Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dzkzsl
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 08.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzkzsl » 18.03.2011 10:05

Chyba najlepszym sposobem bedzie jechanie wybrzezem i odwiedzanie kempingow po koleji. Tylko prosze powiedzcie mi od jakiej miejscowosci jechac wybrzezem aby byly gory i morze zarazem i jakiej ceny sie spodziewac (abym wiedzial aby cena byla rozsadna a nie,ze od razu napale sie bo zobacze ze jest super :) ) moze zaczac szukac za Splitem? i kierowac sie na Makarska?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 18.03.2011 10:29

dzkzsl napisał(a):Chyba najlepszym sposobem bedzie jechanie wybrzezem i odwiedzanie kempingow po koleji. Tylko prosze powiedzcie mi od jakiej miejscowosci jechac wybrzezem aby byly gory i morze zarazem i jakiej ceny sie spodziewac (abym wiedzial aby cena byla rozsadna a nie,ze od razu napale sie bo zobacze ze jest super :) ) moze zaczac szukac za Splitem? i kierowac sie na Makarska?


Jeśli chcesz gór to jak najbardziej za Splitem a jeszcze lepiej zjechać z autostrady jeszcze dalej na Riwiere Makarska. My tak w ubieglym roku zjechaliśmy za Sibenikiem i jadać jadranką odwiedzaliśmy campingi.

Z tym ze naszym priorytetem w ubieglym roku była miejscowość nie pustynia kulturalna ( tak to nazywaliśmy ) i łagodne zejście i bliskość wody ( ze wzgledu na awarie kolana zonki)

Ale i tak dziewczyna dala rade i w sumie wróciła z Chorwacji jak po najlepszej rehabilitacji :wink: :wink:

cennik masz na zdjęciach w moich relacjach z Pakostane i Bilus Kasztel Stari

W Pakostane mieliśmy 130kun za 2 dorosłych 1 dziecko większe 1 mniejsze . namiot samochód prąd . Kasztel Stary camping Biluś mieliśmy 230 na wejściu ale pow 7 dni byl rabat , tak ze w sumie przy 14 dniach zapłaciliśmy 200 kun za dzień 2 osoby dorosłe dwójka dzieci namiot i prąd
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 18.03.2011 22:47

Śmiało możesz tak zrobić, jadąc Magistralą będzie dużo wolniej, ale widoki zrekompensują wszelkie utrudnienia. Kempingi też lepiej poznasz jak sam zobaczysz. Ja wybieram docelowo 2-3 "pewniaki", ale jeśli spodoba się jakiś inny kemping to dlaczego nie... Ceny kształtują się różnie-można trochę ponegocjować (najmniej płaciłem za 4 osoby, duży namiot i prąd-20 euro za dobę). Czytaj forum tu jest wszystko!
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 19.03.2011 10:42

może się przydać namiary
Markuss
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markuss » 13.04.2011 16:46

My na swój pierwszy raz wybraliśmy wyspę Pag,mając na uwadze kilka kempingów oferowanych na forum . I tak jadąc pierwszym był kamp Puntica w Rażancu , niestety pusty ,brak żywej duszy, choć właściciel zapewniał że to dopiero początek sezonu (druga połowa czerwca)i kilka dni pochmurnej pogody,które spowolniły napływ turystów ,po krótkiej naradzie postanowiliśmy pojechać dalej do Povljana na kemping Mali Dubrownik i to było to ,mały ( około 30 miejsc )ładnie zacieniony z bezpośrednim dostępem do morza i tani ,za dwoje dorosłych+2dzieci zapłaciliśmy 120 kun za dobę,blisko do sklepów ,restauracji lody na każdym kroku , pizzerie i wesołe miasteczko, jest także bankomat więc na dobrą sprawę postanowiliśmy zostać na 9 dni,oprócz plaży przy kempingu są jeszcze dwie jedna z kamyczkami, druga zaś piaszczysta.Jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy w sam raz ,w drodze powrotnej zahaczyliśmy o Jeziora Plitvickie .Polecam
LL
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.04.2011
Vacansoleil

Nieprzeczytany postnapisał(a) LL » 15.04.2011 17:45

JA mogę zaoferować 2 campingi
Chorwacja Biograd na Moru Park Soline Namiot Navajo
Chorwacja Novigrad Mareda Namiot Navajo

Mam czek Vacansoleil (pokonkursowy) na który mogę dla kogoś zarezerwować camping za 40% ceny + 8 zł dziennego ubezpieczenia za wynajęty obiekt
http://www.vacansoleil.pl/wasze-korzysc ... lny-wybor/

Oferta jest ważna do 04-06-2011
Jak taka opcja ograniczania kosztów campingu komuś pasuje zapraszam do współpracy.
Pytania prszoe kierować na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jolastefan
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 29.04.2011
tanio na wakacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolastefan » 01.05.2011 21:58

Szukam taniego zakwaterowania dla 5 osob plus pies (York)od 24.07 do 5.08.Czekam na propozycje.POZDRAWIAM adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009
Re: tanio na wakacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 01.05.2011 22:51

jolastefan napisał(a):Szukam taniego zakwaterowania dla 5 osob plus pies (York)od 24.07 do 5.08.Czekam na propozycje.POZDRAWIAM adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Może dasz jedno ogłoszenie w odpowiednim wątku , a nie srasz w każdym temacie który jest na forum. Albo załóż nowy temat. :evil: :evil: :evil:

Dostałem 4 maile w tematach ktore obserwuje i myślę ktoś coś napisał a tu to samo gówno :twisted: :twisted: :twisted:

Poczytaj może NETykiete albo regulamin forum bo się wkurzyłem,
a rzadko mi się to zdarza :evil: :evil: :evil:
jolastefan
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 29.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolastefan » 02.05.2011 08:16

sorki ale pierwszy raz wybieramy sie na wakacje ,znajomi nas strasza ze z pieskiem nie bedzie to takie proste,dlatego kombinuje na wszystkie mozliwe sposoby,a tak swoja droga to i tak zadnej odpowiedzi nie dostalismy-jeszcze raz sorki za zamieszanie,ale jak sie jedzie 1 raz to chce sie wszystko jakos dograc.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 02.05.2011 09:50

jolastefan napisał(a): tak swoja droga to i tak zadnej odpowiedzi nie dostalismy-jeszcze raz sorki za zamieszanie,ale jak sie jedzie 1 raz to chce sie wszystko jakos dograc.


Raczej nie liczyłbym na to, że ktoś wyłoży Wam kawę na ławę. I nie pomoże założenie 18 takich samych postów. Odrobinę wytrwałości i można znaleźć interesujące informacje, bo forum cro.pl to kopalnia wiedzy.

Ze znalezieniem kwater na miejscu zwykle nie ma większych problemów, nawet jak towarzyszy piesek. My w ubiegłym roku pierwszy raz zabraliśmy psa (dużego) i apartament znaleźliśmy po pół godzinie poszukiwań. Bardziej obawiałbym się terminu, w jakim jedziecie, bo to praktycznie szczyt sezonu. Dodatkową niewiadomą jest ilość turystów, jaka przyjedzie nad Adriatyk w tym roku w związku z sytuacją w Afryce. Z powyższych względów Wam jako "pierwszakom" poleciłbym jednak wcześniejszą rezerwację.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 02.05.2011 09:58

jolastefan napisał(a):sorki ale pierwszy raz wybieramy sie na wakacje ,znajomi nas strasza ze z pieskiem nie bedzie to takie proste,dlatego kombinuje na wszystkie mozliwe sposoby,a tak swoja droga to i tak zadnej odpowiedzi nie dostalismy-jeszcze raz sorki za zamieszanie,ale jak sie jedzie 1 raz to chce sie wszystko jakos dograc.


No i pewnie nie dostaniesz ... bo tak zaśmieciłeś forum ze nikt szanujący nie odpowie.... nie chce już Ci pisać epitetów.... Najpierw przeczytaj trochę na forum , zaglądnij do FAQ
i masz wszystkie odpowiedzi.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: tanio na wakacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 02.05.2011 22:12

filip122 vel Darek napisał(a):i myślę ktoś coś napisał a tu to samo gówno :twisted: :twisted: :twisted:
:lool:

filip122 vel Darek napisał(a):Poczytaj może NETykiete albo regulamin forum bo się wkurzyłem, a rzadko mi się to zdarza :evil: :evil: :evil:


Darek nie nerwuj się , szkoda ciśnienia. :D

Mnie się zdaje że gdyby koleżanka dała tak ze 100 postów , to ktoś wreszcie by się wkur......i dał jej te linki . :devil:
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005
Re: tanio na wakacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 02.05.2011 22:59

maniust napisał(a):Mnie się zdaje że gdyby koleżanka dała tak ze 100 postów , to ktoś wreszcie by się wkur......i dał jej te linki . :devil:


Nie. Wtedy ja bym się wkur... i dał jej banana. Chyba, że by mnie Piotrek ubiegł.

:twisted:
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 29.06.2011 14:50

Witam
Mam do Was wielką prośbę (kolejny raz).
Nie mogę się połapać w tych cennikach kempingów.
Wyruszam do Makarskiej do Camp Jure - http://kamp-jure.com/51256/cijene/

Czy może mi ktoś podliczyć ile mi dokładnie wyjdzie dniowa opłata?
- 2 dorosłe osoby
- samochód osobowy
- własny namiot

Jeśli możecie poproszę o podział na pole z elektryką oraz bez elektryki. Nie jestem leniem. Po prostu nie kumam tego :(

Bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Wojtek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2011 14:55

Z "elektryką" doba

2 x 05,90 E
2 x 01.00 E
1 x 14,20 E

Podsumuj sam :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone