Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini za Dubrovnikiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pyton
Cromaniak
Posty: 1539
Dołączył(a): 09.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 25.04.2016 00:03

wojan napisał(a):A w Mlini jest tak :

Wydaje mi się, że to są fotki plaży w Srebreno a nie w Mlini :papa:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 25.04.2016 06:20

Tak mi się wydaje ,że to plaża na którą jest najbliżej od legendarnego już pana Vlacho a leży ona faktycznie w Srebrenie.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 25.04.2016 08:47

ja to już nigdy śmigać nie będę, a o sarence nawet nie marzę :) :) Ale wielkie dzięki za pocieszenie. Dobrze, że u Ciebie już kolano w porządku.
Co do plaż, to jakoś dam radę dojść, mam nadzieję :) Kwestia dobrej motywacji hehe i nie czuje się bólu.
Właśnie ten wielki plac budowy mnie najbardziej niepokoi, bo to chyba niedaleko Vlaha.

Z tymi moimi kolanami nie jest tak wesoło w poprzednim roku jak byłem na Pagu to musiałem jechać do Zadaru na punkcję bo tak mi spuchło że nie mogłem już chodzić.Wydaje mi się że plaża w Srebreno powinna być cicha bo Sheraton jest już użytkowany wielki plac budowy moze być w Kupari ale Cała Góra zasłania i powinna tłumić odgłosy.A co do tych schodów to naprawdę nikt cie nie będzie po nich gonił i na czas ich nie musisz zdobywać dasz rade.Udanych wakacji jesli będziesz u Vlaha pozdrów go i całą rodzinę w moim imieniu. Może za rok znowu zjadę na dół Dalmacji w tym roku znowu Pag mam jeszcze nie wszystko zwiedzone. :D
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 25.04.2016 08:50

kibic hr napisał(a):Tak mi się wydaje ,że to plaża na którą jest najbliżej od legendarnego już pana Vlacho a leży ona faktycznie w Srebrenie.

Tak po schodkach schodzi się na plażę w Srebreno.Patrząc w lewo zaczyna się Mlini cała reszta to już Srebreno.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.04.2016 08:54

kibic hr napisał(a):Tak mi się wydaje ,że to plaża na którą jest najbliżej od legendarnego już pana Vlacho a leży ona faktycznie w Srebrenie.
Dokładnie tak. Plaża najbliższa dla Vlaho to właśnie granica Mlini i Srebrano.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.04.2016 09:39

Te schody od Vlaha do najbliższej plaży są faktycznie nieco dokuczliwe dla kogoś z takimi problemami z kolanami i ogólnie nogami.
Zdrowy człowiek w ogóle takich przeszkód nie zauważa. Moja wówczas 3 letnia córka śmigała po nich bezproblemowo.
Poza tym zależy kto i jak spędza czas na plażowaniu. Czy całe wakacje chodzi na tą samą plażę czy zwiedza różne.
Jeżeli tak jak w drugim przypadku to po prosty problem nie istnieje.
A szczerze powiedziawszy ta plaża na granicy Mlini i Srebreno zadka nie urywa i warto się wybrać do samych hoteli duchów bądź zejść sobie w lewo do Mlini.
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 25.04.2016 10:32

We wrześniu ubiegłego roku już nie było tak wielkiego placu budowy :) centrum handlowe już było otwarte (ze sklepem CCC zresztą :D )
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 25.04.2016 13:58

Dziękuję bardzo za cenne rady :) :) Jesteście wspaniali!!!

Vlaha oczywiście pozdrowię a wcześniej zrobię sobie listę od kogo :) bo trochę przyjaciół ma na cro.pl :)

Już się nie możemy doczekać września i tej jazdy, która jest dla nas super przygodą :)
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 25.04.2016 14:17

Witam witam :) tak sobie podczytuje te cenne rady i jak dobrze pójdzie to na początku czerwca będziemy wszak nie dokładnie w Mlini u Vlaha a troszeczkę dalej w Soline u Roberto to zaktualizuje informacje.I tez się nie możemy doczekać wyjazdu :)
Pozdrawiam Jacek :hut:
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 25.04.2016 14:35

Nie straszcie tymi schodami, bo moja żona jeszcze przeczyta, wyda się i będzie lipa :?
A przecież na koniec lipca meldujemy się również u Vlaho :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 25.04.2016 21:02

pyton napisał(a):
wojan napisał(a):A w Mlini jest tak :

Wydaje mi się, że to są fotki plaży w Srebreno a nie w Mlini :papa:



kibic hr napisał(a):Tak mi się wydaje ,że to plaża na którą jest najbliżej od legendarnego już pana Vlacho a leży ona faktycznie w Srebrenie.


Wszystko to kwestia interpretacji ... :D Tablica z napisem Mlini przy Jadrance stoi na mniej więcej na wysokości środka tej plaży :D a poza tym na ostatniej fotce centrum Mlini gdzieś tam majaczy w dali ... :D :D :D

sobolinek napisał(a):Vlaha oczywiście pozdrowię a wcześniej zrobię sobie listę od kogo :) bo trochę przyjaciół ma na cro.pl :)



To i mnie , proszę , dopisz do tej listy, bo nie chwaląc się - Vlaho to moje odkrycie ... :D :D :papa:
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 25.04.2016 21:18

Wiem, wiem wojan, że Vlaho to Twoje odkrycie :D
I jestem Ci bardzo wdzięczna za podzielenie się nim na forum :D :D :D
Jestem pewna, że będziemy zadowoleni z "Vlhowej" części naszych wakacji :D :D :D

Pozdrawiam ciepło w ten zimny wieczór. Brrr
amator33
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) amator33 » 25.04.2016 21:25

Mieszkałam kiedyś w Mlini w stronę Cavtatu w apartamencie nad hotelem Astralea, nad Jadranką. Był super, znaleziony przez agencję miejscową . Piętrowy domek, 4 apartamenty. Duży taras, figi na wyciągniecie ręki.Właścicielka nie mieszkała na miejscu tylko gdzieś w pobliżu, przychodziła zmieniać ręczniki. dała mi później namiar na siebie , który niestety zgubiłam, a szkoda, pamiętam tylko,że miała na imię Teresa.
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 09.05.2016 11:33

Mam takie pytanie, czy ktoś z Was mógłby mi polecić apartament w Mlini, który znajduje się pod Jadranką? Cena za 2 osoby do 60e. Znalazłam Villa Barbara, co sądzicie o jej lokalizacji? Na bookingu w propozycjach znalazły się Apartments Tabain oraz Subrenum, ale ten drugi jest chyba nad Jadranką.. Niestety wyszukiwarka świeci pustkami, liczę na Waszą pomoc :papa:
pyton
Cromaniak
Posty: 1539
Dołączył(a): 09.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 12.05.2016 23:44

Niestety nie odpowiem bezpośrednio na Twoje pytanie, bo nie widziałem tych apartamentów.
Villa Barbara niby niedaleko od morza ale do najbliższej plaży kawałeczek ( mi się nie podobała, jak ludzie wyjdą z hotelu to może być tłoczno ) a do centrum wzdłuż jadranki to zero przyjemności.
Apartments Subrenum też do plaż duży kawałek ( ale można iść w kierunku Mlini, Srebreno, Kupari ) a do centrum dojście ok.
W zeszłym roku do plaży w Kupari dojeżdżaliśmy autem, bo bambetli nie chciało się nosić pod pachami, ot taka fanaberia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini za Dubrovnikiem - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone