Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lepsze jest wrogiem dobrego czyli Rogoźnica vs Sutivan

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 13.07.2013 22:18

Zmierzając jednak powoli do końca, pokażę wam Sutivan, jeszcze trochę zaspany, jeszcze bez turystów szwendających się po ulicach :) .

Przypomnę, że chatka babci Jerki znajduje się w ścisłym centrum, tuż nad piekarnią. Ta lokalizacja ma swoje dobre i złe strony, jak wszystko w życiu :mrgreen: . Tu wyjaśnienie tytułu. Po Rogoźnicy, gdzie nocowaliśmy w klimatyzowanej villi Klisović, z basenem, bilardem, barkiem i internetem trafiliśmy do starego dalmatyńskiego domu, bez klimy, bez parkingu, z trzeszczącą podłogą i szafami :mrgreen: i z bimbomem za oknem :mrgreen: . Dla mnie było uroczo, klimatycznie i cudownie, ale część wycieczki była mocno rozczarowana warunkami i męczyli się trochę przez ten tydzień... Myślę, że gdyby kolejność noclegów była odwrotna, może i reakcja byłaby inna. Ale nic to, w końcu nie wszyscy muszą lubić to samo...

Ja za Sutivanem tęsknię, ostatnio się okazało, że nie ja jedna... I w chwili desperacji usłyszałam nawet deklarację, że nawet do babci możemy pojechać, do trzeszczących podłóg i do bimboma, bo w sumie nie był on taki zły :mrgreen: .

W tym roku z przyczyn finansowych jesteśmy ograniczeni do lądu (tak, tak, dobrze się domyślacie :mrgreen: ), ale myślę, że za rok powrócimy na Brać, oby do babci Jerki, bo mi dobrze tam było :) .

To się nagadałam, teraz w końcu Sutivan :) .


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


To było miejsce cowieczornych spotkań babć i dziadków stivańskich :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


No można się zakochać, prawda? :)
Nie umiem kurka wgrać filmiku, jeśli dojdę do tego, jak to zrobić, to wam zaprezentuję pobudkę stivańską w wykonaniu bimboma :mrgreen: .
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.07.2013 22:22

Cudnie pokazałaś ten Sutivan :hearts: ,
u mnie raczej wygrywa z Rogożnicą :wink: .
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 13.07.2013 22:27

mysza73 napisał(a):u mnie raczej wygrywa z Rogożnicą :wink: .

mysza73, ja do Rogoźnicy mam stosunek mocno sentymentalny, pierwszy raz w Cro i takie tam :P .
Ten tegoroczny wybór tak naprawdę podyktowany był warunkami zewnętrznymi.
Ale w przyszłym roku bym chciała połączyć te dwie miłości. Tym bardziej, że tak naprawdę na Braciu g...uzik widzieliśmy :roll: .
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.07.2013 22:30

morgana napisał(a):
mysza73 napisał(a):u mnie raczej wygrywa z Rogożnicą :wink: .

mysza73, ja do Rogoźnicy mam stosunek mocno sentymentalny, pierwszy raz w Cro i takie tam :P .


To tak jak ja do Orebića :wink:
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 27.12.2013 13:00

Witam!
Przeczytałem od dechy do dechy! Ze szczególną uwagą o Rogoznicy, bo już nie mogę się doczekać...
Pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.12.2013 15:45

mysza73 napisał(a):u mnie raczej wygrywa z Rogożnicą :wink: .

U mnie przeciwnie mimo, że Rogoźnica zrobiła się już wyjątkowo tłoczną "metropolią"... :D
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 27.12.2013 16:02

alechandro napisał(a):
mysza73 napisał(a):u mnie raczej wygrywa z Rogożnicą :wink: .

U mnie przeciwnie mimo, że Rogoźnica zrobiła się już wyjątkowo tłoczną "metropolią"... :D

alechandro, masz rację, coraz tłumniej w Rogoźnicy, niestety... ale klimacik jest :)
Niemniej jednak udało mi się pogodzić obie miłości i za rok jedziemy najpierw do Sutivanu, a później do Rogoźnicy :mrgreen: .

Bartku, mam nadzieję, że pobyt będzie udany.
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 27.12.2013 16:06

Dzięki Morgana! Mam nadzieję, że nie zrobią się Międzyzdroje z Rogoznicy i będzie można znaleźć zaciszne miejsce dla siebie. :)
A w Rogoznicy jedziesz do tego samego domu?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.12.2013 16:09

morgana napisał(a):ale klimacik jest :)

Oj jest...dlatego jeszcze kiedyś tam pojadę ale chyba już jako emeryt z sentymentu...byłem cztery razy i dość... :)
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 01.01.2014 13:22

Bartek1977 napisał(a): A w Rogoznicy jedziesz do tego samego domu?

Nie, teraz stawiamy na spokój i dalekie spacery do miasteczka :mrgreen: .
Gabrys
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabrys » 21.05.2014 11:53

Czy mogłabym prosić o namiary na kwatery w Rogoźnicy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Chcialabym pojechać z dziećmi ale w ciemno się trochę boję
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lepsze jest wrogiem dobrego czyli Rogoźnica vs Sutivan - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone