Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini za Dubrovnikiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
limi
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.03.2010
Mlini za Dubrovnikiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) limi » 11.03.2010 14:46

Poszukuję apartamentu z klimatyzacją w Mlini od 17 lipca. Może ktoś ma zdjęcia z tamtego rejonu. Pozdrawiam. :P :P :P :P
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.03.2010 16:58

limi napisał(a):Poszukuję apartamentu z klimatyzacją w Mlini ....


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:D :papa:
limi
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.03.2010
Mlini za Dubrovnikiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) limi » 13.03.2010 14:25

Wiadomość do WOJANA
Dzieki bardzo za podany link. Czy byłeś tam? Jeżeli tak, to napisz Twoje wrażenia, bo jestesmy zdecydowani na apartament nr 2. Jest to nasz I-szy wyjazd do Chorwacji. :lol: :D :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 13.03.2010 17:52

Byłem tam 2 razy.Przesympatyczni gospodarze.Czysto,schludnie, wszędzie blisko. Tak że raz jeszcze polecam.
Pozdrav.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 13.03.2010 18:06

I jeszcze kilka fotek.
Z 2005 r.
- apartamenty nr 2 :

Obrazek
Obrazek

- gospodarz Vlaho Brcic

Obrazek

I z 2008 r.
- widok z balkonu w apartamentach nr 1:

Obrazek


:papa:
limi
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.03.2010
Mlini za Dubrovnikiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) limi » 14.03.2010 13:42

Do Wojana. :) jeszcze raz dziękuję. Widzę, że decyzja jest dobra. Skontaktowałem się już z właścicielem i ma wolne w terminie nam odpowaidającym. Powiedz mi jeszcze, jak w apartamencie nr.2 jest wyposażona kuchnia i jak wygląda łazienka, bo na zdjęciach jej nie widać. Pozdrawiam. :hut: :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 14.03.2010 20:45

Apartamenty nr 1 są nowe, wybudowane jakieś 2 lata temu - tak że wszystko jest nowe i w pełni wyposażone.Apartamenty nr 2 są starsze ale niedawno wyremontowane. Vlaho dba o swoich gości tak więc myślę, że ani o łazienki, ani o wyposażenie kuchni nie musicie się martwić.
Życzę udanego pobytu i pozdrówcie Vlaha od Andrzeja z Przemyśla ... :D :D
limi
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.03.2010
Mlini za Dubrovnikiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) limi » 14.03.2010 21:29

Dzięki za informację. Na pewno pozdrowimy go od Ciebie i odezwę się po pwrocie. :roll: :D :papa:
limi
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.03.2010
Dotarliśmy do Mlini.

Nieprzeczytany postnapisał(a) limi » 20.07.2010 07:52

Pierwszy raz jesteśmy w Chorwacji. Skorzystałem z forum, aby wybrać się w takie miejsce, gdzie można spokojnie odpocząć i zobaczyć piękne miejsca i piękną roślinność. Dziękuję Wojanowi, który nam polecił Mlini i apartamenty "Erminia" u Vlaho. Gospodarz jest super sympatyczny i uczynny. Warunki spełniły nasze oczekiwania.
Po drodze do Mlini zwiedziliśmy Plitwickie Jeziora, przepiękny Trogir. Byliśmy w uroczym Cavtat i wczoraj w przepięknym Dubrowniku.
Korzystałem od lutego z porad doświadczonych cromoniaków i bardzo dużo się dowiedziałem, jak sobie tu radzić będąc pierwszy raz. Mam kilka rad dla tych, co planują podróż do Chorwacji po raz pierwszy. Możecie pytać. Postaram się odpowiedzieć na nie.

Do Wojana. Vlaho Cię pozdrawia serdecznie. :D :D :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 20.07.2010 21:01

Dzięki serdeczne za pozdrowienia :D Cieszę się,że mogłem pomóc i jesteście zadowoleni. Wypoczywajcie zdrowo.
:papa:
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 07.07.2011 12:38

wojan napisał(a):
limi napisał(a):Poszukuję apartamentu z klimatyzacją w Mlini ....


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:D :papa:


W tym roku miałem przyjemność też skorzystać z tych apartamentów. Mogę potwierdzić wszystkie pozytywne informacje. Jechaliśmy w ciemno, ale przed wyjazdem na wszelki wypadek adres z forum sobie zanotowałem.

Mieszkaliśmy w tym nowszym budynku na parterze (bez widoku na morze, no chyba, że ktoś się bardzo wychylił to zobaczy mały fragmencik). Za to jest taras i to lepiej zacieniony niż apartamenty na 1 i 2 kondygnacji, które posiadają balkony. Cień nie jest bardzo głęboki, bo winogrona jeszcze w pełni nie zrobiły daszku. Myślę, że ten starszy budynek ma pewnie jeszcze więcej cienia - przy upałach to ważne.
Jedyne czego brakowało w apartamencie to patelnia do robienia naleśników. Była patelnia taka bardziej "rondelowata", ciężka z grubymi ściankami.

Właściciel jest bardzo sympatyczny i pomocny. Jak tylko wszedłem do jego domu pierwszy raz od razu odczułem, że to dobry człowiek jest:)
Niby nie mówi po naszemu, ale używa takiej mieszanki wyrazów z różnych języków, że wszystko można było zrozumieć.

Można się od niego sporo dowiedzieć, jest bardzo pomocny. Pewnego popołudnia zawiózł nas gratisowo do Dubrownika, doradził gdzie parkować jak następnym razem będziemy chcieli jechać własnym autem.

Apartament jest niby blisko Jadranki, ale siedząc na tarasie nie słyszałem ani nie widziałem jej kompletnie. Na tarasie było cichutko. Idąc nad morze trzeba przejść Magistralę i jest to trochę niebezpieczne, trzeba uważać, nie ma przejścia dla pieszych ("zebry").

Jeśli ktoś by chciał trafić do apartamentu to jak się tylko zobaczy tablicę początkową miejscowości Mlini (jadąc od Dubrownika) i spojrzy w lewo to zobaczy ten budynek. Pierwszy po lewej stronie. Trzeba skręcić pierwszą w lewo (linia ciągła) lub zawrócić gdzieś dalej i z Jadranki skręcić w prawo (legalnie). Można zaparkować obok sklepików i na piechotkę poszukać właściciela. Droga pod apartament jest wąska (na jedno auto), ale na parkingu widziałem dużego VW coś w stylu Tiguana - czyli da się wjechać;)

Cenowo kwatera też jest całkiem dobra (szczególnie stosunek ceny do jakości). Wcześniej szukałem czegoś tak z marszu i było dużo drożej i gorzej, ale może nie miałam szczęścia - może trafiałem na te złe domy).

Dziękuję wojan za namiary i życzę miłej zabawy wszystkim wypoczywającym :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 07.07.2011 23:05

marcin_es napisał(a):Dziękuję wojan za namiary .....


Cieszę się, że mogłem pomóc :D
Pozdrav.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 15.07.2011 19:38

marcin_es napisał(a):[
W tym roku miałem przyjemność też skorzystać z tych apartamentów. Mogę potwierdzić wszystkie pozytywne informacje. Jechaliśmy w ciemno, ale przed wyjazdem na wszelki wypadek adres z forum sobie zanotowałem.

Mieszkaliśmy w tym nowszym budynku na parterze (bez widoku na morze, no chyba, że ktoś się bardzo wychylił to zobaczy mały fragmencik). Za to jest taras i to lepiej zacieniony niż apartamenty na 1 i 2 kondygnacji, które posiadają balkony. Cień nie jest bardzo głęboki, bo winogrona jeszcze w pełni nie zrobiły daszku. Myślę, że ten starszy budynek ma pewnie jeszcze więcej cienia - przy upałach to ważne.
Jedyne czego brakowało w apartamencie to patelnia do robienia naleśników. Była patelnia taka bardziej "rondelowata", ciężka z grubymi ściankami.

Właściciel jest bardzo sympatyczny i pomocny. Jak tylko wszedłem do jego domu pierwszy raz od razu odczułem, że to dobry człowiek jest:)
Niby nie mówi po naszemu, ale używa takiej mieszanki wyrazów z różnych języków, że wszystko można było zrozumieć.

Można się od niego sporo dowiedzieć, jest bardzo pomocny. Pewnego popołudnia zawiózł nas gratisowo do Dubrownika, doradził gdzie parkować jak następnym razem będziemy chcieli jechać własnym autem.

Apartament jest niby blisko Jadranki, ale siedząc na tarasie nie słyszałem ani nie widziałem jej kompletnie. Na tarasie było cichutko. Idąc nad morze trzeba przejść Magistralę i jest to trochę niebezpieczne, trzeba uważać, nie ma przejścia dla pieszych ("zebry").

Jeśli ktoś by chciał trafić do apartamentu to jak się tylko zobaczy tablicę początkową miejscowości Mlini (jadąc od Dubrownika) i spojrzy w lewo to zobaczy ten budynek. Pierwszy po lewej stronie. Trzeba skręcić pierwszą w lewo (linia ciągła) lub zawrócić gdzieś dalej i z Jadranki skręcić w prawo (legalnie). Można zaparkować obok sklepików i na piechotkę poszukać właściciela. Droga pod apartament jest wąska (na jedno auto), ale na parkingu widziałem dużego VW coś w stylu Tiguana - czyli da się wjechać;)

Cenowo kwatera też jest całkiem dobra (szczególnie stosunek ceny do jakości). Wcześniej szukałem czegoś tak z marszu i było dużo drożej i gorzej, ale może nie miałam szczęścia - może trafiałem na te złe domy).

Dziękuję wojan za namiary i życzę miłej zabawy wszystkim wypoczywającym :lol:

Mam parę pytań odnośnie apartamentu u Vlaha jak możesz się odezwać na gg 3909909
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 18.07.2011 09:05

-Yaro- napisał(a):Mam parę pytań odnośnie apartamentu u Vlaha jak możesz się odezwać na gg 3909909

Nie używam gg. Może napiszesz pytania w tym wątku.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 22.07.2011 10:29

Jak wygląda wyposażenie apartamentu, chodzi mi min. o garnki trzeba coś ze sobą zabierać np. patelnię. gdzie znajduję się parking czy przed samym apartamentem czy trzeba gdzieś dalej parkować. Wrzuć jak możesz o ile masz jakieś fotki jak zrobiłeś.

ps. i jeszcze jedno pytanie czy jest grill?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini za Dubrovnikiem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone