Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koło Dubrownika

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kendzior
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 18.08.2010
Koło Dubrownika

Nieprzeczytany postnapisał(a) kendzior » 18.07.2011 23:49

Poszukuję koło Dubrownika apartamentu z widokiem na morze, ze spokojna plażą. Najlepiej na południe od Dubrownika na początku września.
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 19.07.2011 09:44

W tym terminie śmiało możesz jechać w ciemno, a apartamentów będziesz miał do wyboru do koloru... Ważne tylko jest, aby poszukiwania zacząć przed południem, można znacznie obniżyć cenę za dobę.
jimmi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jimmi » 19.07.2011 21:33

Dokładnie jak kolega pisze, wybór będzie naprawdę duży.
kendzior
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 18.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kendzior » 19.07.2011 22:45

To wszystko wiem, że tak jest. Problem polega tym, że będziemy jechać z 4 dniowego pobytu w Marnie z trojgiem dzieci, no i żoną. Nie chciałbym słuchać fochów i tym podobnych rewelacji że czegoś nie dopilnowałem. Potrzebny by mi by namiar na jakiś sprawdzony apartament na 6 osób z widokiem na morze i jakomś plażą gdzieś w pobliżu.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 19.07.2011 23:14

Pierwsze nasze spotkanie z Chorwacją mieliśmy w Slano, ok 20 km przed Dubrownikiem. Mała spokojna miejscowość, niestety leży w zatoce, którą otacza betonowa droga, więc plaża jest mizerna, ale miejsce do kąpieli można znaleźć, kawałek dalej w dzielnicy Grgurici jest plaża żwirowa z płytkim wejściem do wody. Jednak szału nie ma. Nasz apartament : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link piękny widok na zatokę, 2 sypialnie, w jednej łóżko podwójne, w drugiej podwójne plus wersalka, w kuchnio-saloniku jeszcze jedna wersalka. Właściciele - młode małżenstwo, droga do apartamentu wiedzie pod górę, spacer powrotny ciut męczący, ale do zniesienia. Nam było tam bardzo dobrze.
Relacja tu: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=200 ... c&start=15 , niestety zdjęcia wcięło ;) , a ja wciąz nie mogę się zabrać za naprawę tego. Rok po nas byli tam znajomi, też wrócili zadowoleni.
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 20.07.2011 12:47

byłam w 2007 roku w Slano zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , to moja relacja forum/viewtopic.php?t=17560
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) turan » 23.07.2011 22:18

forum/viewtopic.php?t=27431&highlight=

To moja relacja z pobytu w Soline w 2009 roku.
W tym momencie jestem znowu w tej miejscowości, tym razem w innym apartamencie.
Polecam.
wroclave
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wroclave » 27.07.2011 21:43

My w tym roku odwiedziliśmy Mlini-ok. 10 km za Dubrovnikiem i chyba ok. 12 km od Cavtatu. Urocza, spokojna miejscowość. Mieszkaliśmy u Ivanki Cimic i jej męża Kiko. Wspaniali, życzliwi i otwarci ludzie. Mają do wynajęcia dwa pokoje (oczywiście z łazienkami) i pięknym widokiem na morze. W cene pokoju wliczone są także śniadania-przepyszne i ogromne podawana na tarasie z cudownym widokiem na Adriatyk i małe wysepki. Polecamy wszystkim gorąco!
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 27.07.2011 22:47

Też polecam Mlini [url]cro.pl/forum/viewtopic.php?t=26966&highlight=[/url]

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone