Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini za Dubrovnikiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 04.07.2015 14:52

Dzień dobry. Pierwszy post na forum i od razu pierwsze pytanie :) Szukam w miarę taniego "apartamentu" w rejonie Mlini - Cavtat, moja małżonka jako "wymagania konieczne" postawiła łazienkę i aneks kuchenny, ale koniecznie "prywatne", a nie dzielone, na korytarzu, innym miejscu, itp. Niestety szukając między innymi w bookingu widziałem "fajne" oferty, z których niestety nie wynikało, czy aneks/kuchnia jest wspólna, czy prywatna .... a jak nawet się zastrzegali, że "w pokoju" .... to w komentarzach czytałem coś innego :( Założeniem było coś do 1500 zł za 7 dni. Jeżeli ktoś był/widział/wie na pewno, to proszę o informacje ..... z góry dziękuję.

Dodaję, że w tamtym roku korzystając z zasobów forum wybraliśmy się do Promosten ..... i bylismy baaardzo zadowoleni .... tym razem szukamy czegos podobnego w pobliżu Dubrownika :)

Jacek
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 11.07.2015 07:43

Mlini jest piękne, a jestem 7 raz w Cro, więc trochę porównań jest :-) Fajnie, że jest gdzie chodzić, piękna promenada. Różnorodność plaż, jaką kto lubi. Nie wyobrażam sobie mieszkać przy Jadrance, ruch koszmar... W Srebrenie jeden wielki plac budowy, niezbyt romantycznie... Dla mnie super wakacje ! :-)
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 19.07.2015 20:29

..... znalazłem, jak wrócę, to się pochwalę :)

J.
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 04.08.2015 18:44

Jaceł, dawaj :) my jedziemy do Mlini w ciemno 29.08. Przyda się jakiś kontakt od którego trzeba zacząć poszukiwania :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.08.2015 19:05

gakako napisał(a):Jaceł, dawaj :) my jedziemy do Mlini w ciemno 29.08. Przyda się jakiś kontakt od którego trzeba zacząć poszukiwania :)


Z czystym sumieniem mogę wysłać Cię do zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :P ,
tylko nie wiem czy będzie miał wolny apartman :? .
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 04.08.2015 21:46

mysza73 napisał(a):
gakako napisał(a):Jaceł, dawaj :) my jedziemy do Mlini w ciemno 29.08. Przyda się jakiś kontakt od którego trzeba zacząć poszukiwania :)


Z czystym sumieniem mogę wysłać Cię do zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :P ,
tylko nie wiem czy będzie miał wolny apartman :? .


Dzięki mysza73. :) być może napiszę ale wtedy to już nie będzie wyjazd w ciemno :wink:
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 29.08.2015 17:31

wojan napisał(a):
Yans napisał(a):Jestem (niestety :() świeżo po urlopie (14-28.06) !
Dwa tygodnie spędzone w Milini u Vlaha. Mogę się tylko przyłączyć do grupy zadowolonych i szczerze polecić miejscówkę oraz gospodarza. I to nawet nie dla tego, że na dzień dobry dostaliśmy 2 zimne piwka :D Jakby ktoś miał pytania, to służę odpowiedziami w miarę możliwości. Bog !

wojan ====> Konoba Lanterna zaliczona i to nawet kilka razy :) Ceny umiarkowane, jakość świetna. zarówno jedzenie, jak i obsługa. Na przykład, w żadnym innym miejscu nie widziałem, żeby podawano Black Risotto w wielkiej muszli ! Od razu inaczej smakowało :)


Cieszę się, że "grupa zadowolonych" ma nowego członka :) Ja dużym sentymentem i Vlaha i całą Zupę dubrovacką darzę już od lat :D :papa:


Dzięki waszym postom również zajrzeliśmy do Lanterny, a "grupa zadolonych" ma o kilku członków więcej ;)
Pyszna zupa pomidorowa, doskonałe muszle, świetne ryby z grilla, do tego obsługa w postaci "doświadczonych" Panów również na najwyższym poziomie. Nie zgadzam się z tym co napisał ktoś wyżej, że słabo mówią po angielsku.

Dla zainteresowanych wrzucę aktualne ceny z tablicy (sorki za słabą jakość, ale po zbliżeniu można rozczytać).
Załączniki:
WP_20150825_044.jpg
Menu Konoba Lanterna Mlini 2015
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 29.08.2015 21:41

rock_is napisał(a):
Dzięki waszym postom również zajrzeliśmy do Lanterny, a "grupa zadolonych" ma o kilku członków więcej ;)
Pyszna zupa pomidorowa, doskonałe muszle, świetne ryby z grilla, do tego obsługa w postaci "doświadczonych" Panów również na najwyższym poziomie. Nie zgadzam się z tym co napisał ktoś wyżej, że słabo mówią po angielsku.

Dla zainteresowanych wrzucę aktualne ceny z tablicy (sorki za słabą jakość, ale po zbliżeniu można rozczytać).


Dzięki bardzo za świeżutkie informacje ... :D Pozdravki :D :papa:
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 13.09.2015 14:24

mysza73 napisał(a):
gakako napisał(a):Jaceł, dawaj :) my jedziemy do Mlini w ciemno 29.08. Przyda się jakiś kontakt od którego trzeba zacząć poszukiwania :)


Z czystym sumieniem mogę wysłać Cię do zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :P ,
tylko nie wiem czy będzie miał wolny apartman :? .



Vlaho nie miał miejsc ale pomógł nam. :) Zadzwonił do kolegi i ten przyjechał po nas. Miejscówka fajna, niżej i przede wszystkim nie trzeba było przez Jadrankę przechodzić. :)
Mlini mnie nie powaliło... ale to może dlatego, że tydzień wcześniej spędziliśmy w Orebicu. Do tego roku Tucepi u mnie było tym miejscem do którego chciałabym wrócić. Od tego roku tym miejscem nr 1 jest Orebic, nr 2 to Tucepi. ;)
Boka Kotorska cudna!
Cavtat fajne szczególnie dla spacerowiczów (być może dlatego przyjeżdża tam dużo znanych osób).
Kupari mnie wzruszyło. Żal patrzeć, że taka piękna lokalizacja i to wszystko ulega degradacji.... Miejmy nadzieję, że ktoś teraz się tym zajmie i przywróci świetność tym hotelom.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 13.09.2015 19:55

12002454_835845229865401_8102930350568315613_o.jpg
Najświeższy rzut oka na Zupę dubrovacką ( thx Kasia Brcic)
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 27.02.2016 14:33

..... niestety w Mlini nic nie znalazłem, za to wybrałem się do leżącego opodal Cavtatu. Fajna miejscowość, ale niestety wszędzie jest pod górkę :) Wieczorem na deptaku dużo ludzi, ale da się przeżyć, dużo restauracji, ale ceny takie same jak w Dubrowniku :( ..... do Dubrownika kursują łodzie, które mają przystanek w Mlini ;)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.02.2016 20:19

Podmiejskie także jeżdżą.
:wink:
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 28.02.2016 13:29

..... owszem, ale widoki z łodzi przepiękne :) .... i wiaterek fajny ...
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 15.04.2016 19:52

Witam miłośników Mlini i p. Vlaha. Wczoraj zarezerwowałam u niego apartament na parterze na wrzesień. Tylko przed rezerwacją nie doczytałam, że jest 231 schodów do morza. Dla mnie to istotne, bo mam chorą nogę i za miesiąc mam kolejną operację i nie wiem w jakim stanie będę. Moje pytanie brzmi czy te schody są bardzo wysokie (stopnie) i czy da się je obejść? Na googlach widziałam drogę, ale też dość stromą...
I jeszcze jedno mnie nurtuje, czy faktycznie Srebreno i Mlini to jeden plac budowy? We wrześniu chyba nie obowiązuje okres ochronny i będzie głośno :( Wolałabym uniknąć hałasu i widoku żurawi za oknem czy na plaży.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.04.2016 20:20

sobolinek napisał(a): Moje pytanie brzmi czy te schody są bardzo wysokie (stopnie) i czy da się je obejść? Na googlach widziałam drogę, ale też dość stromą...


Schody jak schody :D ani niskie , ani wysokie - powiedziałbym, że normalne. Ale faktycznie jest ich sporo, szczególnie gdy po plażowaniu wraca się pod górkę do domu ... :D

Bez problemu nad morze można zejść drogą, która wg mojej oceny nie jest stroma i nie powinna stanowić dla Ciebie trudności :D Z tym, że drogą jest troszkę dalej ... :D
:D :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini za Dubrovnikiem - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone