Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Money, Money, must be funny in the Greek world…:)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 17:09

ArliJ napisał(a):a to poniżej i zajawka?:)zmieniłam ustawienia albumów...może pomoże?:)

Zajawki dalej nie widzę :cry: ,
ale tą ślicznotkę z kotkiem już tak :P .
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 07.09.2015 17:12

gosiak.k napisał(a):Cieszę się, że piszesz:) Bardzo lubię Twoje relacje, zdjęcia jak zawsze super.
pozdrawiam :papa:
Gośka


dziękować i będę się starać trzymać poziom:)



Torac napisał(a):Bardzo zachęcająca zajawka.


przynajmniej ktoś coś widzi:)

dziękuję, mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej:)



zurowska4 napisał(a):Czekałam i czekałam i się doczekałam. Fanka Twoich relacji... :D


bardzo mi miło mieć fanów:) zapraszam do śledzenia, zajęło mi chwilę pozbieranie się ale zakończyłam dłuższe wojaże, zostały tylko weekendowe więc i czas na relację może wyskrobię.


kmichal napisał(a):... pojawiam się i ja ... :)


witam, witam:)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 07.09.2015 17:18

mysza73 napisał(a):
ArliJ napisał(a):a to poniżej i zajawka?:)zmieniłam ustawienia albumów...może pomoże?:)

Zajawki dalej nie widzę :cry: ,
ale tą ślicznotkę z kotkiem już tak :P .


to już coś:)

spróbuję podmienić linki i się okaże...

i witam w mojej relacji...może nie stracę kilku stron na rozwiązywanie problemu widoczności zdjęć i szybko temu zaradzimy:)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 17:24

ArliJ napisał(a):
mysza73 napisał(a):
ArliJ napisał(a):a to poniżej i zajawka?:)zmieniłam ustawienia albumów...może pomoże?:)

Zajawki dalej nie widzę :cry: ,
ale tą ślicznotkę z kotkiem już tak :P .


to już coś:)

spróbuję podmienić linki i się okaże...

i witam w mojej relacji...może nie stracę kilku stron na rozwiązywanie problemu widoczności zdjęć i szybko temu zaradzimy:)

Chyba idziemy w dobrym kierunku, bo pierwsze zdjęcie w zajawce już widzę :mrgreen: .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15684
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.09.2015 17:26

mysza73 napisał(a):Chyba idziemy w dobrym kierunku, bo pierwsze zdjęcie w zajawce już widzę :mrgreen: .

Ja tak samo jak mysza widzę i kota też widzę :D więc na dobrej jesteśmy drodze....
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 07.09.2015 17:34

super, czyli działam dalej:)

ok, pozmieniałam, widać?:)
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 07.09.2015 18:09

Też fotki widzę (z wyjątkiem avatara myszy) i czekam na ciąg dalszy.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 07.09.2015 18:09

Ja widzę:)

Cierpliwość nagrodzona, wreszcie piszesz :D nie ukrywam, że czekałam na tą relację (co nie znaczy że z chęcią nie przeczytam o Waszym drugim urlopie, bo kierunek obiecujący :wink: )

Zajawka pobudziła apetyt 8)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 07.09.2015 18:26

Na komputerze "pracowym" fotek nie widziałam, ale na domowym SĄ 8) , śliczne jak zawsze u Ciebie.
Z przyjemnością oglądnę kolejne :D , no o oczywiście z wielką ochotą poczytam o Waszych greckich wakacjach.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 07.09.2015 18:27

ArliJ nareszcie! już nie mogłam się doczekać Twojej relacji :)
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 07.09.2015 18:52

Jak Grecja to oczywiście jestem i czekam z niecierpliwością. :D

Zdjęcia widzę wszystkie z wyjątkiem dwóch pierwszych :roll:

Pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15684
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.09.2015 19:01

Zdjęcia są :D :D więc teraz czekam na wiele szczegółów co i jak i kiedy, bo Grecja jest w planach równoległych z Albanią na przyszły rok, ale nie wiem jak się do tej Grecji zabrać....
A w Albanii może byłaś i pisałaś relację? Bo na pewno wiele Twoich miejsc z chęcią bym powtórzyła...
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21057
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 07.09.2015 19:02

Witam
Jak Grecja to melduję się i ja...z chęcią powspominam Pelion
Pozdrawiam
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 07.09.2015 20:19

maxredaktor napisał(a):Też fotki widzę (z wyjątkiem avatara myszy) i czekam na ciąg dalszy.


witam i zaraz polecimy z odcinkami:)


dangol napisał(a):Na komputerze "pracowym" fotek nie widziałam, ale na domowym SĄ 8) , śliczne jak zawsze u Ciebie.
Z przyjemnością oglądnę kolejne :D , no o oczywiście z wielką ochotą poczytam o Waszych greckich wakacjach.


a ja z przyjemnością witam Cię w mojej relacji, dziękuję za miłe słowa;)

AniaJ. napisał(a):Ja widzę:)

Cierpliwość nagrodzona, wreszcie piszesz :D nie ukrywam, że czekałam na tą relację (co nie znaczy że z chęcią nie przeczytam o Waszym drugim urlopie, bo kierunek obiecujący :wink: )

Zajawka pobudziła apetyt 8)


cieszę się, że możliwe iż się doczekałaś:)...jak zacznę to chyba siłą rozpędu pójdzie nie?:)

a drugi kierunek to pewnie na zimowe wieczory zostanie, chyba nie obskoczę równocześnie dwóch wątków, jam nie taka utalentowana jak Franz:)


MarDomi napisał(a):Jak Grecja to oczywiście jestem i czekam z niecierpliwością. :D

Zdjęcia widzę wszystkie z wyjątkiem dwóch pierwszych :roll:

Pozdrawiam


Zapraszam, zdjęcia mam nadzieję zaczną być widoczne... :roll: :D

jolcix napisał(a):ArliJ nareszcie! już nie mogłam się doczekać Twojej relacji :)


jak miło że jeszcze ktoś tu czeka na moje relacje, to motywuje bardzo więc postaram się za chwilę sklecić 1 odcinek:)


piekara114 napisał(a):Zdjęcia są :D :D więc teraz czekam na wiele szczegółów co i jak i kiedy, bo Grecja jest w planach równoległych z Albanią na przyszły rok, ale nie wiem jak się do tej Grecji zabrać....
A w Albanii może byłaś i pisałaś relację? Bo na pewno wiele Twoich miejsc z chęcią bym powtórzyła...


Albanię tylko zahaczyliśmy rok temu na trasie, jakieś kilkadziesiąt km widzieliśmy tego kraju więc za wiele nie doradzę ale na forum jest mnóstwo ciekawych relacji z tego kraju:)

ajdadi napisał(a):Witam
Jak Grecja to melduję się i ja...z chęcią powspominam Pelion
Pozdrawiam


Wprawdzie Pelion był tylko takim śmigiem migiem ale zostaliśmy tam na 2 noce i coś tam zobaczyliśmy:)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 07.09.2015 20:20

maslinka napisał(a):Arli, niestety nie widzę Twoich zdjęć :( Nie wiem, dlaczego...



a teraz maslinko? mam nadzieję, że już możliwe będzie śledzenie mojej relacji w której z wielką przyjemnością Cię goszczę:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Money, Money, must be funny in the Greek world…:) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone