toniego ;) - Brato Polako ;)))) Bardzo blisko do plaży - 20 metrów, plaża bardzo czysta ( kamienista) z widokiem na góry ( Park Paklenica) , przy plazy znajduje się bar/pub w którym można kupić kawe, piwo itd. Niedaleko Campu znajduja sie miejscowe sklepiki - ceny porównywalne do naszych :) pizzerie i restauracje o przemiłym klimacie . Cena za 7 dni ( auto osobowe, 2 os, prąd, namiot) - 120 euro. Zdecydowanie polecamy szczególnie dla ludzi ceniących ciszę i spokój :)
stasco1970
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.09.2010
Slano koło Dubrovnika

Nieprzeczytany postnapisał(a) stasco1970 » 02.09.2010 18:27

Witam. Dzięki forum trafiłem na fantastyczny przydomowy camping w Slano. Właścicielem jest Baldo Kraljevic - bardzo sympatyczny starszy Pan. Ceny niewiarygodnie niskie. Za auto (van), wielki 6-osobowy namiot i 4 osoby (2 dorosłe i dzieci 10 i 6 lat) płaciliśmy w przeliczeniu ok. 50 zł za dobę!!!!! Miejsce mogliśmy wybrać sobie sami (wcześniej korespondowałem z Baldo mailem), wybraliśmy górny taras pod ponad 100 letnimi drzewkami oliwnymi. Byliśmy 9 nocy, w większości praktycznie tylko my i znajomi. Mieliśmy dostęp do pełnegowyposażenia campoingu, tj. toalet, pryszniców, lodówki, murowanego grilla, gniazdek elektrycznych. Wszystko w cenie. Pan Baldo jest emerytowanym kelnerem, porozumiewa się swobodnie po angielsku, francusku i niemiecku. Ceni spokój i uczciwość. Camping reklamuje jako dla rodzin z dziećmi - zresztą dzieci do lat 10 są za darmo. Nie ingeruje w życie obozowe, prosił tylko o szacunek dla oliwek (sadził je jego dziadek) i innych owoców rosnących na posesji. Ma bardzo dobry stosunek do Polaków nie znosi za to Serbów i Czarnogórców (w pobliżu stoją jeszcze ruiny jego rodzinnego domu spalonego w czasie wojny). Baldo ma na sprzedaż także własne : rakije, wino i oliwę - ceny bardzo atrakcyjne. Teraz wada która pewnie powoduje , że camping świeci pustkami - do plaży jest ok 500 metrów i trzeba przejść przez Magistrale Jardanską. My wsiadaliśmy w samochody i po 5 minutach byliśmy na plaży w Grgurici (jakby dzielnica Slano) gdzie jest darmowy parking, knajpki, drobne kamyczki na plaży i wspaniałe możliwości do zabawy dla dzieci. Z czystym sercem polecam ten camping i spotkanie z Panem Baldo - to dobry człowiek. Camping prowadzi od 1973 r. obecnie z miernym skutkiem stąd pewnie taka cena. Oprócz campingu Baldo oferuje również apartamenty w pełni wyposażone łącznie z klimatyzacją wszystko to na terenie swojej posesji. W apartamentach ma gości na bieżąco. Ma własną stronę internetową wystarczy wpisać w google Baldo Slano i już. Pozdrawiam. Wrócę kiedyś jeszcze na ten camping mam nadzieję, że zachowa swój dotychczasowy urok.
szymek.1
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymek.1 » 11.09.2010 11:51

na ten przykład w Dubrovniku gdzie do wody daleko ale 4 gwiazdy przyświecaja za 3 osoby plus camper wołali 360 kunów i zero targów :twisted:
grzecznie podziękowałem i ruszyłem na południe od miasta w stronę Herceg Novi ,
jakieś 10 km za miastem w małej wiosce trafiłem na mały zreczny i przytulny camp gdzie właściciel zaproponował mnie 120 kun przy czym nazajutrz gdy płaciłem urwał mnie jeszcze 6 od dnia :D
ps.
do Dubrovnika dojechałem miejskim busem za 12 kun ,dzieciak darmo
więc to chyba najlepjej swiadczy o tym ze nalezy kotwice zarzucać z dala od miejskiego zgiełku ,w miejscach schowanych na uboczu :idea:
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009
Re: Slano koło Dubrovnika

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 11.03.2011 23:34

stasco1970 napisał(a): Dzięki forum trafiłem na fantastyczny przydomowy camping w Slano. Właścicielem jest Baldo Kraljevic - bardzo sympatyczny starszy Pan. Ceny niewiarygodnie niskie.


zastanawia mnie skąd bierze się ta różnica w cenach ? czego nie ma na przydomowych campingach (miejscach do rozbicia namiotu) ?
lokalizacja ; toalety ; etc. zwłaszcza że namiot służy (chyba) tylko jako sypialnia. Pytam ot tak, bo nigdy nie byłem na campie ale chyba w tym roku .... no sam nie wiem
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007
Re: Slano koło Dubrovnika

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 12.03.2011 12:20

stary_jac napisał(a):zastanawia mnie skąd bierze się ta różnica w cenach ? czego nie ma na przydomowych campingach (miejscach do rozbicia namiotu) ?
lokalizacja ; toalety ; etc. zwłaszcza że namiot służy (chyba) tylko jako sypialnia. Pytam ot tak, bo nigdy nie byłem na campie ale chyba w tym roku .... no sam nie wiem

W zasadzie co jest:
1.Mało osób na campingu 2-6 namiotów
2.Rodzinna atmosfera z wynajmującym miejsce, a to gospodarz zaprosi Cię na piwko, przyniesie Ci rybki z grila, zabierze Cię na rejs łodzią po okolicy.
3.Miejsce przy samym morzu.
4.Toalety sprzątane na bieżąco.
5.Im dłużej pozostaniesz na campingu tym taniej.
:wink: :lol:
adam155
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam155 » 14.03.2011 15:32

janniko napisał(a):Peljesac - pierwsza połowa sierpnia
Żuliana - Camp Maslina, 3 osoby, auto z przyczepianym namiotem + prąd = 13 euro.
Trstenik - Camp Perla, 3 osoby, camper + prąd = 120 kun (17 eruo)



Witam mam prośbę potrzebuje troszkę więcej informacji na temat tych campingów, nie mogę na Google Earth tego znaleźć ? Proszę o podpowiedź lub stronę internetową gdzie szukać jakiegoś miejsca gdzie to jest :?:
dzkzsl
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 08.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzkzsl » 15.03.2011 09:46

Witam !

To będzie mój pierwszy wyjazd do Chorwacji,oczytałem się juz forum i dlatego mam straszny metlik w glowie.

Wybieramy sie w polowie czerwca samchodem,ja z dziewczyna + jeszcze jedna para. Takze 4 osoby - 2 namioty + samochód.

Region : Kolega polecał Rejon Makarskiej (morsko górski krajobraz?),w kazdym razie interesuje nas miejsce na namiot blisko morza. Jestesmy studentami takze cena rowniez jest bardzo wazna. Od tygodnia siedze i czytam forum i nie moge sie zdecydowac gdzie jechać. Chcemy jechać w ciemno ale dobrze sobie obrać jakies docelowe miejsce.
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone