Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kurcze szukam szukam i nic konkretnego nie ma.Wyspa Pag

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011
Kurcze szukam szukam i nic konkretnego nie ma.Wyspa Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 12:41

Witam wszystkich.

W planach w tym roku miał byc Polski Bałtyk - ale do końca wierzyłem że plany się zmienia i znowu pojadę na Chorwacki Pag. Czasami marzenia się spełniają i tym razem równiez się udało - możemy na 14 dni znowu zawitać na wyspie która nas urzekła w tamtym roku i to bardzo:)

Ale niestety mamy mało czasu bo 12 sierpnia chcemy byc już tam i się byczyć lecz nie mogę znaleźć kwatery kurcze.

Chcemy jechać w 4 osoby dorosłe + 1 dziecko 7 lat i 2 dzidziory poniżej 3 lat.
Mam tez konkretne miejsce które mnie interesuje - miejscówka blisko plaż ad kozlinjak'a aż po filino (czyli cały ten pas bardziej stromy).
Szukałem na forum namiarów na kwatery - duzo znalazłem ale większośc powaliła mnie ceną albo oczywiście nie było juz wolnych miejsc.

Max ile mozemy wydać to 70 EUR/ za wszystkich - gdyż fundusze niestety przy tej całej zabawie też musimy brać pod uwage.

Oczywiście prośba do forumowiczów - jeśli ktos ma namiary na taka kwatere gdzie mógłbym napisać - byłbym bardzo wdzięczny za namiary.

dla ułatwienia podaje link z wykazem plaż który tez znalazłem dzięki forum:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.07.2012 13:10

bolosu napisał(a):Mam tez konkretne miejsce które mnie interesuje - miejscówka blisko plaż ad kozlinjak'a aż po filino (czyli cały ten pas bardziej stromy).
Szukałem na forum namiarów na kwatery - duzo znalazłem ale większośc powaliła mnie ceną albo oczywiście nie było juz wolnych miejsc.


Tak naprawdę na tym odcinku to tylko Pag i Bosana.
Nie ułatwiłeś sobie zadania. 8)
Ceny w Bosanie faktycznie powalają...
Inna sprawa,że przy tak niewielkiej ilość apartamentów może być już za późno na szukanie.

W zeszłym roku dosyć późno pisałem tutaj i coś mieli:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
No,ale pewnie też już pisałeś.
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 13:17

pisałem - niestety nie ma nic
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.07.2012 13:18

Po drugiej stronie Paskiego Zalewu byłoby Ci zdecydowanie łatwiej coś znaleźć.
Chyba. :D
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 13:22

rok temu byłem w mandre - ale mówiąc szczerze - dupska mi tam z zachwytu nie urwało - stamtąd wszędzie daleko, jedyna ładna blisko plaża to ta girenica i tyle.bo ta miejska to kurcze dramat:)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.07.2012 13:47

bolosu napisał(a):rok temu byłem w mandre - ale mówiąc szczerze - dupska mi tam z zachwytu nie urwało - stamtąd wszędzie daleko, jedyna ładna blisko plaża to ta girenica i tyle.bo ta miejska to kurcze dramat:)


Zgadzam się,ale Mandre nie jest po drugiej stronie zalewu. :wink:
Caska,Zubovici....itd. :D
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 13:54

no nic - poczekam, może znajdzie sie jeszcze któs uczynny kto wskaże mi drogę...:) w każdym razie - dziękuję za radę Anakinie:)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.07.2012 14:00

Wiesz jak mi w zeszłym roku Snjezana powiedziała? "Polacy są leniwi i o noclegi pytają w maju a Słoweńcy rezerwują w ostatni dzień wyjazdu a najpóźniej do końca roku".

Teraz to moim zdaniem w ciemno ciągnąć i na miejscu szukać łażąc od chałupy do chałupy z nadzieją, że ktoś kto miał dojechać nie dojechał 8)
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 14:14

tez biorę to pod uwage - martwie się tylko że to może dość długo potrwać a dzidziory cierpliwe nie są, i pierwszy dzień urlopu może juz pojawic sie iskrzenie.
Z drugiej strony podejrzewam że Chorwaci sa na tyle cwani, że jak zobacza kogoś postawionego pod tzw. murem i w silnej desperacji moga Cię skroic więcej niz normalnie az pupunia zapiecze:)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.07.2012 14:48

Ano w takiej sytuacji najlepiej jak byście mieli możliwość szukania i negocjacji bez dzieciaków. Zostawić gdzieś w knajpie i szukać. Oczywiście powinniście zacząć w godzinach dopołudniowych bo im później tym ceny lubią iść w górę. Pozostaje jeszcze alternatywa w postaci wrzucenia do bagażnika namiotu jeśli macie miejsce i szukania mając jako taką bazę. A może się spodoba i nie będziecie już kwatery szukać :wink:
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 15:08

jeśli o mnie chodzi to nawet i pod gołym niebem mogiem spać - gorzej z żoninami:)
Chyba rzeczywiście dobrze jest rano tam przyjechać trochę pogonić i raczej napewno się cos znajdzie.
Nie mniej jednak nie rezygnuje - może znajdzie się ktoś kto ma gdzies jakieś ukryte namiary.
Jest jeszcze o tyle dobrze że mam tam teraz kumpla który stacjonuje w tych rejonach i może mi pomoże - bo 2 tygodnie bedzie tam teraz siedział.
Poczekamy, zobaczymy, życie przynosi wiele niespodzianek:)
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 09.07.2012 19:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


ja wybieram się tutaj od 22 lipca do ok 4 sierpnia. Był tam ktoś lub coś słyszał na temat tych apartamentów ? :wink:
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 10.07.2012 07:47

martos napisał(a):http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/bosana/apartamenty-kika/1178


ja wybieram się tutaj od 22 lipca do ok 4 sierpnia. Był tam ktoś lub coś słyszał na temat tych apartamentów ? :wink:


Tez tam pisałem - ze zdjęć wygląda ładnie, pewnie i tak też jest w rzeczywistości - ale goście przywalił mi 100 eurasów w terminie i troche mnie zgieło:)
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 10.07.2012 09:35

bolosu napisał(a):tez biorę to pod uwage - martwie się tylko że to może dość długo potrwać a dzidziory cierpliwe nie są, i pierwszy dzień urlopu może juz pojawic sie iskrzenie.
Z drugiej strony podejrzewam że Chorwaci sa na tyle cwani, że jak zobacza kogoś postawionego pod tzw. murem i w silnej desperacji moga Cię skroic więcej niz normalnie az pupunia zapiecze:)


My nigdy nie szukamy wszyscy razem. To by chyba śmiesznie nawet wyglądało - jaby ekipa (jak przed ostatni wyjazd - 3 auta) 11 osób chodziła od domu do domu jak pielgrzymka. Najczęściej "faceci" szukają noclegów - a żony z dziećmi siedzą sobie na kawie mrożonej/lodach lub idą na plażę, dzieci już zaczynają moczyć nogi, zony biora pierwszą opaleniznę itd. W tym celu zawsze na górę bagaży dajemy jakieś ręczniki i stroje kąpielowe i filtry do opalania.
I najważniejsze - bez stresu - nie dawać sobie planu: znajdę nocleg w 20 minut i lecę na plaże. Bo stres może zeżreć i potem bierze się co popadnie.
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 10.07.2012 10:24

bolosu napisał(a):
martos napisał(a):http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/bosana/apartamenty-kika/1178


ja wybieram się tutaj od 22 lipca do ok 4 sierpnia. Był tam ktoś lub coś słyszał na temat tych apartamentów ? :wink:


Tez tam pisałem - ze zdjęć wygląda ładnie, pewnie i tak też jest w rzeczywistości - ale goście przywalił mi 100 eurasów w terminie i troche mnie zgieło:)


no nam też 100E plus 7E klimatyczne na dzień, ale nas 6 dorosłych i jedna 16 letnia więc też inaczej niż z małymi dzieciaczkami :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kurcze szukam szukam i nic konkretnego nie ma.Wyspa Pag
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone