Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lepiej późno niż wcale czyli październikowa Chorwacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 03.12.2014 21:40

fiolek napisał(a):
Vjetar napisał(a):Jaki plan na kolejny wyjazd?

O tym co się niedawno odbyło pisał Janusz :D
Plany na przyszły rok :?: Mamy kilka pomysłów, ale za wcześnie by o nich mówić 8O
Wiemy na pewno, że we wrześniu Chorwacja. :D

I już dziś wiemy , że w maju Hiszpania i Portugalia (objazdówka z biurem podróży) :D z zaliczeniem po drodze kilku innych państw. :)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 04.12.2014 21:52

Rozumiem, że po powrocie z planowanej objazdówki możemy liczyć na kolejną relację? Już się nie mogę doczekać...
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 04.12.2014 22:32

Sara76 napisał(a):Rozumiem, że po powrocie z planowanej objazdówki możemy liczyć na kolejną relację? Już się nie mogę doczekać...

postaram się :oczko_usmiech:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.12.2014 08:36

Tacy to pożyją - zero stresu, max przyjemności. Objazdówka z Biurem Podróży, Bufet Szwedzki, Rejs po Morzu Śródziemnym, Andora, Costa Brava, Sangria, Wieczorki Taneczne i inne lokalne rozrywki typu Flamenco.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 28.12.2014 19:18

Trafiłem tu z lekkim :oczko_usmiech: poślizgiem, ale - zgodnie z tytułem - lepiej późno niż wcale :D

Bardzo fajna relacja i cudne zdjęcia, choć przyznam, że październik nie dla mnie. Nie lubię posezonowego smutku. Zamknięte sklepy i stragany, puste knajpki i plaże działają na mnie przygnębiająco :?

Jestem ciekaw jak pachnie Chorwacja w październiku?
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 30.12.2014 02:09

darek1 napisał(a):Tacy to pożyją - zero stresu, max przyjemności. Objazdówka z Biurem Podróży, Bufet Szwedzki, Rejs po Morzu Śródziemnym, Andora, Costa Brava, Sangria, Wieczorki Taneczne i inne lokalne rozrywki typu Flamenco.


Kolego Darku!
Jakby tak opylić (sprzedać) osiołka, to może by też starczyło :?: :lol: :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 30.12.2014 07:50

Chyba na widokówkę i salami z osła :D

Krakusy to nie tylko świetni organizatorzy Zlotów ale i wytrawni podróżnicy. Oj tacy to pożyją ...... :roll:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 30.12.2014 10:03

darek1 napisał(a):Tacy to pożyją - zero stresu, max przyjemności. Objazdówka z Biurem Podróży, Bufet Szwedzki, Rejs po Morzu Śródziemnym, Andora, Costa Brava, Sangria, Wieczorki Taneczne i inne lokalne rozrywki typu Flamenco.

nie przesadzaj z tym " zero stresu" :oczko_usmiech:
właśnie podróże i wycieczki są dla nas wspaniałym lekarstwem na stres 8O
krutom napisał(a):Kolego Darku!
Jakby tak opylić (sprzedać) osiołka, to może by też starczyło :?: :lol: :papa:

posłuchaj rady Tomka :smo:
darek1 napisał(a):Krakusy to nie tylko świetni organizatorzy Zlotów ale i wytrawni podróżnicy.

:oops: nie przesadzaj
bardzo daleko nam do "świetności i wytrawności" :wink: :roll:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 30.12.2014 11:20

greenrs napisał(a):Trafiłem tu z lekkim :oczko_usmiech: poślizgiem, ale - zgodnie z tytułem - lepiej późno niż wcale :D

Witam serdecznie :D

greenrs napisał(a):Bardzo fajna relacja i cudne zdjęcia,

dzięki :oops:

greenrs napisał(a):październik nie dla mnie. Nie lubię posezonowego smutku. Zamknięte sklepy i stragany, puste knajpki i plaże działają na mnie przygnębiająco :?

my lubimy ciszę i spokój, zamknięte stragany i sklepy nie są więc dla nas problemem.
Ale my to już "starszaki" :wink: dlatego szukamy ciszy
greenrs napisał(a):Jestem ciekaw jak pachnie Chorwacja w październiku?

Pachnie pięknie :D :boss:
Jesteśmy mega zadowoleni z naszego wyjazdu
Cisza, piękna pogoda, cieplutkie morze, mandarynki prosto z drzewa, pyszna kuchnia i wino................
Cóż więcej trzeba :?:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 31.12.2014 19:24

Ciekawe gdzie Krakus i Krakusowa spędzają Sylwestra ???
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 31.12.2014 20:12

darek1 napisał(a):Ciekawe gdzie Krakus i Krakusowa spędzają Sylwestra ???

w domeczku :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.01.2015 09:39

To i dobrze - głowa nie boli, sprzątać po gościach nie trzeba.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 01.01.2015 14:54

darek1 napisał(a):To i dobrze - głowa nie boli, sprzątać po gościach nie trzeba.

Ale w domeczku tez mogli być goście :wink:
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 16.01.2015 09:19

No no takiego spóźnienia to chyba jeszcze nie miałam 8O :oops: ale Lepiej późno niż wcale :D a dodatkowo miałam bardzo przyjemną lekturę do porannej kawy :D

Takiej pustej Chorwacji to ja nie znam co prawda byliśmy 2 razy we wrześniu dawno dawno temu :roll: ale luda troszku jakby więcej było :wink: a między innymi BV miałam okazję poznać w sezonie :roll: ... podglądając przez kamerkę (takie małe zboczenie :wink: ) ...te tłumy na plaży :? uff, chociaż bywało i tak , że plaże świeciły pustkami z powodu... pogody :twisted: a ta wiemy jaka była w wakacje :lol:

Pozdrawiam S. :D
:papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 18.01.2015 19:06

Sylwetka&Gienuś napisał(a):No no takiego spóźnienia to chyba jeszcze nie miałam 8O :oops: ale Lepiej późno niż wcale :D


Witam serdecznie :D miło Cię widzieć :hearts:
My też do ubiegłego roku tak pustej Chorwacji nie znalismy. 8O
Nie powiem nawet nam się spodobało, tylko trochę za wczesnie robilo się ciemno. :roll:
Dlatego też w tym roku urlop nad Jadranem planujemy we wrzesniu :sm:
pozdrawiam A.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lepiej późno niż wcale czyli październikowa Chorwacja - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone