Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Macedonia - Sveti Naum, Ochryda

Macedonia jest 12 razy mniejszy od Polski. Najwyższym szczytem w Macedonii jest Korab. Ma on wysokość 2753 m nad poziomem morza. Mieszkańcy Macedonii palą papierosy właściwie w każdym miejscu, robią to między innymi w restauracjach, autobusach, pociągach, czy nawet sklepach. W Macedonii jest bardzo niewiele lotnisk, bo aż zaledwie 10 lotnisk i tylko 8 z nich ma utwardzoną nawierzchnię.
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 18.03.2012 23:28

Obie piękne M chętnie obejrzę i o nich poczytam, ale skoro trzeba i można wybierać, to jestem za Macedonią :).
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 23.03.2012 08:18

Wojtku , czy istnieje Twoja "Top ten list" Macedonii :?: Jeżeli tak , czy mógłbyś ją tu podać :?:

:)


Pozdrawiam
Piotr
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 23.03.2012 10:20

Krzychooo napisał(a):Obie piękne M chętnie obejrzę i o nich poczytam, ale skoro trzeba i można wybierać, to jestem za Macedonią :).

No i na razie wygląda na to, że większość jest Twojego zdania.

piotrf napisał(a):Wojtku , czy istnieje Twoja "Top ten list" Macedonii :?: Jeżeli tak , czy mógłbyś ją tu podać :?:

:)

Nie, nie tworzę takich list.

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 23.03.2012 15:25

Jako że dorzuciłem ostatnią część zajawki fograficznej do wątku Pod Portugalską Flagą, a nie chciałbym być posądzany o stronniczość, to muszę i tutaj coś jeszcze zamieścić.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.03.2012 15:34

Franz napisał(a):Jako że dorzuciłem ostatnią część zajawki fograficznej do wątku Pod Portugalską Flagą, a nie chciałbym być posądzany o stronniczość, to muszę i tutaj coś jeszcze zamieścić.


I słusznie.
:D

Widzę, że droga Wam się skończyła.
8O



A ponieważ chciałem o ten sam most zapytać co weldon tam to ...zapytam gdzie ten z ostatniej fotki w tej relacji.
:?:
:wink:

Pozdrawiam
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 23.03.2012 16:29

Jacek S napisał(a):Widzę, że droga Wam się skończyła.
8O

Sam byłem. A nie wziąłem ze sobą szufli. ;)

Jacek S napisał(a):A ponieważ chciałem o ten sam most zapytać co weldon tam to ...zapytam gdzie ten z ostatniej fotki w tej relacji.
:?:
:wink:

Blisko miasta Debar przy granicy z Albanią, na początku (północnym krańcu) Debarsko Ezero.

Pozdrawiam,
Wojtek
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.03.2012 00:06

Franz napisał(a):Nie, nie tworzę takich list.


Byłem tego prawie pewny :) , ale wolałem zapytać

Macedonia piękna jest i wymaga większej uwagi , jako kraj tranzytowy za jednym przejazdem poznać się dobrze nie da :wink:


Pozdrawiam
Piotr
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.03.2012 10:11

piotrf napisał(a):Macedonia piękna jest i wymaga większej uwagi , jako kraj tranzytowy za jednym przejazdem poznać się dobrze nie da :wink:

Tranzyt z definicji nie pozwala na poznanie kraju. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 26.03.2012 16:18

Tak sobie pomyślałem:
zajrzę do Macedonii.

To był dobry pomysł.

pzdr :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.03.2012 17:11

longtom napisał(a):Tak sobie pomyślałem:
zajrzę do Macedonii.

To był dobry pomysł.

Absolutnie nie po, to żeby Cię do czegokolwiek sprowokować, napiszę: tu nastąpiło tylko niewielkie uzupełnienie fotozajawki. Jeśli zajrzysz pod portugalską flagę, to znajdziesz istotne rozszerzenie tematu. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.04.2012 14:41

Zainteresowanie zaproponowanymi tematami jest, jakie widać. Minimalnie większe dało się zauważyć Pod Portugalską Flagą, a dokładniej na samej Maderze, mimo iż początkowo wyglądało na to, że Macedonia weźmie górę.

Można spojrzeć na to w ten sposób - zamieściłem w sumie 50 fotek z Macedonii, obejmujących wszsytkie dni mojego pobytu, więc to prawie relacja. A przy tym, nie zanudziłem Was opisami.

Same plusy. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Ostatnio edytowano 04.04.2012 10:56 przez Franz, łącznie edytowano 1 raz
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 03.04.2012 14:53

No to lećmy, lećmy na Maderę, a Macedonia niech poczeka w kolejce, nie rezygnuj czasem z pełnej relacji. :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.04.2012 21:00

helen napisał(a):No to lećmy, lećmy na Maderę, a Macedonia niech poczeka w kolejce, nie rezygnuj czasem z pełnej relacji. :)

Nie da się wszystkiego zrobić naraz. Ale nie wykluczam, że mogę kiedyś rzoszerzyć.

Pozdrawiam,
Wojtek
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.04.2012 21:36

Wojtku - cudownie.....
Pozdrawiam.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.04.2012 23:40

Miecia napisał(a):Wojtku - cudownie.....

Nie będę ukrywał - cieszy mnie Twój odbiór tych widoczków. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Macedonia Północna - Северна Македонија

cron
Macedonia - Sveti Naum, Ochryda - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone