.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
tajemniczy napisał(a):Informacyjnie,
W drugiej części marca, do Polski przyleci drużyna Hajduka Split.
Rozegra na śląsku mecz towarzyski.![]()
Po 2 latach starań udało się doprowadzić do meczu.
.png)
tajemniczy napisał(a):Wszystko zakomunikowane będzie na początku tygodnia.

.png)
zabekrafal napisał(a):tajemniczy napisał(a):Informacyjnie,
W drugiej części marca, do Polski przyleci drużyna Hajduka Split.
Rozegra na śląsku mecz towarzyski.![]()
Po 2 latach starań udało się doprowadzić do meczu.
Zakładam ,że zagra z Górnikiem Zabrze, tylko nie umiem nigdzie znaleźć informacji o tym meczu.
.png)
Magda O. napisał(a):zabekrafal napisał(a):tajemniczy napisał(a):Informacyjnie,
W drugiej części marca, do Polski przyleci drużyna Hajduka Split.
Rozegra na śląsku mecz towarzyski.![]()
Po 2 latach starań udało się doprowadzić do meczu.
Zakładam ,że zagra z Górnikiem Zabrze, tylko nie umiem nigdzie znaleźć informacji o tym meczu.
Fajnie by było, gdyby zagrali z Piastem Gliwice, wtedy na pewno bym się wybrała na mecz![]()
Do stadionu Piasta z mojego drugiego domu mam rzut beretem
.png)
.png)
zabekrafal napisał(a):Magda O. napisał(a):zabekrafal napisał(a):tajemniczy napisał(a):Informacyjnie,
W drugiej części marca, do Polski przyleci drużyna Hajduka Split.
Rozegra na śląsku mecz towarzyski.![]()
Po 2 latach starań udało się doprowadzić do meczu.
Zakładam ,że zagra z Górnikiem Zabrze, tylko nie umiem nigdzie znaleźć informacji o tym meczu.
Fajnie by było, gdyby zagrali z Piastem Gliwice, wtedy na pewno bym się wybrała na mecz![]()
Do stadionu Piasta z mojego drugiego domu mam rzut beretem
Raczej będzie to Górnik, ponieważ kibice obu klubów mają tzw "zgodę"
Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.
