Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majka niejedno ma imię - BIHCROMNAL 2006 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 29.02.2008 10:42

krakuscity napisał(a):A ja myślałem, że jest ciąg dalszy Majki :lol:



Jest :!:

Bo ciągle czytają i oglądają. Mam zaległe staranne oglądnięcie zdjęć (w największym formacie) z zejścia z Majki (tekst obfotografowany został na bieżąco). A że jest ich dużo muszę mieć więcej czasu (wolnego w pracy). Ale za to przyjemność gwarantowana :D :D :D i wciąż przede mną.
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 29.02.2008 12:01

MAPA napisał(a):Shtriga,

Przez chroniczny brak czasu, jaki towarzyszy mojemu życiu, dopiero ZACZĘŁAM czytać Twoją relację.
Gratuluję lekkości pisania, czyta się fantastycznie.

Pozdrawiam,

MAPA


MAPO - zważywszy na wszystko, czego się o Tobie z relacji PAPy dowiedziałam, jesteś moją idolką :D Po prostu słów uznania dla Ciebie nie znajduję. Jak się kiedyś spotkamy (Daj Boże. Amen :) ), to spróbuję to wyrazić :D I nie mam pojęcia kiedy masz czas na te głupotki :lol: Tym bardziej mi miło :D Dziękuję!

Lidio - że Waszą fanką jestem od dawna, to już wiecie :lol:

Krakus - co byś chciał tam jeszcze doczytać? To może specjalnie dla Ciebie wieczorem wkleję zdjęcie pasztetu, który nabyłam drogą kupna niedawno na Słowacji. Pal sześć pasztet. Nawet nie wiem jak smakuje :lol: Kupiłam, bo na puszce był napis "MAJKA" :lol: :lol: :lol:
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 29.02.2008 12:46

Shtriga,

Krótko: w naszym domu " czas wolny" zaczyna około 23, gdy zapada błoga CISZA, skończyły się kąpiele, bajki na dobranoc, ćwiczenia logopedyczne Lenki, jeszcze tylko z Miśkiem vel Ipi na spacerek i można zająć się sobą ... :lol: Jeśli jeszcze jest siła na cokolwiek innego, niż spanie. PAP dzielnie zmywa górę naczyń (i nie tłucze :lol: ), a potem każdy siada do swojego biurka i czyta ...

W ciągu dnia siedzenie przed komputerem oznacza walkę z Jaśkiem, który przyjął sobie za cel koniecznie nacisnąć klawiaturę, albo pojeździć po niej samochodzikiem ... Poza tym czas nagli, bo należałoby Lene odebrać z przedszkola zanim je zamkną, w koszu stos prania, Miśkowi sierść wyłazi, więc wypadałoby kiedyś odkurzyć, etc.

Dziś na przykład czytam zamiast pichcić obiad dla PAPy i reszty (nie wiem co na to PAP, ale przecież nie samym chlebem człowiek żyje ... :lol: ).
Ja z tych gotujących niestety jestem, co to obiad dwudaniowy codziennie , i jakieś ciasto od czau do czasu ...

Ale i tak PAPy nie przebiję, bo mnie czytanie Waszych relacji zajmuje mniej czasu, niż tworzenie każdego odcinka przez PAPę, który śpi czasem i po 2 godziny na dobę, a potem rano do pracy, bez kawy, bo nie przepada (ani innych "dopalaczy").

Miało być krótko, a się rozpisałam ...

Pozdrowionka,

MAPA
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2008 13:03

No to mamy w tej relacji "przeciek" w sprawie innej relacji. :wink:

Ja śpię 5-6 godzin na dobę i mam o to "wojnę domową" :wink: :cry:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 01.03.2008 01:18

A nie mówiłem, że sen to zdrowie ? :wink:
I wydaje mi się, że akurat ta relacja nie skończy się.
Bo przecież - tyle Majek na świecie ... tyle imion... :)
Co rusz nowe Majki będą tu zaglądać :)
Po poradę od doświadczonych .
Tak coś czuję .
Pozdrawiam.
Dobranoc 8)
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 03.03.2008 01:24

Shtriga,

Może jestem nudna, ale powtórzę raz jeszcze- CZYTA SIĘ FANTASTYCZNIE!!!!!

Pozdrawiam,

MAPA
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 07.03.2008 01:23

Plavacu - fajnie to wymyśliłeś :D

MAPO MAJKO :lol: Rumienię się :lol:
Dziękuję! Baw się dobrze!!!

A pasztet "Majka", który obiecałam, gdzieś się zapodział :lol:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 07.03.2008 13:15

shtriga napisał(a):A pasztet "Majka", który obiecałam, gdzieś się zapodział :lol:


ta, zapodział się - pewnie już go zjadłaś i tyle.... :lool: :lool: :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.03.2008 13:28

Czy to może był taki zjedzony pasztecik :?: :wink: :P :lol:

Obrazek
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 07.03.2008 14:45

Witki - naprawdę nie zjadłam - dziś poszukam!!!

Janusz jesteś niemożliwy - to ten!!! :lol: :lol: :lol:

A to jeszcze Wam coś dopiszę. Szłyśmy sobie w potwornej ulewie do Terchovej na Słowacji (cudna Mala Fatra - obowiązkowo polecamy!!!) i tak z głową w dół się wleczemy, rzut oka na wielgachny posąg Janosika... Aż tu Wioli się wyrwało nostalgicznie: "W górach jest wszystko, co kocham.." (to m.in. z poezji Jerzego Harasymowicza i nazwa spotkań z piosenką turystyczną) No myslę: wzięło koleżankę refleksyjnie.. A ona mi pokazuje supermarket :lol: :lol: :lol: Wyłyśmy!!! I tam nabyłyśmy Majkę :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Majka niejedno ma imię - BIHCROMNAL 2006 :) - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone