Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lepiej późno niż wcale czyli październikowa Chorwacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.01.2015 22:58

Ja byłem raz we wrześniu i narzekałem, że za szybko robi się ciemno. Najlepiej lubię na przełomie czerwca i lipca - długi dzień.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 19.01.2015 13:31

darek1 napisał(a):Ja byłem raz we wrześniu i narzekałem, że za szybko robi się ciemno. Najlepiej lubię na przełomie czerwca i lipca - długi dzień.

My jednak bardziej preferujemy wrzesień :hut:
Pewnie dlatego, że w maju lub na przełomie maja i czerwca wybieramy zorganizowane wycieczki :roll:
więc ciężko byłoby z urlopem :roll:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.01.2015 13:58

Nie kazdy jest tak majętny i rozrzutny jak koleżanka Fiolek i jeżdzi kilka razy za granicę Polski. :D :wink:
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 22.01.2015 12:00

Witam, dzięki za relację, dobrze tak na spokojnie, bez tłumów pooglądać znajome zakątki.
Wiele z tego co pokazujesz w sezonie umyka ze względu właśnie na ilość ludzia i wszechobecny ruch.
Ale z drugiej strony troszeczkę, ale to tylko troszeczę brakuje tej wakacyjnej atmosferki.
Zapewne we wrześniu jest idealnie.

pozdrawiam :papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 22.01.2015 14:08

darek1 napisał(a):Nie kazdy jest tak majętny i rozrzutny...... :D :wink:

Nie jestem ani majętna ( wielka szkoda ) ani rozrzutna ..... :oczko_usmiech:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 22.01.2015 14:12

No to dobrze zorganizowana - to wielka zaleta.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 22.01.2015 15:09

emarylka napisał(a):Witam, dzięki za relację, dobrze tak na spokojnie, bez tłumów pooglądać znajome zakątki.
Wiele z tego co pokazujesz w sezonie umyka ze względu właśnie na ilość ludzia i wszechobecny ruch.
Ale z drugiej strony troszeczkę, ale to tylko troszeczę brakuje tej wakacyjnej atmosferki.
Zapewne we wrześniu jest idealnie.

pozdrawiam :papa:

Witam serdecznie :D
Po dość "aktywnym" roku marzyłam o spokojnym urlopie. :D
I taki też był, cichy i spokojny :D
Szczęśliwie trafiliśmy na piękną pogodę i ciepłe morze. :boss:
Wróciliśmy z CRO bardzo zadowoleni.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 22.01.2015 15:10

darek1 napisał(a):No to dobrze zorganizowana

Oooo tak może być :D
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 25.01.2015 16:07

Witam
Dopiero dziś trafiłam na twoją relacje (fakt nie zaglądałam na CRO od bardzo dawna - sprawy zawodowe) Super.
Bardzo mi się podobało i chyba koniec września i października w przyszłym roku się wybierzemy na objazdówkę. Dzieci dorosły i terminy wakacyjne są już nie konieczne.
Pozdrawiam :)
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 25.01.2015 21:07

Dziś udało mi się w koncu znaleźć chwilkę i doczytać Waszą relację do końca :D Rzadko w której relacji można zobaczyć takie pustki na plażach... :oczko_usmiech: Lubię taki spokój.
Kiedyś byłam na Sycylii w połowie października i "tłumy" były podobne :lol: (Prawie z łezką w oku czytałam Waszą sycylijską relację...)
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej wiosennej podróży:) a potem mam nadzieję relacji ...
:papa:
Gośka
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 27.01.2015 13:44

21monika napisał(a):Witam
Dopiero dziś trafiłam na twoją relacje (fakt nie zaglądałam na CRO od bardzo dawna - sprawy zawodowe) Super.
Bardzo mi się podobało i chyba koniec września i października w przyszłym roku się wybierzemy na objazdówkę. Dzieci dorosły i terminy wakacyjne są już nie konieczne.
Pozdrawiam :)

pozdrawiam serdecznie , dzięki za miłe słowa :D
życzę dobrej pogody na tegoroczną jesienną objazdówkę :D
Nam się udało, pogoda była jak drut :wink:
gosiak.k napisał(a):Dziś udało mi się w koncu znaleźć chwilkę i doczytać Waszą relację do końca :D Rzadko w której relacji można zobaczyć takie pustki na plażach... :oczko_usmiech: Lubię taki spokój.
Kiedyś byłam na Sycylii w połowie października i "tłumy" były podobne :lol: (Prawie z łezką w oku czytałam Waszą sycylijską relację...)
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej wiosennej podróży:) a potem mam nadzieję relacji ...
:papa:
Gośka

Witaj Gosiu :D miło Cię widzieć
dzięki za życzenia, mam nadzieję, że wycieczka będzie udana :coool: i coś po powrocie skrobnę :lool:
Teresa63
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teresa63 » 11.08.2015 12:31

Witam,piękna relacja,mamy zamiar w tym roku właśnie w pażdzierniku pojechać do Chorwacji,jak nic nie wypadnie,lubię ciszę i spokój i brak upałów,pozdrawiam
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 11.08.2015 22:27

Teresa63 napisał(a):Witam,piękna relacja,mamy zamiar w tym roku właśnie w pażdzierniku pojechać do Chorwacji,jak nic nie wypadnie,lubię ciszę i spokój i brak upałów,pozdrawiam

Witaj Teresa63 :D ale odgrzebałas staroć :oczko_usmiech:
dzieki za miłe słowa :hearts: ,

mam nadzieję, że będziecie mieć pogodę taką jak my w ubiegłym roku 8)
Moja rada, wybierajcie raczej większe miejscowości, bo w tych mniejszych, sklepy czy też knajpy mogą być nieczynne :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.08.2015 22:30

Odkopane z moją małą pomocą :wink:

pogoda-polowa-pazdziernika-t34691.html#p1632770
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 11.08.2015 22:43

Janusz Bajcer napisał(a):Odkopane z moją małą pomocą :wink:

pogoda-polowa-pazdziernika-t34691.html#p1632770

inny by się chwalił :lool: :wink:








hvala :hearts:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lepiej późno niż wcale czyli październikowa Chorwacja - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone