Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mistrzostwa Europy - komentarze

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4958
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.06.2019 21:35

Pókico to ten remis jest sukcesem :?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.06.2019 21:38

Aż żal na to patrzeć.
Może chociaż jedną wcisną, ale z taką grą to my sobie możemy... :?
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 25.07.2018
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 07.06.2019 21:39

U-20 lepiej się oglądało. Daremne to co prezentują.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4958
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.06.2019 21:42

anakin napisał(a):Aż żal na to patrzeć.
Może chociaż jedną wcisną, ale z taką grą to my sobie możemy... :?

Współczuję tej Warszawy w pn. :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.06.2019 21:45

CROberto napisał(a):
anakin napisał(a):Aż żal na to patrzeć.
Może chociaż jedną wcisną, ale z taką grą to my sobie możemy... :?

Współczuję tej Warszawy w pn. :mrgreen:

Ani mnie nie denerwuj. :evil:
Nie dosć, że muszę do W. jechać, co samo w sobie jest już traumatycznym przeżyciem :roll: , to jeszcze z kasy trzeba będzie wyskoczyć żeby oglądać takie cos. :?
No, ale młodemu obiecałem, więc już wyjscia nie mam.
Więc jadę z...nadzieją. :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4958
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.06.2019 21:46

Jaki Pan- taki kram
Eh Bzdenczek Wizjoner :twisted:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4958
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.06.2019 21:49

anakin napisał(a):Więc jadę z...nadzieją. :mrgreen:

Na ładne selfie :?: :mrgreen:
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 25.07.2018
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 07.06.2019 21:51

Piąteczek wszedł i ożywił. Co do Bzdenczka ;), podzielam zdanie.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.06.2019 21:51

CROberto napisał(a):
anakin napisał(a):Więc jadę z...nadzieją. :mrgreen:

Na ładne selfie :?: :mrgreen:

Nie gadaj, bo już strzelili. :mrgreen:
ajdadi
AJDADI
Avatar użytkownika
Posty: 22796
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 07.06.2019 21:53

Bramka "stadiony świata" :)
...ale najważniejsze, że wpadło.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4958
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.06.2019 21:56

anakin napisał(a):Nie gadaj, bo już strzelili. :mrgreen:

Całe szczęście że Boniek rozkazał wpuścić Piątka :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109225
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2019 21:59

Piątek strzela w piątek :wink: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109225
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2019 22:30

Łotwa - Izrael 0:3

Wszytko strzela Zahavi ...
W sumie ma już 7 bramek 8O
ajdadi
AJDADI
Avatar użytkownika
Posty: 22796
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 07.06.2019 22:41

Cieszą tylko zdobyte trzy punkty.
I to byłoby na tyle w temacie.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4958
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Mistrzostwa Europy 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.06.2019 22:47

ajdadi napisał(a):Cieszą tylko zdobyte trzy punkty.
I to byłoby na tyle w temacie.

Ja wogóle nie odczuwam radości :?
Btw.
Jedynym pozytywem obecnego selekcjonera jest to......
że nie ma Cionka :D :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.



cron
Mistrzostwa Europy - komentarze - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone