Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini za Dubrovnikiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 23.04.2015 12:37

Ten dom, który znajduje się bliżej Jadranki jest położony ok. 15 od drogi... jak mierzyłem? wzrokowo... (można to sprawdzić na google view) Jeżeli komuś podoba się na miejscówka, to super! moja ocena jest subiektywna... jednemu coś się podoba, drugiemu nie... apartmany Erminia niczym szczególnym się nie wyróżniają, oprócz super mega fajnych właścicieli :) Miłego pobytu i pozdrowienia na gospodarzy!
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.04.2015 13:35

Zgadzam się ,Jadranka nawet przy tych ap. nie jest uciążliwa,jedynym mankamentem jest że trzeba uważać przechodząc przez nią .A tak swoją drogą ważne że się podoba i każdy ma swoje gusta najważniejsze jest by przyjemnie wypocząć i dobrze że jeszcze niedrogo a gdzie to już każdy musi sam wybrać.
Miałem raz wspaniałą miejscówkę przy samym morzu ale gospodyni na wszystko zwracała uwagę , ze dzieci przychodzą z morza nie wysuszeni ,ze trawa od ręczników jej żółknie itp. więc nie o taki wczasy mi chodziło.
Ale na szczęście większość gospodarzy jest super.
Udanych tegorocznych wakacji wszystkim życzę. :papa:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 23.04.2015 16:43

Ja wynająłem tę chatę, może nie bardzo blisko morza, ale cały dom dla nas i wielki parking. O to nam chodziło. Może ktoś był ?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
janapierala
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.03.2015
CAVTAT

Nieprzeczytany postnapisał(a) janapierala » 25.05.2015 14:39

Od 17 sierpnia planujemy pobyt w Cavtat lub okolicy,czy ma ktoś namiar na apartamenty lub najlepiej cały dom dla 10 osób,
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 16.06.2015 22:11

jak ktoś może to raczej w tym roku Kupari i Srebreno wykreślić z planów- wielki plac budowy Mlini norma i ok
B00YAK
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) B00YAK » 18.06.2015 13:25

jakubah napisał(a):jak ktoś może to raczej w tym roku Kupari i Srebreno wykreślić z planów- wielki plac budowy Mlini norma i ok


Może Pan powiedzieć coś więcej na ten temat? Wybieram się właśnie do Mlini i okolica też mnie interesowała. Czy plaże przy hotelach w Kupari i Sreberno przy Clubie 23 funkcjonują normalnie?
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 21.06.2015 21:20

stan na ten rok pozytywy takie same jak na początku tego rozdziału. minus to Vlaho jest starszy ale super.Plaże funkcjonują normalnie nawet tłok jest znośny co 15 m jedna osoba, na skałkach jedna w dodatku tekstylna ale to jest na dzisiaj .Roboty budowlane w Sreberno skutecznie psują nastrój i widok ale podobno w lipcu mają być przyhamowane. Mlini ok.teraz bez tłoku knajpki zaczynają być czynne.Marinero nie polecam, gusta smaki są jednak różne
B00YAK
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) B00YAK » 29.06.2015 12:39

Szukam jakiegoś sprawdzonego apartamentu w Mlini lub okolicy 2+2 w terminie +- 20-28 lipca. Pan Vlaho Brcic ma niestety pozajmowane w tym czasie. Kilkanaście maili poszło do apartamentów z banku kwater, ale bez sukcesu. Niestety termin moich wakacji był elastyczny i dopiero teraz się wyklarował. Z góry dziękuję za wszystkie podesłane adresy :wink:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.06.2015 14:00

Nie próbuj tam jechać w ciemno. W zeszłym sezonie 2x pytali nas Polacy czy czegoś im nie załatwimy.
Poszedłem właśnie do Vlaha Brcicia (u niego mieszkałem) aby coś zaradził. Był w totalnej niemocy.
Niestety musieli spać w namiotach i następnego dnia jechali dalej. O tyle dobrze byli przygotowani.

PS. Mnie ulica w ogóle nie przeszkadzała u Vlaho. Owszem samochody było słychać ale czy to uciążliwe ?
Dla kompletnej ciszy polecam robinsonady 1km od cywilizacji.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 29.06.2015 18:08

W tym roku jeszcze raz Baska Voda ale w przyszłości planuje zakotwiczyć blisko Dubrownika i Mlini byłoby fajnym rozwiązaniem. Apartamenty u tego pana Vlaha cieszą się sporym powodzeniem więc pewnie to sprawdzona i solidna meta. Mnie bardziej od bliskości jadranki niepokoi ewentualny dojazd pod kwaterę bo podobno jest wąski i nie wiem czy moim kombikiem nie musiałbym się jakoś mocno nagimnastykować. Nie ukrywam,że swobodny wjazd i wyjazd z parkingu to dla mnie ważne rzeczy w szukaniu noclegów.
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 29.06.2015 18:30

kibic hr napisał(a):W tym roku jeszcze raz Baska Voda ale w przyszłości planuje zakotwiczyć blisko Dubrownika i Mlini byłoby fajnym rozwiązaniem. Apartamenty u tego pana Vlaha cieszą się sporym powodzeniem więc pewnie to sprawdzona i solidna meta. Mnie bardziej od bliskości jadranki niepokoi ewentualny dojazd pod kwaterę bo podobno jest wąski i nie wiem czy moim kombikiem nie musiałbym się jakoś mocno nagimnastykować. Nie ukrywam,że swobodny wjazd i wyjazd z parkingu to dla mnie ważne rzeczy w szukaniu noclegów.



Mieszkając w nowym domu u Vlaho możesz parkować na parkingu na tym przy ulicy, tam gdzie ciasno to wjeżdżasz tylko żeby się rozpakować i spakować.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.06.2015 18:40

kibic hr napisał(a): Mnie bardziej od bliskości jadranki niepokoi ewentualny dojazd pod kwaterę bo podobno jest wąski i nie wiem czy moim kombikiem nie musiałbym się jakoś mocno nagimnastykować. Nie ukrywam,że swobodny wjazd i wyjazd z parkingu to dla mnie ważne rzeczy w szukaniu noclegów.

Zajrzyj do mojej relacji - opisała ten wjazd/wyjazd
Musisz doczytać do końca strony, pojawia się więcej szczegółów.... manewrów...
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 29.06.2015 20:34

ryszard22 napisał(a):
Mieszkając w nowym domu u Vlaho możesz parkować na parkingu na tym przy ulicy, tam gdzie ciasno to wjeżdżasz tylko żeby się rozpakować i spakować.


Niekoniecznie ... :) Vlaho bagaże gości mieszkających w nowym domu, a parkujących nad Jadranką niejednokrotnie przewozi własnym autem ... To jakieś 150m , no ale pod górę ... :D
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 29.06.2015 21:47

Dzięki za odpowiedzi w kwestii parkingu-właśnie za to cenię to forum bo człowiek dowiaduje się tu wielu przeróżnych a jakże potrzebnych i wartościowych rzeczy. Bardzo kusi mnie ten rejon-bliskość Dubrownika i Czarnogóry to mocne atuty-właściwie już w tym roku chciałem tam pomieszkać ale żona bardzo chciała jeszcze raz odwiedzić Baską Vodę i Brelę i wracamy na Rivierę Makarską. Kiedy nie było to jeszcze przesądzone to brałem też pod uwage apartament Helena z ulicy Vrelo. Jednak z tamtej okolicy dojście do plaży jest chyba bardziej strome- może ktoś był w tej okolicy i coś skrobnie.
Yans
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 05.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yans » 30.06.2015 10:39

Ja byłem w zeszłym roku u Vlaha 2 tygodnie i poruszałem się tylko autobusami i transportem wodnym :) A co do wjazdu na górę, to jak ktoś nie jest całkiem zielony za kierownicą, to sobie poradzi. Ewentualnie, jak piszą poprzednicy można spokojnie zostawić samochód na dole przy sklepikach i przystanku autobusowym.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini za Dubrovnikiem - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone