Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kurcze szukam szukam i nic konkretnego nie ma.Wyspa Pag

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bolosu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 11:41

Witam wszystkich.

W planach w tym roku miał byc Polski Bałtyk - ale do końca wierzyłem że plany się zmienia i znowu pojadę na Chorwacki Pag. Czasami marzenia się spełniają i tym razem równiez się udało - możemy na 14 dni znowu zawitać na wyspie która nas urzekła w tamtym roku i to bardzo:)

Ale niestety mamy mało czasu bo 12 sierpnia chcemy byc już tam i się byczyć lecz nie mogę znaleźć kwatery kurcze.

Chcemy jechać w 4 osoby dorosłe + 1 dziecko 7 lat i 2 dzidziory poniżej 3 lat.
Mam tez konkretne miejsce które mnie interesuje - miejscówka blisko plaż ad kozlinjak'a aż po filino (czyli cały ten pas bardziej stromy).
Szukałem na forum namiarów na kwatery - duzo znalazłem ale większośc powaliła mnie ceną albo oczywiście nie było juz wolnych miejsc.

Max ile mozemy wydać to 70 EUR/ za wszystkich - gdyż fundusze niestety przy tej całej zabawie też musimy brać pod uwage.

Oczywiście prośba do forumowiczów - jeśli ktos ma namiary na taka kwatere gdzie mógłbym napisać - byłbym bardzo wdzięczny za namiary.

dla ułatwienia podaje link z wykazem plaż który tez znalazłem dzięki forum:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam.
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.07.2012 12:10

bolosu napisał(a):Mam tez konkretne miejsce które mnie interesuje - miejscówka blisko plaż ad kozlinjak'a aż po filino (czyli cały ten pas bardziej stromy).
Szukałem na forum namiarów na kwatery - duzo znalazłem ale większośc powaliła mnie ceną albo oczywiście nie było juz wolnych miejsc.

Tak naprawdę na tym odcinku to tylko Pag i Bosana.
Nie ułatwiłeś sobie zadania. 8)
Ceny w Bosanie faktycznie powalają...
Inna sprawa,że przy tak niewielkiej ilość apartamentów może być już za późno na szukanie.

W zeszłym roku dosyć późno pisałem tutaj i coś mieli:
No,ale pewnie też już pisałeś.
bolosu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 12:17

pisałem - niestety nie ma nic
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.07.2012 12:18

Po drugiej stronie Paskiego Zalewu byłoby Ci zdecydowanie łatwiej coś znaleźć.
Chyba. :D
bolosu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 12:22

rok temu byłem w mandre - ale mówiąc szczerze - dupska mi tam z zachwytu nie urwało - stamtąd wszędzie daleko, jedyna ładna blisko plaża to ta girenica i tyle.bo ta miejska to kurcze dramat:)
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.07.2012 12:47

bolosu napisał(a):rok temu byłem w mandre - ale mówiąc szczerze - dupska mi tam z zachwytu nie urwało - stamtąd wszędzie daleko, jedyna ładna blisko plaża to ta girenica i tyle.bo ta miejska to kurcze dramat:)

Zgadzam się,ale Mandre nie jest po drugiej stronie zalewu. :wink:
Caska,Zubovici....itd. :D
bolosu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 12:54

no nic - poczekam, może znajdzie sie jeszcze któs uczynny kto wskaże mi drogę...:) w każdym razie - dziękuję za radę Anakinie:)
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.07.2012 13:00

Wiesz jak mi w zeszłym roku Snjezana powiedziała? "Polacy są leniwi i o noclegi pytają w maju a Słoweńcy rezerwują w ostatni dzień wyjazdu a najpóźniej do końca roku".

Teraz to moim zdaniem w ciemno ciągnąć i na miejscu szukać łażąc od chałupy do chałupy z nadzieją, że ktoś kto miał dojechać nie dojechał 8)
bolosu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 13:14

tez biorę to pod uwage - martwie się tylko że to może dość długo potrwać a dzidziory cierpliwe nie są, i pierwszy dzień urlopu może juz pojawic sie iskrzenie.
Z drugiej strony podejrzewam że Chorwaci sa na tyle cwani, że jak zobacza kogoś postawionego pod tzw. murem i w silnej desperacji moga Cię skroic więcej niz normalnie az pupunia zapiecze:)
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.07.2012 13:48

Ano w takiej sytuacji najlepiej jak byście mieli możliwość szukania i negocjacji bez dzieciaków. Zostawić gdzieś w knajpie i szukać. Oczywiście powinniście zacząć w godzinach dopołudniowych bo im później tym ceny lubią iść w górę. Pozostaje jeszcze alternatywa w postaci wrzucenia do bagażnika namiotu jeśli macie miejsce i szukania mając jako taką bazę. A może się spodoba i nie będziecie już kwatery szukać :wink:
bolosu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 09.07.2012 14:08

jeśli o mnie chodzi to nawet i pod gołym niebem mogiem spać - gorzej z żoninami:)
Chyba rzeczywiście dobrze jest rano tam przyjechać trochę pogonić i raczej napewno się cos znajdzie.
Nie mniej jednak nie rezygnuje - może znajdzie się ktoś kto ma gdzies jakieś ukryte namiary.
Jest jeszcze o tyle dobrze że mam tam teraz kumpla który stacjonuje w tych rejonach i może mi pomoże - bo 2 tygodnie bedzie tam teraz siedział.
Poczekamy, zobaczymy, życie przynosi wiele niespodzianek:)
martos
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 09.07.2012 18:25

ja wybieram się tutaj od 22 lipca do ok 4 sierpnia. Był tam ktoś lub coś słyszał na temat tych apartamentów ? :wink:
bolosu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 10.07.2012 06:47

martos napisał(a):http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/bosana/apartamenty-kika/1178

ja wybieram się tutaj od 22 lipca do ok 4 sierpnia. Był tam ktoś lub coś słyszał na temat tych apartamentów ? :wink:

Tez tam pisałem - ze zdjęć wygląda ładnie, pewnie i tak też jest w rzeczywistości - ale goście przywalił mi 100 eurasów w terminie i troche mnie zgieło:)
Mariusz_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 10.07.2012 08:35

bolosu napisał(a):tez biorę to pod uwage - martwie się tylko że to może dość długo potrwać a dzidziory cierpliwe nie są, i pierwszy dzień urlopu może juz pojawic sie iskrzenie.
Z drugiej strony podejrzewam że Chorwaci sa na tyle cwani, że jak zobacza kogoś postawionego pod tzw. murem i w silnej desperacji moga Cię skroic więcej niz normalnie az pupunia zapiecze:)

My nigdy nie szukamy wszyscy razem. To by chyba śmiesznie nawet wyglądało - jaby ekipa (jak przed ostatni wyjazd - 3 auta) 11 osób chodziła od domu do domu jak pielgrzymka. Najczęściej "faceci" szukają noclegów - a żony z dziećmi siedzą sobie na kawie mrożonej/lodach lub idą na plażę, dzieci już zaczynają moczyć nogi, zony biora pierwszą opaleniznę itd. W tym celu zawsze na górę bagaży dajemy jakieś ręczniki i stroje kąpielowe i filtry do opalania.
I najważniejsze - bez stresu - nie dawać sobie planu: znajdę nocleg w 20 minut i lecę na plaże. Bo stres może zeżreć i potem bierze się co popadnie.
martos
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 10.07.2012 09:24

bolosu napisał(a):
martos napisał(a):http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/bosana/apartamenty-kika/1178

Tez tam pisałem - ze zdjęć wygląda ładnie, pewnie i tak też jest w rzeczywistości - ale goście przywalił mi 100 eurasów w terminie i troche mnie zgieło:)

no nam też 100E plus 7E klimatyczne na dzień, ale nas 6 dorosłych i jedna 16 letnia więc też inaczej niż z małymi dzieciaczkami :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019