Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Medena Trogir i inne

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010
Medena Trogir i inne

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 18.03.2010 21:05

Witam Wszystkich.
Namawiam znajomych na wyjazd no i mam problem. Spędzałem wakacje na Istrii , w Opatiji i w Medenie koło Trogiru i też tam chciałem jechać większą grupą(Aparamenty). Położenie dobre ale ostatnie opinie o Medenie nieciekawe.
Grupa wiekowo zaawansowana (po 60-tce) ale rozrywkowa, więc potrzebne miejsce spokojne ale blisko rozrywek a przede wszystkim dające poczucie swobody i mimo wszystko to było w Medenie no i obok cudowny Trogir...
No to poratujcie pomysłem na emerytów ...ale tak nie do końca. Tylko nie hotele - to po 80-tce.
Serdecznie Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 18.03.2010 21:24

Cześć

No to poratujcie pomysłem na emerytów ...


Pomysł mam taki, by najpierw przeczytać ten temat

Apartamenty i hotel Medena w Trigorze, czy ktos tam był?

i w razie potrzeby go kontynuować (w nim zadać pytanie), a ten zamknąć. Co emeryci na to?


Pozdrav :wink:
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 18.03.2010 21:35

pasażer napisał(a):Cześć

No to poratujcie pomysłem na emerytów ...


Pomysł mam taki, by najpierw przeczytać ten temat

Apartamenty i hotel Medena w Trigorze, czy ktos tam był?

i w razie potrzeby go kontynuować (w nim zadać pytanie), a ten zamknąć. Co emeryci na to?


Pozdrav :wink:
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 18.03.2010 21:54

No cóż , opinie rozbieżne po przeczytaniu nie jestem mądrzejszy .
Wiadomo jak to jest ,sam jadę to mój wybór i mój problem a Chorwacja jest tak piękna że jestem w stanie przymknąć oko na pewne niedogodności . Ale namawiam innych i czuję pewną odpowiedzialność za ten wybór ale myślę iż patrząc na to piękno wokoło niekoniecznie po drinku i tak będzie pięknie. Więc czytam dalej i już jedną nogą jestem na miejcu i siedzę pod fontanną Onufrego w Dubrowniku...
Pozdrawiam Serdecznie
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 18.03.2010 22:17

iwc1 napisał(a):Witam Wszystkich.
Namawiam znajomych na wyjazd no i mam problem. Spędzałem wakacje na Istrii , w Opatiji i w Medenie koło Trogiru i też tam chciałem jechać większą grupą(Aparamenty). Położenie dobre ale ostatnie opinie o Medenie nieciekawe.
Grupa wiekowo zaawansowana (po 60-tce) ale rozrywkowa, więc potrzebne miejsce spokojne ale blisko rozrywek a przede wszystkim dające poczucie swobody i mimo wszystko to było w Medenie no i obok cudowny Trogir...
No to poratujcie pomysłem na emerytów ...ale tak nie do końca. Tylko nie hotele - to po 80-tce.
Serdecznie Pozdrawiam

Jestem w podobnym wieku a w Medenie byłem wielokrotnie. I nie bardzo zgadzam się z opinią Pasażera, który tam był tylko przejazdem. Apartamenty Medena (nie mówie o hotelu) w większości są wyremontowane i z klimatyzacją. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się promenada aż do centrum Segetu. Przy promenadzie wiele fajnych knajpek, są również i takie w których wieczorem można potańczyć. Chcąc się zabawić zapewniam, że jest gdzie. Do Trogiru 4 km które można pokonać pieszo ale jest też stateczek który co godzinę płynie do tego miasta. Trzeba dodać pięknego miasta. Jeżeli ktoś chce spędzić wczasy w ciszy i na łonie przyrody to na pewno nie jest dobre miejsce ale jeżeli chce być wśród ludzi i trochę zabawić się to jest idealnie. A z tą brudną wodą to jest to wielka przesada. Pozdrawiam
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 18.03.2010 22:54

Witam.
Dziękuję za wiadomość.
No to trochę się uspokoiłem bo moje wspomnienia z tego ośrodka - apartamenty w 2005 roku są bardzo miłe . Był dobrą bazą wypadową, zjechaliśmy wszystko od wodospadów KRKA , Jezior Plitwickich do Dubrownika . Pieszo chodziliśmy do Trogiru, trochę promenadą i trochę drogą a dzień rozpoczynałem od kawy na tarasie patrząc na morze . Samochód stał pod domkiem czyli też nie było problemu z parkowaniem.
No cóż co człowiek to opinia i często tak jest bo są różne oczekiwania a standard pokoi nie zawsze jest najważniejszy bo dla mnie to jest tylko miejsce do spania.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam Serdecznie
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 19.03.2010 00:01

iwc1 napisał(a):Witam.
Dziękuję za wiadomość.
No to trochę się uspokoiłem bo moje wspomnienia z tego ośrodka - apartamenty w 2005 roku są bardzo miłe . Był dobrą bazą wypadową, zjechaliśmy wszystko od wodospadów KRKA , Jezior Plitwickich do Dubrownika . Pieszo chodziliśmy do Trogiru, trochę promenadą i trochę drogą a dzień rozpoczynałem od kawy na tarasie patrząc na morze . Samochód stał pod domkiem czyli też nie było problemu z parkowaniem.
No cóż co człowiek to opinia i często tak jest bo są różne oczekiwania a standard pokoi nie zawsze jest najważniejszy bo dla mnie to jest tylko miejsce do spania.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam Serdecznie

Żeby uwiarygodnić moją ocenę to powiem, że byłem tam w zeszłym roku. Przy promenadzie powstało wiele nowych knajpek a znajomy, któremu załatwiłem apartament, byłem w nim zresztą, był bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem polecam to miejsce do naprawdę miłego i aktywnego wypoczynku. Pozdrawiam i życzę udanych wczasów.
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 19.03.2010 08:48

Jeszcze raz dziękuję !!!!
piotr_jazz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr_jazz » 08.04.2010 14:36

Byłem w apartamentach w m-cu lipcu 2008 dwa tygodnie. Jeśli szuka ktoś spokoju to może sobie odpuścić to miejsce bo jego (spokoju) tam nie ma.
Ośrodek ma w miarę ładną plażę, więc jest ulubionym miejscem wypoczynku miejscowej młodzieży. W weekendy jest bardzo głośno. Na teren apartamentów można wjeżdżać bez problemu samochodami, skuterami i innymi pojazdami. Co zaś tyczy się samych apartamentów to można mieć sporo zastrzeżeń do czystości i wyposażenia, choć nie jestem osobą o wygórowanych wymaganiach. Teren ośrodka również nie należy do najczystszych, ale w tym to my TURYŚCI największe mamy zasługi.
Trogir natomiast jest fantastyczny, oczywiście stare miasto. Pozdrawiam
Pawcio&Monia
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 17.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawcio&Monia » 08.04.2010 21:38

Mogę potwierdzic że przy promenadzie jest sporo kafejek. Można powypożyczać sobie skuterki itp. Z "przystani" odplywaja tam codziennie promy na wyspy. Widziałem że są na terenie hotelu korty tenisowe. Napewno dobra baza wypadowa do Trogiru. Natomiast myslę ze jesli ktoś szukam tam ciszy i spokoju to nie jest to odpowiednie miejsce.

pzdr

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone