Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mroczne lochy w październiku.

Wielka Brytania (Anglia, Szkocja i Walia) jest w pełni otoczona wodą. W Wielkiej Brytanii akcenty zmieniają się zauważalnie co 40 km (25 mil). Szczególnie trudno jest wymówić jedno walijskie miasto. Llanfairpwllwlllandysiliogogogoch jest jedną z najdłuższych nazw miast na świecie. Stonehenge jest starsze niż piramidy - powstało około 3000 roku p.n.e.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 01.04.2009 08:40

janusz.w. napisał(a):Najgorsze jest to, że limit na fotosiku mi się skończył :?

pozdr


To chyba prima aprilis...
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 01.04.2009 09:16

JacYamaha napisał(a):
janusz.w. napisał(a):Najgorsze jest to, że limit na fotosiku mi się skończył :?

pozdr


To chyba prima aprilis...


No, niestety :? , to nie żart :(

pozdr
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 01.04.2009 10:34

W dniu, w którym wreszcie było mi dane zobaczyć wszystkie fotki, Ty piszesz, że limit się wyczerpał??? O zgrozo :cry: :D :D :D To proszę maszerowac do Żaby! :wink: :lol:

Jestem od początku, ale dziś nareszcie były też zdjęcia w moim komputerze :D Generalnie klimat - chodzi mi o śnieg z deszczem - jak u mnie przez ostatnie pół roku :D Przy czym ja nie mam tak czarujących widoków. Podziwiam - szczególnie za umiejętność robienia pięknych zdjęć w takich nieszczególnych warunkach :lol:

Klimaty brytyjskie są mi prawie zupełnie obce. W temacie kierownicy "po złej stronie", jako niepraktykujący kierowca, a praktykujący pasażer :lol: , w odróżnieniu od Was będąc w kraju, w którym też się jeździ "po złej stronie", wpychałam się nieustannie właśnie na tamto miejsce kierowcy :lol:

Klimatyczny pensjonat mi się też podobał - nie dziwota, że tyle mrocznych powieści pochodzi z wysp :lol: Klimat bardzo sprzyjający :D

Przepiękne te widoki... I jeleń ma fajny kołnierz zimowy :D

Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalej!
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 01.04.2009 10:35

Fotki genialne !
Koniecznie muszę zobaczyć wszystkie :)

Fotosik nie jest jedyny, teraz na Picasa pora np...

Nie próbuj się wykręcać.... :oczko_usmiech:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 01.04.2009 13:33

Kurczę, zgłodniałam razem z Wami - ja rozumiem "fajfoklok", ale że obiad od 18tej?

Zdjęcia i widoki bajeczne :D

pozdrawiam

ps. Tylko proszę tych trunków długo nie sączyć, bo znowu przez cztery dni nie ruszymy dalej :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.04.2009 14:20

Co za cudowna relacja :!: Dlaczego ja dopiero teraz tu trafiłam :?: :!: Ale lepiej późno...
Januszu, fantastycznie opisujesz. A zdjęcia - rewelacyjne po prostu. Takie górskie klimaty strasznie mi się podobają.
Czekam na ciąg dalszy, tym bardziej, że w tamte rejony mnie jeszcze nigdy nie pognało...
Pozdrawiam :papa:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 01.04.2009 14:30

shtriga napisał(a):W dniu, w którym wreszcie było mi dane zobaczyć wszystkie fotki, Ty piszesz, że limit się wyczerpał??? O zgrozo :cry: :D :D :D To proszę maszerowac do Żaby! :wink: :lol:


...nie lubię Żaby :? Ale może się przełamię :wink:

shtriga napisał(a):Jestem od początku, ale dziś nareszcie były też zdjęcia w moim komputerze :D Generalnie klimat - chodzi mi o śnieg z deszczem - jak u mnie przez ostatnie pół roku :D Przy czym ja nie mam tak czarujących widoków. Podziwiam - szczególnie za umiejętność robienia pięknych zdjęć w takich nieszczególnych warunkach :lol::


Bardzo mi miło :!:

e-lka napisał(a):Fotki genialne !
Koniecznie muszę zobaczyć wszystkie

Fotosik nie jest jedyny, teraz na Picasa pora np...

Nie próbuj się wykręcać....


...no po stwierdzeniu 'genialne', nie pozostaje mi nic innego jak zajrzeć do picassy... :wink:

Tymona napisał(a):ps. Tylko proszę tych trunków długo nie sączyć, bo znowu przez cztery dni nie ruszymy dalej


Tak, jest :!: Pijemy szybko :lol: :lol: :lol:

maslinka napisał(a):Co za cudowna relacja Dlaczego ja dopiero teraz tu trafiłam Ale lepiej późno...
Januszu, fantastycznie opisujesz. A zdjęcia - rewelacyjne po prostu. Takie górskie klimaty strasznie mi się podobają.
Czekam na ciąg dalszy, tym bardziej, że w tamte rejony mnie jeszcze nigdy nie pognało...
Pozdrawiam


Witam serdecznie :D :!:
Ależ ja się cieszę, że się podoba :D :!: :!: :!:

pozdr
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 01.04.2009 15:06

Takie górskie widoki są warte przewiania i posypania a nawet lekkiego polania. :D :D :D
Zachwycająca kolorystyka.

Góry są piękne.

Jestem na bieżąco.

Co do fotosika, zwiałam natychmiast kiedy się okazało (2 lutego 2009), że będzie mi policzone......transferowanie.
Jest kilka możliwości. Zdecydowałam się na ImageShacka. Trochę trzeba się przyzwyczaić do wielu pojawiających się ekranów, ale reszta to sama przyjemność i za darmo.
Pozdrawiam
Lidia
mariusz 69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 05.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz 69 » 01.04.2009 17:25

Fajnie! Zmiana klimatu! Foto super! Z wielkim zainteresowaniem śledzę relację...
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 01.04.2009 18:01

Lidia K napisał(a):Takie górskie widoki są warte przewiania i posypania a nawet lekkiego polania. :D :D :D


Zdecydowanie tak :D

Lidia K napisał(a):Zachwycająca kolorystyka.

Góry są piękne.


I te polskie, i chorwckie i bułgarskie... :!:

Lidia K napisał(a):Jestem na bieżąco.


:D

pozdr


P.S.
Obrazek
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 01.04.2009 18:42

Zdjęcia... brak słów... genialne. Te z jeleniem to mnie po prostu rozbroiły 8O
Super się czyta, a ogląda jeszcze lepiej :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 01.04.2009 18:45

Przecież każdy wie, że to renifer.... :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 01.04.2009 18:47

Eeee zupełnie jak jeleń :wink: :lol:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 01.04.2009 22:46

mariusz 69 napisał(a):Fajnie! Zmiana klimatu! Foto super! Z wielkim zainteresowaniem śledzę relację...


Roksa_ napisał(a):Zdjęcia... brak słów... genialne. Te z jeleniem to mnie po prostu rozbroiły
Super się czyta, a ogląda jeszcze lepiej


:D
Okoliczności przyrody sprzyjały wykonywaniu zdjeć :) , no może poza chwilami problemów atmosferycznych :wink: :lol:

JacYamaha napisał(a):Przecież każdy wie, że to renifer.... :wink:


Roksa_ napisał(a):Eeee zupełnie jak jeleń :wink: :lol:


Ok, to ja się nie wtrącam... :lol:

pozdr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.04.2009 23:50

janusz.w. napisał(a):
JacYamaha napisał(a):Przecież każdy wie, że to renifer.... :wink:


Roksa_ napisał(a):Eeee zupełnie jak jeleń :wink: :lol:


Ok, to ja się nie wtrącam... :lol:

pozdr


Jeśli chodzi o tego renifera czy jelenia, to był to niewątpliwie jeleń szkocki :wink: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wielka Brytania - United Kingdom

cron
Mroczne lochy w październiku. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone