napisał(a) CROberto » 27.06.2026 10:38
RZP trafiła na Argentynę - to chyba dla nich najlepsza opcja...
Jak odpaść , to z Mistrzami Świata...
Nigdy wstydu nie ma...
No może tylko , jakby porażka była dwucyfrowa
Ale w to nie wierzę - postawią się...
Przy tym meczu - oglądać ich będzie caly świat
Przy dobrej postawie - niektórzy mogą zrobić karierę , o której nie marzyli...