Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[CROnika II] Makarska Riwiera + Korcula 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.12.2016 13:55

Janusz Bajcer napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Wrażenia miłe i pozytywne. :lol:


A ryba dobra była? :wink:

Rybka ma statku "Murter" dobra :P
Mewom skórka i ości też smakowały :P



No tak, nasz obiadek to też ich pora obiadowa :P
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 12.12.2016 18:15

Świetny, rozgrzewający film, że o równie pozytywnych zdjęciach nie wspomnę :mrgreen: Cieszę się że łagodnie prowadzisz dalej swoją relację wpadając w grudzień, dzięki tym słonecznym widokom jakoś przetrwam do wiosny :) Przy okazji potwierdziłaś że pomysł na przyszłoroczny wypad do Jelsy z Bolu jest całkiem ciekawy. :hut:
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1381
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 13.12.2016 00:04

CROnikiCROpka napisał(a):
Dawigs napisał(a):Późno zasiadam do Twej relacji :D
Miło było przypomnieć sobie Bled i Baskę Vodę jak i poznać miejsca, w których nas jeszcze nie było ;)


Późno, nie późno - ważne, że jesteś i już będziesz teraz ze mną podróżować :)


Z przyjemnością :D . Rozglądam się powoli za kolejnym miejscem na wyjazd dla naszej rodzinki i tak trafiłem na inną Twą relację z Orebica :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 13.12.2016 00:41

AdamZ napisał(a):Świetny, rozgrzewający film, że o równie pozytywnych zdjęciach nie wspomnę :mrgreen: Cieszę się że łagodnie prowadzisz dalej swoją relację wpadając w grudzień, dzięki tym słonecznym widokom jakoś przetrwam do wiosny :) Przy okazji potwierdziłaś że pomysł na przyszłoroczny wypad do Jelsy z Bolu jest całkiem ciekawy. :hut:



Staram się ciągle coś Wam podrzucać, ale w okresie przedświątecznym nie jest to takie proste :roll: Łapię więc gdzieś tam wolne godzinki, ale nie wiem, czy kolejny odcinek uda mi się przed świętami wrzucić. Może być ciężko.

Wczorajszy odcinek rzeczywiście bardzo widokowy mi wyszedł, ale to dobrze - ja tam uwielbiam patrzeć na góry i morze jednocześnie :mrgreen:

Co do wypadu do Jelsy? Mam wrażenie, że tam zawsze warto, ale mogę być nieobiektywna :lol:


Dawigs napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):
Dawigs napisał(a):Późno zasiadam do Twej relacji :D
Miło było przypomnieć sobie Bled i Baskę Vodę jak i poznać miejsca, w których nas jeszcze nie było ;)


Późno, nie późno - ważne, że jesteś i już będziesz teraz ze mną podróżować :)


Z przyjemnością :D . Rozglądam się powoli za kolejnym miejscem na wyjazd dla naszej rodzinki i tak trafiłem na inną Twą relację z Orebica :D


Ooo no proszę. Peljesac to moja miłość wielka, więc polecam, polecam i jeszcze raz polecam :!: :hut:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4702
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 13.12.2016 15:13

Ja byłam na takim rejsie w 2013, tyle że wypływaliśmy z Makarskiej.
Nasz rejs odbywał się statkiem Voga, który mignął mi na którymś z Twoich zdjęć z portu w Bolu (stoi przed Makarskim Jadranem).
Czytając opis statku, którym Wy płynęliście, to Voga ma taki sam klimat, nie to co Bibe czy Makarski Jadran.
Rybka na Vodze również była wyśmienita.
Co do Jelsy, to mamy takie same odczucia. Też mi się bardzo podoba i też mi jej było za mało. Ale nie wszystkie Wasze ścieżki są mi znane. Chodziłam troszkę innymi.
Natomiast plaża Zlatni Rat mi się bardzo spodobała, no ale my nie przechodziliśmy przez "pachnący" lasek, tylko dopłynęliśmy do niej (i wróciliśmy) taksówką wodną. W dniu rejsu nie mieliśmy tak pięknej pogody, ale gdy dopływaliśmy do rogu, to wyszło słońce i wspaniale nam oświetliło wodę wokół cypelka. Ponadto nie było na niej zbyt wielu plażowiczów. Ale najbardziej spodobały mi się wulkaniczne skały, znajdujące się u podstawy tej plaży.
Ten pociąg jest mi nieznany, wydaje mi się, że w 2013 roku nie było takiego środka komunikacji, ale może się mylę.
Jeśli masz ochotę obejrzeć mój filmik z rejsu, Jelsy i Bolu, to zapraszam do relacji z 2013 roku Rejs na wyspy Hvar i Brač.
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 13.12.2016 22:16

Super wycieczka :) i przynajmniej upewniłaś się, że Jelsa to dobry wybór na 2017 ;)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 14.12.2016 02:11

dhmegi napisał(a):Ja byłam na takim rejsie w 2013, tyle że wypływaliśmy z Makarskiej.
Nasz rejs odbywał się statkiem Voga, który mignął mi na którymś z Twoich zdjęć z portu w Bolu (stoi przed Makarskim Jadranem).
Czytając opis statku, którym Wy płynęliście, to Voga ma taki sam klimat, nie to co Bibe czy Makarski Jadran.
Rybka na Vodze również była wyśmienita.
Co do Jelsy, to mamy takie same odczucia. Też mi się bardzo podoba i też mi jej było za mało. Ale nie wszystkie Wasze ścieżki są mi znane. Chodziłam troszkę innymi.
Natomiast plaża Zlatni Rat mi się bardzo spodobała, no ale my nie przechodziliśmy przez "pachnący" lasek, tylko dopłynęliśmy do niej (i wróciliśmy) taksówką wodną. W dniu rejsu nie mieliśmy tak pięknej pogody, ale gdy dopływaliśmy do rogu, to wyszło słońce i wspaniale nam oświetliło wodę wokół cypelka. Ponadto nie było na niej zbyt wielu plażowiczów. Ale najbardziej spodobały mi się wulkaniczne skały, znajdujące się u podstawy tej plaży.
Ten pociąg jest mi nieznany, wydaje mi się, że w 2013 roku nie było takiego środka komunikacji, ale może się mylę.
Jeśli masz ochotę obejrzeć mój filmik z rejsu, Jelsy i Bolu, to zapraszam do relacji z 2013 roku Rejs na wyspy Hvar i Brač.


Voga chyba jeszcze bardziej kameralny niż MB Papa. To niby niepozorny stateczek, ale ludzi zmieściło sporo. Jelsy w rejsach powinno być duuuużo więcej, ale cóż - jak się nie ma, co się lubi... :wink:

Obejrzałam filmik i faktycznie, nas pogoda rozpieściła w dzień rejsu - dlatego też mogliśmy podziwiać tak cudne widoki, magia światła :hearts:


tyniolek napisał(a):Super wycieczka :) i przynajmniej upewniłaś się, że Jelsa to dobry wybór na 2017 ;)


To wizyta w Jelsie podczas fish picnicu zachęciła mnie, do wyboru Jelsy na kierunek wakacyjny w przyszłym roku. Co tu dużo mówić, pojawiły się motyle w brzuchu :mrgreen:
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 14.12.2016 10:25

Nam również najbardziej smakowała ryba, którą podali na Fish Picnicu :lol: tuż obok klasyfikuje się dorada z grilla w naszym wykonaniu w Podgorze :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 14.12.2016 10:56

figusek napisał(a):Nam również najbardziej smakowała ryba, którą podali na Fish Picnicu :lol: tuż obok klasyfikuje się dorada z grilla w naszym wykonaniu w Podgorze :D


Tam te rybki podają z sercem, dlatego tak smakują + klimat na morzu do tego, bryza na twarzy, wiatr we włosach.... rozmarzyłam się :mrgreen:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 14.12.2016 11:51

Też się rozmarzyłam, a do lata daleko :wink:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 14.12.2016 20:51

janka.mik. napisał(a):Też się rozmarzyłam, a do lata daleko :wink:



Ale dzięki takim widoczkom łatwiej przetrwać ;)
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 15.12.2016 11:56

CROnikiCROpka napisał(a):

Ale dzięki takim widoczkom łatwiej przetrwać ;)


Właśnie! Dlatego prosimy o dużo pięknych widoczków :lol:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.12.2016 15:04

janka.mik. napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):

Ale dzięki takim widoczkom łatwiej przetrwać ;)


Właśnie! Dlatego prosimy o dużo pięknych widoczków :lol:



Będą, będą :)

ale na razie... święta :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 24.12.2016 01:31

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

DSC_21.jpg
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 24.12.2016 13:57

Ooooo jak miło :!:

Dziękuję bardzo :) :hearts:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
[CROnika II] Makarska Riwiera + Korcula 2016 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone