Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[CROnika II] Makarska Riwiera + Korcula 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.01.2017 08:59

warto było czekać na Splitowski odcinek, bo zdjęcia (wiele dla mnie nieznanych) i ta pogoda wynagrodziły czekanie
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 10.01.2017 09:56

Zdjęcia super, relacja oczywiście też. Czekam z niecierpliwością na Korcule na którą się wybieram w lipcu.
Pozdrawiam...
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 10.01.2017 10:20

slawek&gosia napisał(a):Witaj, właśnie skończyłam czytać od rana (w trakcie pracy też :p)) do teraz. Cudna relacja, super zdjęcia i parę "moich" miejsc :hearts: i trochę takich na listę "koniecznie zobaczyć" np. Słowenia (Bled) i Makarska, Tucepi. Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg...
pozdrawiam!!! :papa:


Fajnie, że Cię tak moja relacja wciągnęła :)


te kiero napisał(a):warto było czekać na Splitowski odcinek, bo zdjęcia (wiele dla mnie nieznanych) i ta pogoda wynagrodziły czekanie


Oj tak, z pogodą trafiliśmy. Kolory super, choć miejscami upał dawał się we znaki. Bez kapelusza ani rusz :hut:


lkemot napisał(a):Zdjęcia super, relacja oczywiście też. Czekam z niecierpliwością na Korcule na którą się wybieram w lipcu.
Pozdrawiam...


Do Korculi mamy jeszcze dwa odcinki :) Powoli się kończy nasza przygoda z Makarską Riwierą.
iwona3001
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 20.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona3001 » 10.01.2017 11:49

:D :D :D piękności, czekamy na Trogir
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 10.01.2017 12:45

Pod wpływem Twojej relacji zdecydowałem się zjechać z autostrady na parking w porcie w Splicie (dzięki za namiary). Myślę, że jedna godzina wystarczy na spacer po starówce i pałacu Dioklecjana, bo czasu nie będę miał za wiele
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 10.01.2017 12:50

iwona3001 napisał(a)::D :D :D piękności, czekamy na Trogir


Będzie wkrótce :) Leżę w łóżku, smarkam, więc można coś tworzyć ;)


lkemot napisał(a):Pod wpływem Twojej relacji zdecydowałem się zjechać z autostrady na parking w porcie w Splicie (dzięki za namiary). Myślę, że jedna godzina wystarczy na spacer po starówce i pałacu Dioklecjana, bo czasu nie będę miał za wiele


Na pewno nie będziecie zawiedzeni :) Nam na Split zeszło ok. 4-5 godzin, więc jak będziesz miał godzinę-półtorej, to coś na pewno zobaczysz :)
Parka7074
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 02.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Parka7074 » 10.01.2017 13:11

świetna relacja :D ,piękne zdjęcia i czekamy na dalszy ciąg :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 10.01.2017 13:31

Parka7074 napisał(a):świetna relacja :D ,piękne zdjęcia i czekamy na dalszy ciąg :papa:


Fajnie, że odwiedziliście moją relację :)
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 10.01.2017 17:16

Cudny Wasz Split :) nas jakoś nie zachwycił kiedyśtam-stolattemu , ale to dlatego, że pogodę mieliśmy straszną i uciekaliśmy tylko od knajpy do knajpy :D
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 10.01.2017 17:32

CROnikiCROpka napisał(a):
słoma79 napisał(a):Czekam na Wasz Trogir...mój będzie za dwa odcinki więc chętnie porównam :mrgreen:



Ciekawe kto będzie pierwszy :P


No ja już jestem w drodze do Dubrovnika :mrgreen:
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 10.01.2017 19:07

Ahhh Trogir, nie mogę się już doczekać :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 10.01.2017 21:29

słoma79 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):
słoma79 napisał(a):Czekam na Wasz Trogir...mój będzie za dwa odcinki więc chętnie porównam :mrgreen:



Ciekawe kto będzie pierwszy :P


No ja już jestem w drodze do Dubrovnika :mrgreen:


Dotarłeś przede mną :wink:


figusek napisał(a):Ahhh Trogir, nie mogę się już doczekać :)


Będzie ładny :) jak w każdej innej relacji :wink:
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 10.01.2017 22:07

Dużo zdrowia Autorce na wstępie :) A Split się całkiem przyjemnie zaprezentował na Twoich fociach, widać że tak na spokojnie był oglądany. Powspominałem swoje wałęsanie się po jego zakamarkach w 2015 roku i przy okazji spostrzegłem że nie załapaliście się na wiszącą na nabrzeżu knajpę która prawdopodobnie odleciała w inne strony. Nazywało się to Dinner in the Sky i jak sama nazwa sugeruje była to platforma restauracyjna zawieszona na kilkudziesięciu metrach nad miastem. Dwa lata temu coś takiego wisiało nad wodą i kusiło do zaliczenia. Może w tym roku znowu zawita do Splitu który jakżeby inaczej, planujemy zdesantować z Brača w czerwcu :mrgreen:
Paulka75
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 10.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka75 » 10.01.2017 23:39

Świetna relacja :) czekam na więcej, w tym roku byłam w słynnej Makarskiej i mnie się osobiście bardzo podobała :) wcale nie było dzikich tłumów i cen z kosmosu, też planowaliśmy parasaling, jednak zostawiliśmy sobie go na dzień przed wyjazdem i co...? Przyła Bora i było po lataniu :(
Kunii
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kunii » 11.01.2017 13:01

Podobnie jak ktoś we wcześniejszych komentarzach przeczytałam całą relację jednego dnia. Super to wszystko opisujesz :) Szkoda trochę, że Korculi jeszcze nie ma :( czekam na więcej, pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
[CROnika II] Makarska Riwiera + Korcula 2016 - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone