Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini za Dubrovnikiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 11.04.2013 20:33

jakubklecel napisał(a):również się wybieramy do Mlini od 20.07.2013 roku, dwie rodziny, i dwje dzieci po 8 lat, jedziemy z Nysy w "ciemno"

W 2011 we wrześniu też byliśmy w ciemno, ale poniżej Jadranki bo to jednak jest ciszej i nie trzeba przechodzić przez tą ruchliwą drogę..
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 12.04.2013 11:39

krakuscity napisał(a):
jakubklecel napisał(a):również się wybieramy do Mlini od 20.07.2013 roku, dwie rodziny, i dwje dzieci po 8 lat, jedziemy z Nysy w "ciemno"

W 2011 we wrześniu też byliśmy w ciemno, ale poniżej Jadranki bo to jednak jest ciszej i nie trzeba przechodzić przez tą ruchliwą drogę..


Mieszkaliśmy u Vlaho w 2009 r. Przechodzenie przez Jadrankę nie było uciążliwe (a przechodiliśmy z wózkiem i całym plażowym majdanem typu namiot plażowy), bo ruch wcale nie był taki duży (wbrew temu co wyczytałem na forum przed wyjazdem. A może trafiłem na jakiś okres mniejszego ruchu - to była druga połowa czerwca). W apartamentach również nie było słychać aut (możliwe, że zagłuszały je cykady. Mieszkaliśmy w tych nowszych apartamentach, chyba app nr 6).
Informacja praktyczna: plaża na wprost apartamentów Vlaho bywała trochę zatłoczona. Lepiej pójść trochę bardziej na lewo, jest ładna plaża z drobnym żwirkiem i fajnymi skałkami do skakania. Zazwyczaj bywali na niej tylko okoliczni mieszkańcy. Miejsce to polecił nam Vlaho. Miłego wypoczynku :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.04.2013 17:29

arek_sosnowiec napisał(a):
krakuscity napisał(a):
jakubklecel napisał(a):również się wybieramy do Mlini od 20.07.2013 roku, dwie rodziny, i dwje dzieci po 8 lat, jedziemy z Nysy w "ciemno"

W 2011 we wrześniu też byliśmy w ciemno, ale poniżej Jadranki bo to jednak jest ciszej i nie trzeba przechodzić przez tą ruchliwą drogę..


Mieszkaliśmy u Vlaho w 2009 r. Przechodzenie przez Jadrankę nie było uciążliwe (a przechodiliśmy z wózkiem i całym plażowym majdanem typu namiot plażowy), bo ruch wcale nie był taki duży (wbrew temu co wyczytałem na forum przed wyjazdem.


Też byłam u Vlaho - w zeszłym roku. Przejście przez Jadrankę to przejście przez drogę z samochodami... wiadomo, jak są dzieci i majdan to trzaba to mocniej przypilnować, ale przecież nie będziecie przez drogę przechodzić, co 10 czy 15 minut... my przechodziliśmy 2 razy dziennie (na i z plaży) i ewentualnie 2 razy wieczorem, jeśli zostawaliśmy na wieczór w Mlini (jakieś 1/3 pobytu, reszta zwiedzanie)
Samochodów w app. nie było słychać wcale, a jakoś cykad nie słyszałam :o
Na plażę na przeciwko domu Vlaho to gorsze są te schody - coś 231 szt. oczywiście jak się wraca, rano to z góry...
I nie steresujcie się, to będą przecież wakacje a nie obóz pracy, spacer na plażę nawet 15 min też może być fajny (pomyślcie sobie o dojściu nad Bałtyk i o tej chmurze, która może już być, zanim zdążycie przejść przez wydmy :mrgreen: :mrgreen: :papa: :papa:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 12.04.2013 19:15

piekara114 napisał(a):Też byłam u Vlaho - w zeszłym roku.

Vlaho to bardzo sympatyczny Chorwat , mieliśmy okazję kilka razy z nim się spotkać (ale nie mieszkaliśmy). Byliśmy u niego w domu i na tarasie a ten jest blisko drogi stąd moja uwaga ( że głośno a ruch na Jadrance był spory)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.04.2013 20:12

krakuscity napisał(a): Byliśmy u niego w domu i na tarasie a ten jest blisko drogi stąd moja uwaga ( że głośno a ruch na Jadrance był spory)


Mieszkałem u Vlaha 3 razy, z tego dwukrotnie w apartamentach na dole, czyli przy Jadrance i nie był głośno ... :D A dla mnie te "dolne" są lepsze od "górnych" dlatego, że są w ogrodzie... :D
Wszystkim tegorocznym gościom p.Brcica życzę wspaniałego pobytu w Zupie dubrovackiej i jak możecie to serdecznie Vlaha ode mnie pozdrówcie :D :papa:
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 12.04.2013 21:53

krakuscity napisał(a): Vlaho to bardzo sympatyczny Chorwat (...)


W pełni się z tym zgadzam. :papa:

wojan napisał(a): (...) A dla mnie te "dolne" są lepsze od "górnych" dlatego, że są w ogrodzie... :D (...)


Ale my mieliśmy lepszy widok na Jadran :wink: :D :D :D :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.04.2013 23:56

arek_sosnowiec napisał(a):
wojan napisał(a): (...) A dla mnie te "dolne" są lepsze od "górnych" dlatego, że są w ogrodzie... :D (...)


Ale my mieliśmy lepszy widok na Jadran :wink: :D :D :D :papa:


Mniej więcej taki :?: :D :papa:
Załączniki:
P1050892.JPG
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 13.04.2013 21:35

Dokładnie taki sam. :D :papa:

Obrazek
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 01.05.2013 11:47

Do "awika", my również jedziemy do Vlaho w terminie od 22.07. do 31.07.2013 z dziećmi 10 i 14 lat. :papa:
sobih
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobih » 04.05.2013 09:06

Przebywamy obecnie u Vlaho :). Trafiliśmy tu dzięki opiniom z forum i z czystym sumieniem polecamy!
awik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) awik » 06.05.2013 08:55

Ryszard22- do zobaczenia na miejscu:)!!
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 10.05.2013 08:52

Witam Paweł
Czekamy na relacje z podróży i z pobytu
Pozdrawiam :papa: :papa: :papa:
Neo1matrix
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Neo1matrix » 17.05.2013 13:31

jakubklecel napisał(a):również się wybieramy do Mlini od 20.07.2013 roku, dwie rodziny, i dwje dzieci po 8 lat, jedziemy z Nysy w "ciemno"


My też lecimy w ciemno, te 'apartamenty' u Pana Vlaho nie wyglądają tak oszałamiająco jak piszecie. Warto się nad tym zastanowić, kto ma w tym jaki cel, do tego ze zdjęć wynika że dom jest przy drodze.
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 17.05.2013 21:35

Neo1matrix napisał(a):My też lecimy w ciemno, te 'apartamenty' u Pana Vlaho nie wyglądają tak oszałamiająco jak piszecie. Warto się nad tym zastanowić, kto ma w tym jaki cel, do tego ze zdjęć wynika że dom jest przy drodze.

Może celem jest polecić innym forumowiczom dobre miejsce na wakacje i bardzo pomocnego właściciela?
Życzę udanych wakacji!
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 17.05.2013 22:35

A jaki jest cel Twojego odradzania???
Ja tam byłem (i nie tylko ja) i zarówno warunki w apartamencie jak i sam właściciel (i nie tylko w mojej ocenie) wypadli więcej niż bardzo pozytywnie. Więc dlaczego miałbym komuś nie polecić?
A o drodze też było pisane (poczytaj kilka postów wyżej).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini za Dubrovnikiem - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone