Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini za Dubrovnikiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.08.2016 10:53

Ja zawsze brałem i biore dużo prowiantu w razie czego jak ci wszystko nie wejdzie dasz w jakiejś termicznej torby Katicy do zamrażarki. Przy okazji pozdrów ją od Czesława.☺
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 23.08.2016 10:59

sobolinek napisał(a):Wielkie dzięki piekara114 :) Przy okazji sobie powspominałaś :) Super wiadomość, bo zamierzam troszkę zabrać prowiantu z PL żeby móc więcej pozwiedzać w Dubrowniku :)

A pamiętasz może, czy tam jest jakiś targ rybny lub zwykły?

Nie byłam w Mlini, ale czytałam, że rano można kupić rybę od rybaków :-)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.08.2016 11:03

Co ci nie wejdzie resztę dasz do zamrażarki u Katicy uwierz mi że my dużo bierzemy prowiantu i mało co nam nie weszło. Co do targu to nie za bardzo a rybke jak trafisz na rybaka to uda ci się kupić W Cavtacie jest targ i chyba nawet rybiarnia ale Masz duży Lidl w Cibacy tuż przed Mlini a w Mlini Konzum,Merkator tak że nie ma problemu z zakupami my kupowaliśmy polskie sardele które jak frytki smażyliśmy w Lidlu. Pozdrów Od Czesława Katice .
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.08.2016 11:39

Co ci nie wejdzie resztę dasz do zamrażarki u Katicy uwierz mi że my dużo bierzemy prowiantu i mało co nam nie weszło. Co do targu to nie za bardzo a rybke jak trafisz na rybaka to uda ci się kupić W Cavtacie jest targ i chyba nawet rybiarnia ale Masz duży Lidl w Cibacy tuż przed Mlini a w Mlini Konzum,Merkator tak że nie ma problemu z zakupami my kupowaliśmy polskie sardele które jak frytki smażyliśmy w Lidlu.
Ostatnio edytowano 23.08.2016 20:58 przez czekor68, łącznie edytowano 1 raz
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 23.08.2016 19:48

Dzięki wielkie figusek i czekor68 :)
Oczywiście pozdrowię Katicę od Ciebie :) Pójdę za Twoją radą i co nie wejdzie to zaniosę do Katicy. Mam nadzieję, że mnie nie pogoni hehe
Luce to pewnie jej mąż? Bo z nim miałam przyjemność mailować.

Spokojnego wieczorku i jeszcze raz dziękuję
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.08.2016 19:56

Tam jest jeszcze i żona Vlaha to są przesympatyczni i usłużni ludzie nikt cię nie pogoni ja jak tylko do nich zachodziłem to nigdy mnie szybko nie wypuszczali zawsze jakiś soczek albo winko lub rakija była w poczęstunku.
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 23.08.2016 20:05

Jestem przekonana, że to będzie bardzo udany wypoczynek w cudownym domu pełnym życzliwych ludzi... I już liczę dni do wyjazdu, bo nam już fajną frajdę sprawia sama droga do Cro :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 23.08.2016 20:43

czekor68 napisał(a):Tam jest jeszcze i żona Vlaha to są przesympatyczni i usłużni ludzie nikt cię nie pogoni ja jak tylko do nich zachodziłem to nigdy mnie szybko nie wypuszczali zawsze jakiś soczek albo winko lub rakija była w poczęstunku.



Wszystko to święta prawda ... tylko bez Vlaha to jakoś tak inaczej ... smutno ... miejsce to samo, ale już nie takie samo ... :(

Sobolinek jestem pewien, że na gospodarzach się nie zawiedziecie :) Bawcie się dobrze :hut: :papa:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.08.2016 20:47

Widza że my ziomale. Bylismy w Ermini 4 razy i za ostatnim razem pogoda nas nie rozpiesczała nie żeby padało abo było zimno ale było bardzo wietrznie za to dużo zwiedzalismy. Wam życze pogody i spokojnego morza a zwiedzać jest tyle że ja jescze wszędzie nie byłem a uwierz min ze nie należa do plazingowiczów.Musiała byś poczytać moje relacje ostatnia z tego roku nie była za ciekawa bo pisana po przyjeżdzie poprzednie były live z wczasów z odrobiną humoru i z dodatkiem śląskiej godki. Tak na szybko nie zapomnijcie o zielonej karcie. Bo Czarnogóra i Bośnia czekają ja bym nawet jechał na waszym miejscu aż do Bosni i potem doliną Naretwy do Mlini . Jest i drugi wariant kierowoł bych się po zjeżdzie z autostrady na to przejście w Bragat Donji. Minusem tego wariantu jest ze jadąc do Mlini miniecie Dubrovnik a jadąc od Ploce ,Metkovac Opuzen jedziecie nad Dubrovnikiem . Jak co to pisz na priv potem sie możemy zdzwonić z checia doradze w każdej sprawie jaka cie nurtuje.
Pozdrawiam Czesiek :D .
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.08.2016 20:56

Wszystko to święta prawda ... tylko bez Vlaha to jakoś tak inaczej ... smutno ... miejsce to samo, ale już nie takie samo ... :(

Sobolinek jestem pewien, że na gospodarzach się nie zawiedziecie :) Bawcie się dobrze :hut: :papa:

Andrzejku masz rację ,pisałem w tym roku w Chorwacji z Katicą było mi strasznie smutno i popłakałem się . opisała mi wszystko ale co poradzić każdego nas to czeka . Jak mnie Katica zapewniała nie męczył się i sam chciałbym tak odejść. Bedziemy mieć go zawsze w pamięci .Za dwa lata planuje chociaż na tydzień tam pojechać i pochwalić sie swoją wnuczką :) zaświecić Vlahovi lampkę na grobie. :cry:
To ty go nam odkryłeś i jestem Ci wdzięczny.
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 23.08.2016 21:39

Dziękuję chłopaki za masę wskazówek i dobre słowo :) Na Was zawsze można liczyć :D

Cześku do Mlini pojedziemy raczej najprostszą drogą omijając centrum Dubrownika, żeby jeszcze coś mieć z tego dnia :) Nocujemy tradycyjnie w Ogulinie więc przed nami będzie ok. 550km i pod koniec już nie autostradą :( Zielona karta już na wszelki wypadek leży w schowku autka :)
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 23.08.2016 22:18

Czesiek świetnie się Ciebie czyta :D :D :D Zarąbista relacja z Pagu! :) Resztę poczytam jutro.

Dobrej nocki :papa: :papa:
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 25.08.2016 12:21

Niedawno wróciliśmy z Mlini i byliśmy w apartmani 6 (na pierwszym piętrze)
Wspaniałe miejsce i choć nikt już nie załapie się na grillowane rybki u Vlaho to syn Thomas i synowa Katica są na prawdę życzliwi i pomocni... Szczególnie wdzięczny jestem za pomoc Thomasa - nasza córka 9letnia dostała na 3 dzień wysokiej gorączki i zamiast zamawiać lekarza z ubezpieczenia poradzili żeby jechać do szpitala do Dubrovnika. Nawet Thomas nas pilotował swoim autem i wrócił do domu dopiero jak znaleźliśmy właściwy oddział i po chorwacku szybko przekazał o co chodzi (nie wspominając że komórką opłacił nasz parking) A w szpitalu 3 nocki i jeszcze 4 dni wracaliśmy na dawkę antybiotyku... :( i diagnoza zapalenie płuc przywleczone pewnie z kolonii w Polsce :( Nawet Katica powiedziała, że jakbyśmy chcieli szybciej wracać do domu to zwróci nam pieniądze za niewykorzystany czas... Ale nie skorzystaliśmy z oferty i tylko zmodyfikowaliśmy program wycieczki bo kąpiel nie była wskazana w morzu i dużo zwiedzaliśmy a ostatnie dwa dni już plażyczka była :D
Co do rybek, to w nowym centrum handlowym w Srebreno jest konzum ze stoiskiem rybnym i nawet na życzenie Pan patroszył i skrobał rybki.
Pewnie za dwa lata tam wrócimy, bo w przyszłym roku celujemy na Włochy i Istrię :D
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 25.08.2016 13:02

Gdybym kiedyś jechał w tamte okolice to pewnie apartamenty takich gospodarzy brałbym mocno pod uwagę-wiele dobrego o całej rodzinie napisano na tym forum. W internecie występują pod nazwą erminia i erminia Luce-czy to chodzi o te same apartamenty-dobrze wiedzieć na przyszłość.
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 25.08.2016 17:53

kibic hr tak to chodzi o Erminię. Ja rezerwowałam przez booking jak nie miał jeszcze żadnych recenzji bo jest śnieżynką na tej platformie (od marca 2016) a teraz jak widzę ma już 13 całkiem fajnych opinii
Ja się kierowałam opiniami wojana, czekora68 i innych Cromaniaków, którzy doświadczyli dobroci serca Vlaha i podzielili się tym na forum. Dziękuję Wam za to :)

Bartek1977 dobrze, że córką już wszystko ok i mieliście szczęście, że trafiliście do Erminii :) Fajnie, że podzieliłeś się z nami Waszą historią :) Dzięki za namiar na świeże rybki, pewnie skorzystamy :)

Chyba zacznę odliczać... :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini za Dubrovnikiem - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone