Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce. Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie! [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Któraś z miejscowości Cinque Terre w Ligurii - piękne morze, super kuchnia i w miarę blisko na narty zimą. A jak już będę bardzo stara i narty tylko w TV to Teneryfa. Ale fajnie było pomarzyć .