Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kurcze szukam szukam i nic konkretnego nie ma.Wyspa Pag

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 10.07.2012 10:26

martos napisał(a):
bolosu napisał(a):
martos napisał(a):http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/bosana/apartamenty-kika/1178


ja wybieram się tutaj od 22 lipca do ok 4 sierpnia. Był tam ktoś lub coś słyszał na temat tych apartamentów ? :wink:


Tez tam pisałem - ze zdjęć wygląda ładnie, pewnie i tak też jest w rzeczywistości - ale goście przywalił mi 100 eurasów w terminie i troche mnie zgieło:)


no nam też 100E plus 7E klimatyczne na dzień, ale nas 6 dorosłych i jedna 16 letnia więc też inaczej niż z małymi dzieciaczkami :)


MariuszM Twoje kobiety to muszą mieć dobrze - bierzcie wszyscy przykład, najlepsze rozwiązanie jakie może być :lol:
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 13.07.2012 13:05

martos napisał(a):
bolosu napisał(a):
martos napisał(a):http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/bosana/apartamenty-kika/1178


ja wybieram się tutaj od 22 lipca do ok 4 sierpnia. Był tam ktoś lub coś słyszał na temat tych apartamentów ? :wink:


Tez tam pisałem - ze zdjęć wygląda ładnie, pewnie i tak też jest w rzeczywistości - ale goście przywalił mi 100 eurasów w terminie i troche mnie zgieło:)


no nam też 100E plus 7E klimatyczne na dzień, ale nas 6 dorosłych i jedna 16 letnia więc też inaczej niż z małymi dzieciaczkami :)


Mam tam teraz kumpla na miejscu który zerka od czasu do czasu ale mówi że lipa może być - cięzko cos znaleźć w rozsądnych pieniądzach - ale tam jest tak fajnie że chyba obrabuje jakis bank i wtedy może...wystraczy a jak mnie znajda po 2 tygodniach to juz mi nie zależy - moga mnie zamknąć:)a co warto było:)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 13.07.2012 13:21

bolosu napisał(a):Mam tam teraz kumpla na miejscu który zerka od czasu do czasu ale mówi że lipa może być - cięzko cos znaleźć w rozsądnych pieniądzach - ale tam jest tak fajnie że chyba obrabuje jakis bank i wtedy może...wystraczy a jak mnie znajda po 2 tygodniach to juz mi nie zależy - moga mnie zamknąć:)a co warto było:)



To jak już to walnij taki bank żeby na dłużej starczyło. W Bosanie zanim Cię znajdą to zdążysz się zestarzeć a i dzieci się pożenią
:wink:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.07.2012 14:47

A coś Ty się tak uparł na tę Bosanę? :?

Tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

nie pasi? :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 13.07.2012 14:57

Nawet masz już zarezerwowane ale nie wiem czy się zmieścicie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.07.2012 15:00

Ani, w Metajnie NIC nie ma
a dwa straszy tam
w Bosanie przynajmniej jest cień wczesnym popołudniem, juz wiesz, czemu się uparł???;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.07.2012 15:17

BeJur napisał(a):Ani, w Metajnie NIC nie ma
a dwa straszy tam
w Bosanie przynajmniej jest cień wczesnym popołudniem, juz wiesz, czemu się uparł???;)


Znaczy się.............po ciemku lubi siedzieć? 8O
Aaaaaaaaaaaaaa...to przepraszam.

:D
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 13.07.2012 18:30

Bejur właśnie, jak to jest z tym cieniem? Gdzieś właśnie czytałam, że szybciej słońce "zachodzi"...

Cień jest wcześniejszym popołudniem czy późniejszym? Może się orientujesz w tym temacie? :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.07.2012 18:51

oczywiście, że się orientuję :)

w jednym miejscu jest wcześniejszym popołudniem
w innym późniejszym
a są miejsca, gdzie jest dopiero jak słońce zachodzi
oraz są miejsca, gdzie jest ......... zawsze :)
naprawdę i nie jest to żart z mojej strony

8)
kmpajak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmpajak » 13.07.2012 19:08

Szukam apartamentu lub domu dla 2 dorosłych i 3 dzieci w okresie od 21.07.2012 do 04.08.2012 r. Może ktoś, coś doradzi. Myślę o wyspie Pag. Dzięki za pomoc. mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 16.07.2012 08:17

anakin napisał(a):
BeJur napisał(a):Ani, w Metajnie NIC nie ma
a dwa straszy tam
w Bosanie przynajmniej jest cień wczesnym popołudniem, juz wiesz, czemu się uparł???;)


Znaczy się.............po ciemku lubi siedzieć? 8O
Aaaaaaaaaaaaaa...to przepraszam.

:D


generalnie boje się wszystkiego i siedzenia po ciemku, i własnego cienia ale jakos bede musiał sobie poradzić:)
A czemu się uparłem? bo zarąbiście ale to zarąbiście mi się tam podoba:)
Ale mimo wszystko się boje:) A po waszej metajowskiej relacji z bejur to mam ciary:) dlatego ze strachu nawet nie myśle żeby tam się nawet pokazać:)
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 16.07.2012 08:45

anakin napisał(a):A coś Ty się tak uparł na tę Bosanę? :?

Tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

nie pasi? :wink:


A za ten namiar dziękuje serdecznie - napisałem - czekam na odzew od tego Pana. dokładnie prześledziłem Waszą relację z tamtego roku i byc może tymi zdjęciami przekonam moją żoninio i resztę grupy do zmiany decyzji:)
bardzo dziękuje jeszcze raz:)
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 19.07.2012 07:00

Kurczaki, jeszcze nic nie znalazłem - nigdzie:)
Wyobraźcie sobie że na całym Pagu albo nie działa internet, albo Chorwatom nie chce się odpisywać, albo maja pełne obłożenie albo ... cokolwiek, nie ma, poprostu nie ma wolnych kwater:)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 20.07.2012 07:43

bolosu napisał(a):Kurczaki, jeszcze nic nie znalazłem - nigdzie:)
Wyobraźcie sobie że na całym Pagu albo nie działa internet, albo Chorwatom nie chce się odpisywać, albo maja pełne obłożenie albo ... cokolwiek, nie ma, poprostu nie ma wolnych kwater:)


a boś sobie wymyślił jakiś Pag, a jest tyle pięknych miejsc w Cro :)
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 20.07.2012 09:31

masz racje, zosatne chyba jednak w domu - wogule po co sie z niego ruszac jak i tak trzeba wrócić:)

Albo nie - pojade nad polskie morze, tam w sumie tez fajnie jest:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kurcze szukam szukam i nic konkretnego nie ma.Wyspa Pag - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone