Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Lepsze jest wrogiem dobrego czyli Rogoźnica vs Sutivan

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
morgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 13.07.2013 21:18

Zmierzając jednak powoli do końca, pokażę wam Sutivan, jeszcze trochę zaspany, jeszcze bez turystów szwendających się po ulicach :) .

Przypomnę, że chatka babci Jerki znajduje się w ścisłym centrum, tuż nad piekarnią. Ta lokalizacja ma swoje dobre i złe strony, jak wszystko w życiu :mrgreen: . Tu wyjaśnienie tytułu. Po Rogoźnicy, gdzie nocowaliśmy w klimatyzowanej villi Klisović, z basenem, bilardem, barkiem i internetem trafiliśmy do starego dalmatyńskiego domu, bez klimy, bez parkingu, z trzeszczącą podłogą i szafami :mrgreen: i z bimbomem za oknem :mrgreen: . Dla mnie było uroczo, klimatycznie i cudownie, ale część wycieczki była mocno rozczarowana warunkami i męczyli się trochę przez ten tydzień... Myślę, że gdyby kolejność noclegów była odwrotna, może i reakcja byłaby inna. Ale nic to, w końcu nie wszyscy muszą lubić to samo...

Ja za Sutivanem tęsknię, ostatnio się okazało, że nie ja jedna... I w chwili desperacji usłyszałam nawet deklarację, że nawet do babci możemy pojechać, do trzeszczących podłóg i do bimboma, bo w sumie nie był on taki zły :mrgreen: .

W tym roku z przyczyn finansowych jesteśmy ograniczeni do lądu (tak, tak, dobrze się domyślacie :mrgreen: ), ale myślę, że za rok powrócimy na Brać, oby do babci Jerki, bo mi dobrze tam było :) .

To się nagadałam, teraz w końcu Sutivan :) .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To było miejsce cowieczornych spotkań babć i dziadków stivańskich :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No można się zakochać, prawda? :)
Nie umiem kurka wgrać filmiku, jeśli dojdę do tego, jak to zrobić, to wam zaprezentuję pobudkę stivańską w wykonaniu bimboma :mrgreen: .
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.07.2013 21:22

Cudnie pokazałaś ten Sutivan :hearts: ,
u mnie raczej wygrywa z Rogożnicą :wink: .
morgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 13.07.2013 21:27

mysza73 napisał(a):u mnie raczej wygrywa z Rogożnicą :wink: .

mysza73, ja do Rogoźnicy mam stosunek mocno sentymentalny, pierwszy raz w Cro i takie tam :P .
Ten tegoroczny wybór tak naprawdę podyktowany był warunkami zewnętrznymi.
Ale w przyszłym roku bym chciała połączyć te dwie miłości. Tym bardziej, że tak naprawdę na Braciu g...uzik widzieliśmy :roll: .
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.07.2013 21:30

morgana napisał(a):

mysza73, ja do Rogoźnicy mam stosunek mocno sentymentalny, pierwszy raz w Cro i takie tam :P .

To tak jak ja do Orebića :wink:
Bartek1977
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 27.12.2013 12:00

Witam!
Przeczytałem od dechy do dechy! Ze szczególną uwagą o Rogoznicy, bo już nie mogę się doczekać...
Pozdrav
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 27.12.2013 14:45

U mnie przeciwnie mimo, że Rogoźnica zrobiła się już wyjątkowo tłoczną "metropolią"... :D
morgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 27.12.2013 15:02

alechandro napisał(a):

U mnie przeciwnie mimo, że Rogoźnica zrobiła się już wyjątkowo tłoczną "metropolią"... :D

alechandro, masz rację, coraz tłumniej w Rogoźnicy, niestety... ale klimacik jest :)
Niemniej jednak udało mi się pogodzić obie miłości i za rok jedziemy najpierw do Sutivanu, a później do Rogoźnicy :mrgreen: .

Bartku, mam nadzieję, że pobyt będzie udany.
Bartek1977
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 27.12.2013 15:06

Dzięki Morgana! Mam nadzieję, że nie zrobią się Międzyzdroje z Rogoznicy i będzie można znaleźć zaciszne miejsce dla siebie. :)
A w Rogoznicy jedziesz do tego samego domu?
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 27.12.2013 15:09

morgana napisał(a):ale klimacik jest :)

Oj jest...dlatego jeszcze kiedyś tam pojadę ale chyba już jako emeryt z sentymentu...byłem cztery razy i dość... :)
morgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 01.01.2014 12:22

Bartek1977 napisał(a): A w Rogoznicy jedziesz do tego samego domu?

Nie, teraz stawiamy na spokój i dalekie spacery do miasteczka :mrgreen: .
Gabrys
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabrys » 21.05.2014 10:53

Czy mogłabym prosić o namiary na kwatery w Rogoźnicy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Chcialabym pojechać z dziećmi ale w ciemno się trochę boję
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Lepsze jest wrogiem dobrego czyli Rogoźnica vs Sutivan - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019