Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majka niejedno ma imię - BIHCROMNAL 2006 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 26.05.2007 12:35

Noo, piknie :D
to czekam(y) na cd :wink:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 26.05.2007 21:31

Autorki - od paru miesięcy po północy staram się spać, a wy działacie ostro -szczery podziw- pozdrawiam -czekam na dalszą część tortu :oczko_usmiech: :smo:
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 18.07.2007 19:59

Hej, dołaczam się do gratulacji - świetne napisana relacja:) Mam pytania do autorek, ponieważ dosyć mało jest osób które nie jada do Chorwacji swoim samochodem, Czy jest mozliwośc z mostaru dojechac jakoś autobusem do medjugorie albo na wodospady... i jakie to są dległości... Pozdrawiam :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.07.2007 20:12

roseau napisał(a):Hej, dołaczam się do gratulacji - świetne napisana relacja:) Mam pytania do autorek, ponieważ dosyć mało jest osób które nie jada do Chorwacji swoim samochodem, Czy jest mozliwośc z mostaru dojechac jakoś autobusem do medjugorie albo na wodospady... i jakie to są dległości... Pozdrawiam :D


Musisz poczekać na odpowiedź, bo autorki są gdzieś teraz w Hiszpanii :lol:
Wrócą w sierpniu.
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 18.07.2007 20:38

roseau napisał(a):Hej, dołaczam się do gratulacji - świetne napisana relacja:) Mam pytania do autorek, ponieważ dosyć mało jest osób które nie jada do Chorwacji swoim samochodem, Czy jest mozliwośc z mostaru dojechac jakoś autobusem do medjugorie albo na wodospady... i jakie to są dległości... Pozdrawiam :D


autorki chodzą od jednego sanktuarium do drugiego...

a odpowiadając na twoje pytanie, gdzieś już o tym pisałem, z Mostaru jeżdżą miejskie autobusy, bodajże linia 48 do Medjugorje. jeżdżą dosyć często, ale ostrzegam Cię, że na żadnym słupku (oznaczonym jako Mostar Bus) ani nie znajdziesz rozkładu ani nawet informacji, które autobusy (koloru żółtego - dar Japończyków) mają tam przystanek...ten do Medjugorje my łapaliśmy gdzieś koło katedry i tu też uwaga, to nie jest ten kościół z najwyższą wieżą a coś o wiele skromniejszego...przy przystanku jest mały meczet i cmentarzyk a po drugiej stronie ulicy po przekątnej jest kościół katolicki...cena biletu chyba 2 marki, nie mam pewności czy wezmą kuny. Co do odległości, to od czego jest mapa...tyle, to samemu można ustalić...
można też zaryzykowac jazdę stopem. My tak jechaliśmy z Medjugorje do Mostaru. Łapaliśmy stopa mając na kartce napisaną nazwę miejscowości...na początku było mizernie, ale później poszło...i jeszcze jedno, Mostar musi mieć wiele dworców "PKS", bo pytając się różnych ludzi, gdzie takowy dworzec jest, każdy sie pytał, gdzie chcemy jechać...a na koniec, z głównego niby dworca też nie wszystkie autobusy mają start...

PS spoko, ja też jestem zdany na publiczny transport...
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 28.08.2007 11:41

Janusz Bajcer napisał(a):autorki są gdzieś teraz w Hiszpanii :lol:
Wrócą w sierpniu.


i co? sierpień się kończy, a dalszej relacji jak nie było tak nie ma :cry:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.08.2007 11:52

Bo jeszcze je poniosło gdzieś w góry Albanii, wróciły - ale dalej bujają w chmurach :wink: szok 8O długo trwa :lol:
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 28.08.2007 18:22

No właśnie powoli wracamy.....do rzeczywistości....Ale to pewien proces....A relacja, hm... :oops: 35 dni w Hiszpanii i 15 w Albanii...Wersja minimalistyczna: Oba cele zostały zdobyte tzn. Santiago de Compostella i Fisterra czyli Koniec Świata (to Hiszpania czyli 857 km pieszo) oraz Korab od strony albańskiej (2751m.npm +183cm; na tych samych nóżkach, co Santiago :lool: :wink: )
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.08.2007 18:37

wiolak3 napisał(a):No właśnie powoli wracamy.....do rzeczywistości....Ale to pewien proces....A relacja, hm... :oops: 35 dni w Hiszpanii i 15 w Albanii...Wersja minimalistyczna: Oba cele zostały zdobyte tzn. Santiago de Compostella i Fisterra czyli Koniec Świata (to Hiszpania czyli 857 km pieszo) oraz Korab od strony albańskiej (2751m.npm +183cm; na tych samych nóżkach, co Santiago :lool: :wink: )


No a po drodze między jednym i drugim była jeszcze "przemyska Wenecja" :D :D

Obrazek

:papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 18.10.2007 13:44

Mam nadzieje, ze w końcu doczekamy się końca tej wyprawy???
Bardzo prosimy.... :? :?
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 18.10.2007 19:00

:oops: :oops: :oops: :oops:
O matko... Witki znalazły brak końca... :lol: :lol: :lol:

Jak tylko skończę malowac mieszkanie - tzn. do 2 tyg. - i biorę się za ciag dalszy :D Juz niewiele zostało... :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.10.2007 19:25

shtriga napisał(a):Jak tylko skończę malowac mieszkanie - tzn. do 2 tyg. - i biorę się za ciag dalszy :D Juz niewiele zostało... :D


Witam!
Jakie dwa tygodnie?! :D Byłem, widziałem - pewnie już koniec :D
Tak poważnie, też czekam na C.D. :)

Pozdraviam!
:papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 18.10.2007 20:23

shtriga napisał(a)::oops: :oops: :oops: :oops:
O matko... Witki znalazły brak końca... :lol: :lol: :lol:

Jak tylko skończę malowac mieszkanie - tzn. do 2 tyg. - i biorę się za ciag dalszy :D Juz niewiele zostało... :D


żebyś wiedziała, że znalazły.... :lol:
zaczeły czytać relacje w kwietniu, potem się zapomniało, ale Shreka ostatnio oglądałam i sobie przypomniałam o Fionie w autobusie to i dziś czytam, czy może już Majka była.... a tu nic.... :(
no to w te pędy szybko ponaglam, bo pewnie nie tylko ja czekam na ciąg dalszy... :wink:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 18.10.2007 20:51

Interseal napisał(a):
shtriga napisał(a):Jak tylko skończę malowac mieszkanie - tzn. do 2 tyg. - i biorę się za ciag dalszy :D Juz niewiele zostało... :D


Witam!
Jakie dwa tygodnie?! :D Byłem, widziałem - pewnie już koniec :D
Tak poważnie, też czekam na C.D. :)

Pozdraviam!
:papa:


Widziałes początek klęski :lol: :lol: :lol: A jak się ściany zacznie to potem wszystko wyłazi :lol: .

Ale żeby było coś o Albanii, to na szczęście w tym roku też nie udało się na Majkę wejść :twisted: Był za to Korab - tak "po drodze: wyjazdu służbowego w tamte okolice od strony albańskiej z Radomire - na jeden dzień :D :D :D I padł był :D
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 19.10.2007 11:49

shtriga napisał(a): Ale żeby było coś o Albanii, to na szczęście w tym roku też nie udało się na Majkę wejść :twisted:

????? Jak to "TEŻ NIE" ?????
Czy to mała podpowiedź jak zakończy sie wasza wyprawa? :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Majka niejedno ma imię - BIHCROMNAL 2006 :) - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone