Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Muzyka chorwacka

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewamat3
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.09.2016
szukam piosenki

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewamat3 » 08.09.2016 23:58

Witam! W tym roku byliśmy w Chorwcji w Tučepi i tam podczas nocy rybackiej w trakcie występów usłyszałam piosenkę której nie mogę zapomnieć. Znalazłam ją na You Tube pod hasłem Tučepi 2013. AAAZZZ0990 , rozpoczyna filmik ale niestety ze względu na słabą jakość żaden program do rozpoznawania piosenek nie może sobie z nią poradzić. Może ktoś coś pomoże?! Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: szukam piosenki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2016 00:11

ewamat3 napisał(a):Witam! W tym roku byliśmy w Chorwcji w Tučepi i tam podczas nocy rybackiej w trakcie występów usłyszałam piosenkę której nie mogę zapomnieć. Znalazłam ją na You Tube pod hasłem Tučepi 2013. AAAZZZ0990 , rozpoczyna filmik ale niestety ze względu na słabą jakość żaden program do rozpoznawania piosenek nie może sobie z nią poradzić. Może ktoś coś pomoże?! Pozdrawiam

Czy to ten filmik :?: :?: :?:



Dzisiaj nie mam głośników ....
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 09.09.2016 09:59

krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: szukam piosenki

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 09.09.2016 10:08

Janusz Bajcer napisał(a):
ewamat3 napisał(a):Witam! W tym roku byliśmy w Chorwcji w Tučepi i tam podczas nocy rybackiej w trakcie występów usłyszałam piosenkę której nie mogę zapomnieć. Znalazłam ją na You Tube pod hasłem Tučepi 2013. AAAZZZ0990 , rozpoczyna filmik ale niestety ze względu na słabą jakość żaden program do rozpoznawania piosenek nie może sobie z nią poradzić. Może ktoś coś pomoże?! Pozdrawiam

Czy to ten filmik :?: :?: :?:



Dzisiaj nie mam głośników ....



Raczej ten.

ewamat3
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewamat3 » 09.09.2016 10:11

Nie, tamten to filmik z nocnego koncertu! Jest pod hasłem Tučepi 2013 a pod tym jest właśnie to oznaczenie AAAZZZ0990
ewamat3
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewamat3 » 09.09.2016 10:19

Tego drugiego linku nie mogę podejrzreć ale zdjęcie startowe jest wlasciwe niestety nie wiem dlaczego jak próbuje odtworzyć włącza mi się inny filmik raczej podróżniczy a nie z koncertu! A już zobaczyłam koncert jest na końcu ale niestety nie jest to ten koncert!
Filmik o który mi chodzi jest trochę wcześniej i trwa tylko ponad 3 min.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.09.2016 11:59

Jest nowy album MPT , DVD nagrane w Kninie , chyba warto go kupić.
Wodnik73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.07.2011
Prośba o pomoc w znalezieniu CD KLAPA Iskon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wodnik73 » 28.04.2018 09:52

Witam

Chciałem kupić nową płytę CD Dobra večer prijatelji Klapa Iskon przez internet, ale przesyłka wchodzi więcej niż płyta. Dlatego chciałem prośić bardziej doświadczone osoby obyte w internetowych stronach Chorwackich. Czy jest możliwość namierzenia przez internet sklepów w Chorwacji gdzie dostanę tą płytę? Tak jak np u nas EMPIK czy inne.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Prośba o pomoc w znalezieniu CD KLAPA Iskon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.04.2018 20:26

Wodnik73 napisał(a):Witam

Chciałem kupić nową płytę CD Dobra večer prijatelji Klapa Iskon przez internet, ale przesyłka wchodzi więcej niż płyta. Dlatego chciałem prośić bardziej doświadczone osoby obyte w internetowych stronach Chorwackich. Czy jest możliwość namierzenia przez internet sklepów w Chorwacji gdzie dostanę tą płytę? Tak jak np u nas EMPIK czy inne.

Link do płyty masz w PW :wink:

I zapraszam ponownie do CRR - nie tylko na Klapę Iskon. :D :idea:
Wodnik73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wodnik73 » 28.04.2018 21:40

haha, Januszu w domu ostatnio ni emiałem bardzo czasu, albo byłem zmęczony, ale jak jestem na wyjeździe służowym to staram się wpadać, wczoraj byłem i przepraszam, że się nie przywitałem. Powiedzmy, że cię sprawdzałem, czy puszczasz Klape Iskon jak mnie nie ma :lol: :lol: :lol:
Wodnik73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wodnik73 » 28.04.2018 22:17

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.05.2018 18:51



Piosenka pół - chorwacka (Ana Bebić jest Chorwatką), pół - (o zgrozo) serbska.
O tym, że miłość się rozpadła niczym Jugosławia...
Już nie najnowsza...
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 16.07.2018 12:17

Hej,
Ostatnio, w trakcie mistrzostw często w radio (np. HKR) można było usłyszeć charakterystyczną "mundialową" piosenkę, stylizowaną na ludową nutę. Po powrocie z CRO "chodzi za mną", ale niestety nie udało mi się jej namierzyć na YT.
Może ktoś z was kojarzy tytuł, ewentualnie podrzuci link.
Pozdrav
K
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.07.2018 12:21

Pewnie chodzi o to :D:
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 16.07.2018 12:38

Maslinko dziękuję za chęć pomocy, ale to nie Igraj moja Hrvatska, którą znam na pamięć i bez trudu można ją namierzyć na YT.
Chodzi o żartobliwą piosenkę stylizowaną całkiem na ludowo (Baranja lub Slavonia ??), która pojawiła się już w trakcie mistrzostw.
Pozdrawiam
K
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Muzyka chorwacka - strona 90
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone