Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MURTER , PRIMOSTEN czy moze Rogoznica?????????????????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
MURTER , PRIMOSTEN czy moze Rogoznica?????????????????

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.08.2005 04:05

witam wyjezdzamyw sobote,
na 1tydz wybieramy sie na riwiere makarska,potem chcemy odwiedzic dubrovnik i z powrotem na 5dni zatrzymac sie w innym miejscu..
gdzie lepiej Murter , Primosten a mzoe Rogoznica???
gdzie sa piekniejsze widoki,gdzie lepsze plaze i roslinnosc;))??
ktore miasteczko jest wieksze , a ktore bardziej urokliwe??
prosze o porady:)bo nie moge sie zdecydowac czytajac na forum opinie czy w ogolnie w necie;)
Malenna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malenna » 24.08.2005 13:20

Ja byłam w tym roku w Rogoznicy, wiec jestem mało obiektywna :D Krystalicznie czysta woda, piekne widoki, głowny bulwar spacerowy z ciągiem restauracji a wieczorem gwarny tłum. Plaża piekna ze względu na widoki roztaczające się z niej, ale brzeg mógłby być nieco szerszy i ciekawszy. Spróbuję wkleić zdjęcie, jak znajde jakies bez własnej osoby :hearts:
Primosten większy, bo ma dodatkowo ładną staróweczkę, ale (teraz narażę się wszystkim wielbicielom Primostenu) bulwar nadmorski z kafejkami skojarzył mi się niestety z Mielnem w sezonie 8O

pozdrawiam[/img]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
www.ao.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.08.2005 14:12

hej;)nie wiem czy widzilas ale mozna zrobic sobie fajny album foto w necie;)
i to za DARMO;))

http://www.ao.pl/

mozesz tam sobie wstawic swoje foty:)ja tak zrobilam:)
www.agnieszka.ao.pl
mam pytanko czy plaze sa ladniejsze w ROgoznicy czy w Primosten?bo jak ogladam fotki to wydaje mi sie ze primosten to jest tylko miasteczko do zwiedzenia a nie do zamieszkania;)malo plaz tam widac..a Rogoznica ile jest od primosten oddalona?jaka jest ?czy jest sporo kwater,jak z wyzywieniem i atrakcjami,jaka ma plaze:)???
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2005 14:15

Malenna napisał(a):Primosten większy, bo ma dodatkowo ładną staróweczkę, ale (teraz narażę się wszystkim wielbicielom Primostenu) bulwar nadmorski z kafejkami skojarzył mi się niestety z Mielnem w sezonie 8O

pozdrawiam[/img]


otóż to ... :D ja lubić Malena ... :D ... mogę dostać to foto w stopce w pełnej wielkości ... hmm .. żartuję ... :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 24.08.2005 18:57

Malenna napisał(a): Spróbuję wkleić zdjęcie, jak znajde jakies bez własnej osoby :hearts:


Otóż to, ja równiez poproszu zdjęcie z ..... Malleną. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2005 19:23

hmm ... kolego ... ponieważ to ja mam z Malenną :D ... jednakowe wspomnienia ... :D oraz ... podobne skojarzenia ... :D ... to na zasadzie powinowactwa ducha to tylko ja ... :D ... powinienem otrzymać takie zdjęcie ... :D (byłeś kiedyś w Mielnie ??)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 24.08.2005 19:37

bjur napisał(a):.. :D (byłeś kiedyś w Mielnie ??)



Ja byłem kilka razy, nawet w Unieściach :lol: :lol: .
Czy za to będa jakieś nagrody? :lol:


Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2005 19:45

hmm ... a gdzie jest takie cuś "Unieście" ? (coś mi gdzieś świta lecz bliżej gdzie nie wiadomo)

kto był w Mielnie i czuje powinowactwo duchowe :D ... tytułem komentarza Malenny :D ... odnośnie Primostenu ... otrzyma ... na wiecznej rzeczy pamiątkę zdjęcie: wybrany motyw Cro + Malenna na pierwszym planie ... :D
będziemy także negocjować osobisty autograf ... a nie faksymile, jak w przypadku sprawy niejakiego Cimoszewicza ... :D

.. także Krakuscity się nie łapiesz :cry: ... z tego co ja pamiętam ... :D



... Agnieszka masz fajowe zdjęcia w galerii ... :D
Ostatnio edytowano 24.08.2005 20:18 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 24.08.2005 20:11

Do mieszkania i plażowania Rogoźnica (Byliśmy 2 razy) Do spacerów, knajpek i widoków Primosten. Między jednym a drugim jest 7 km.
A w Primosten jest zaj........ dyskoteka z basenem, to dla zainteresowanych !!!!
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 24.08.2005 20:15

Malenna, o jakiej plaży myślisz ? W Rogoźnicy jest ich parę, ale ja znam tylko jedną dla mnie super !
Ostatnio edytowano 24.08.2005 20:20 przez Jurek, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2005 20:19

Malenna ... a nie Malena :D albo Mallena :D ...

teraz trzeba ostrożnie bo nie dostaniemy zdjęcia ... :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.08.2005 20:42

bjur napisał(a):hmm ... a gdzie jest takie cuś "Unieście" ? (coś mi gdzieś świta lecz bliżej gdzie nie wiadomo)


http://www.mielno-uniescie.com.pl/
Swój kraj też jest dobrze poznać :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2005 20:52

hmm ... a to mnie zabolało ... :?
był kolega na 8-u spływach (różnymi rzekami) i odwiedzał Łemków oraz Bojków ??
spłynął kolega nie tylko Drawą lecz także starą Drawą przez teren poligonu ? (przenoska co 20m i tak przez calutki dzień od świtu do zmroku, chyba nawet 2-a były) ..
dotarł kolega na rowerze ... na najdalsze krańce Suwalszczyzny ??

... acha .. byłem nad tym Jamnem (kim, czym? - poprawnie?)

to bylo nie fair ... tak się wyśmiewać ... (proszę pamiętać, że nie zadałem sobie trudu skopiowania tego hasła do pewnego mojego szybkiego "paska")
tak więc zadam pytanie ... od którego uzależniona była ocena dostateczny ... podczas lekcji geografii w naszym liceum ... pedagog starej daty pełen kindersztuby i ... wymagań ... :lol:

tak więc, gdzie w Polsce jest Ścieżka Kunegundy ...?
uwaga: w celuz udzielenia odpowiedzi nie szukamy nerwowo informacji w internecie ... :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2005 21:07

natomiast nie odbiegajmy od tematu ... jako, że czekamy na zdjęcie ... od pewnej nadobnej Malleny :D ...

niestety niewiasta ta ... wolała chyba dziś iść do jakieś ... konoby ... :lol:
:cry:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.08.2005 21:17

Malenna napisał(a):Ja byłam w tym roku w Rogoznicy, wiec jestem mało obiektywna :D Krystalicznie czysta woda, piekne widoki, głowny bulwar spacerowy z ciągiem restauracji a wieczorem gwarny tłum. Plaża piekna ze względu na widoki roztaczające się z niej, ale brzeg mógłby być nieco szerszy i ciekawszy. Spróbuję wkleić zdjęcie, jak znajde jakies bez własnej osoby :hearts:
Primosten większy, bo ma dodatkowo ładną staróweczkę, ale (teraz narażę się wszystkim wielbicielom Primostenu) bulwar nadmorski z kafejkami skojarzył mi się niestety z Mielnem w sezonie 8O

pozdrawiam[/img]

Jestem miłośnikiem Primostenu.Wklej swoje zdjęcia bez Ciebie oczywiście.... Rogoznicy ,a potem pogadamy. :twisted:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
MURTER , PRIMOSTEN czy moze Rogoznica?????????????????
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone