napisał(a) Vjetar » 25.04.2014 11:40
kaszubskiexpress napisał(a):Wczoraj widziałem się z
Tonym i stwierdził, że jeszcze nigdy nie było takiego ruchu na gdyńskim niebie. Ma po sąsiedzku wojskowe lotnisko, Formoza też nie schodzi se swoich pontonów.
A Putin robi swoje.

To samo obserwuje na EPGD.
Ostatnio latają po kilka razy dziennie (F-16, MiG-29, Su-22).
Wczoraj odwiedził nas France Air Force - transportowiec - pewnie w związku z planowanym przylotem
kolegów do Malborka.
Cztery myśliwce Rafale i ok. 60 żołnierzy - będą stacjonować w 22. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Malborku.