Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marko Perković Thompson 26 kwietnia Columbiahalle Berlin

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.04.2014 15:50

ratko napisał(a):
slapol napisał(a):Wracając do tematu...(chociaż na oficjalnej stronie MPT tego koncertu nie widziałem), czy ktoś by się na imprezkę pisał :?: Jeśli tak, to klikajcie poniżej. My wstępnie jesteśmy na tak:
1.Nata i Slapol
2. ... :?:
Pozdrav


Slapek nie ściemniaj co :roll:
Pozdravki

Widziałeś tam Radziu słowo "wstępnie" :?: :wink: :lol: ...po prostu nie wyjszło... :?
ratko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 30.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratko » 02.04.2014 15:59

brzo1985 napisał(a):Jest pełno hoteli w okolicy, gdyż blisko do lotniska. Osobiście nie polecam nic na Kreuzberg'u- bo to dzielnica wypełniona po brzegi "pastowanymi" ludźmi - wiesz o co mi chodzi ;)

Szukaj noclegu via hotels.com lub inne strony- oczywiście bez karty kredytowej nic nie załatwisz.

Bierz pod uwagę, iż potrzebujesz mieć naklejkę Umweltzone (vide google.pl) oraz zadbaj o bezpłatny parking przy hotelu...


No dzięki za wyczerpujące info :sm: 8-O 8-O
ratko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 30.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratko » 02.04.2014 16:02

slapol napisał(a):
ratko napisał(a):
slapol napisał(a):Wracając do tematu...(chociaż na oficjalnej stronie MPT tego koncertu nie widziałem), czy ktoś by się na imprezkę pisał :?: Jeśli tak, to klikajcie poniżej. My wstępnie jesteśmy na tak:
1.Nata i Slapol
2. ... :?:
Pozdrav


Slapek nie ściemniaj co :roll:
Pozdravki

Widziałeś tam Radziu słowo "wstępnie" :?: :wink: :lol: ...po prostu nie wyjszło... :?


Nie rób mi tego i poprostu jedź kolego :wink: :cry:
Wiem, wiem, pozdravki :smo: :oczko_usmiech: :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.04.2014 16:37

ratko napisał(a):No dzięki za wyczerpujące info :sm: 8-O 8-O

No to teraz do roboty , szukać a nie jak Warsiawka to mnie dajta, kolego sympatyczny ;)
ratko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 30.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratko » 02.04.2014 17:50

Bocian napisał(a):
ratko napisał(a):No dzięki za wyczerpujące info :sm: 8-O 8-O

No to teraz do roboty , szukać a nie jak Warsiawka to mnie dajta, kolego sympatyczny ;)


No jak widzę że ktoś oblatany i wie, że wie i to lepiej niż niektórzy guru forumowi :wink: , to myśle że chce się może podzielić, a przy okazji się spotkać, poznać, coś razem pogadać, chlapnąć i szerzyć croplowe znajomości, no to się zapytałem, ale chyba się pomyliłem... może to ta warsiafka :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Nic to... Pozdrav svima :papa: i jak to mówią, dam radę jakoś poszukać... chyba :lol: :lol: :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.04.2014 17:55

ratko napisał(a):może to ta warsiafka :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

O to, to... :) Kto by tam z Warsiawką gadał? 8)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 02.04.2014 19:23

Ooo, właśnie a'propos gadania, dogadywania :D to widzę że parę osóbek z Warsiawki :wink: śmiga, to może moglibyśmy dołączyć :oops: gdzieś po drodze do grona, bo i my przez stolyce będziemy zdanżać. Tylko niestety po koncercie robimy zwrot i wracamy :( , ewentualnie gdzieś po drodze jakaś kimka, bo niestety musimy być w miarę wcześnie w doma :(
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 02.04.2014 20:16

Ratko- regulamin forum zabrania reklamowania pensjonatów/hoteli.

Wytłumaczę Ci łopatologicznie, bo znalezienie informacji o największym mieście Niemiec jest tak samo "trudne" jak szukanie na Cro.pl objazdu płatnej autostrady w Słowenii...

1. Wpisz w google.maps "Columbiahalle Berlin"
2. Zobacz w jakiej dzielnicy znajduje się koncert oraz jakie są sąsiadujące z halą dzielnice.
3. Wejdź na google.pl - wpisz "hotele Berlin".
4. Wejdź w pierwszy lepszy link i wg kategorii wybierz miasto, dzielnicę, itd.
5. Wybierz interesujący Cię hotel...

Informacje o Berlinie- parkingi, zasady, etc.- wpisz w google "parkowanie w Berlinie" - kliknij w pierwszy lepszy link.

Mam rozumieć, że wiesz o czym śpiewa w swoich piosenkach oraz jaki pogląd na życie ma Marko- nie będziesz zdegustowany ?

Na szyderę odpowiadam szyderą. ;)

Pozdrawiam.
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 02.04.2014 20:25

Po tym jak "Cropelkowy znajomy" nie zapłacił mi za dwa bilety oraz nocleg- nie chcę zawiązywać kontaktów cropelkowych na koncercie. Utwierdziłem się tylko w swoim przekonaniu na pewien temat ;)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 02.04.2014 20:31

brzo1985 napisał(a):Po tym jak "Cropelkowy znajomy" nie zapłacił mi za dwa bilety oraz nocleg- nie chcę zawiązywać kontaktów cropelkowych na koncercie. Utwierdziłem się tylko w swoim przekonaniu na pewien temat ;)


Jak ja pisałem:
jara napisał(a):ogarnie ktoś bilet dla mnie. Oczywiście za przedpłatą?


... to mi odpisałeś:

brzo1985 napisał(a):Jara możesz zamówić bilet do domu via paypal.
,

a trzeba było wykorzystać mój pomysł. :smo:
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 02.04.2014 20:47

Takie życie Jara.

Ktoś bardzo prosił, a ja się "dałem" ;)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 02.04.2014 20:52

brzo1985 napisał(a):Takie życie Jara.

Ktoś bardzo prosił, a ja się "dałem" ;)


Nie wiem jak zażyła była ta znajomość, ale tak się nie robi. Przykro mi, bo to Ty z dużym entuzjazmem powiadomiłeś o tym wydarzeniu. Ja też chciałem jechać, ale obiecałem córce zwiedzanie Berlina, więc pojedziemy tam w długi weekend. Niestety praca i szkoła nie pozwala na przedłużenie weekendu, podczas którego jest koncert.
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 02.04.2014 22:04

Wydzime się w Berlinu na koncertu Marka. :D Pozdrawliam i do zobaczenia :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.04.2014 22:31

brzo1985 napisał(a):Po tym jak "Cropelkowy znajomy" nie zapłacił mi za dwa bilety oraz nocleg- nie chcę zawiązywać kontaktów cropelkowych na koncercie. Utwierdziłem się tylko w swoim przekonaniu na pewien temat ;)

Masz rację brzo, jeśli jeden okazał się niesolidny to znaczy, że wszyscy ludzie z forum są do dupy i lepiej z nimi piwa nie pić :!:
Logika prosta, ale skuteczna :wink: :mg:
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 02.04.2014 22:59

Bzdura. Jest tu pełno uczciwych ludzi.

Nie mam zamiaru z nikim szarpać się via forum.

Po prostu nie chcę ...i tyle.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marko Perković Thompson 26 kwietnia Columbiahalle Berlin - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone