Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 18.11.2017 01:43

Ale się rozkręciłaś z tą Jelsą :idea:
Na pewno chcesz tam jechać :?: przecież to normalne miasto :roll: :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1706
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.11.2017 10:30

haha wiem :D ale ceny są dużo niższe niż w zatunelowej części, mam zaległy spacer do Vrboskiej, no i i tak codziennie będzie inna zatoka więc przeżyjemy (chyba) :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 18.11.2017 11:44

Ale czy aż tak niskie ?, przecież codzienny dojazd na wybrane plaże itp. też kosztuje (no chyba że Masz auto na wodę). Ja jadę w przyszłym roku pierwszy raz na Hvar (wcześniej był tylko fishpicnic w Jelsa) i wybrałem Zaval-ę z racji tego że kochamy totalne zadupia. Różnica w cenach na pieczywie nawet jak będzie droższe to w kosztach ogólnych będzie symboliczna a na większe zakupy i tak będzie można jechać do Jelsa. Ty też raczej do marketu będziesz jeździć autkiem no chyba że masz apartament bezpośrednio obok. Konoby to inna bajka ale też idzie ten temat ugryźć jak się pokombinuje :).
Mam nadzieję że mi się tak spodoba że zrobię za rok rezerwację ponowną :).
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1706
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.11.2017 12:03

yzedef auto mamy na gaz więc półdarmo. W tamtym roku przy zrobieniu ok 3500 km paliwo kosztowało nas 1000 zł. Więc raczej app, który jest średnio 20 e za noc droższy w Zavali niż w Jelsie tej różnicy nam nie zwróci ;)
Poza tym stacjonując w Zavali dalej dojeżdżalibyśmy na plaże. Pokrivenik, Mala Stiniva obowiązkowo- i pewnie kilka innych. Więc tam nawet bliżej z Jelsy niż Zavali :wink:

Ja też uwielbiam "zadupia" ale dla mnie Zavala to dość duża osada ;)
I podobała mi się ale ceny apartmanów niestety odstraszają :twisted:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 18.11.2017 13:22

Zawala droga to fakt, ale w Ivanie by się coś znalazło w podobnej cenie :D
Ale Ty tam będziesz tylko tydzień, to rzeczywiście z Jelsy bliżej do zatoczek po północnej stronie wyspy :D :wink:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 18.11.2017 14:26

Ja tam się nie mądrze bo tam jeszcze nie byłem :), raczkuję jeżeli chodzi o Hvar :). W cenach APP to masz rację ale wiem że jak szukałem na początku września szło coś znaleźć nie za drogiego tyle że tam stromo no i trzeba mieć kondyche jak dalej od wody.
Mnie martwi tylko ten tunel bo trzeba będzie nim dosyć często jeździć a jakoś nie podniecają nas hardcorowe drogi i tego typu wyzwania :).
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1706
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.11.2017 15:05

lotnikwsk napisał(a):Zawala droga to fakt, ale w Ivanie by się coś znalazło w podobnej cenie :D
Ale Ty tam będziesz tylko tydzień, to rzeczywiście z Jelsy bliżej do zatoczek po północnej stronie wyspy :D :wink:


No to będzie intensywny tydzień ;D

yzedef napisał(a):Ja tam się nie mądrze bo tam jeszcze nie byłem :), raczkuję jeżeli chodzi o Hvar :). W cenach APP to masz rację ale wiem że jak szukałem na początku września szło coś znaleźć nie za drogiego tyle że tam stromo no i trzeba mieć kondyche jak dalej od wody.
Mnie martwi tylko ten tunel bo trzeba będzie nim dosyć często jeździć a jakoś nie podniecają nas hardcorowe drogi i tego typu wyzwania :).


Tunel nie jest taki straszny, no chyba, że nie działa sygnalizacja ale to się chyba rzadko zdarza ;)
We wrześniu i w czerwcu ceny faktycznie znośne ale już od 1 lipca, czyli wtedy kiedy my będziemy, dużo wzrastają :|
Wielu właścicieli też nie dzieli lipca na sezon niższy i wyższy tylko cały lipiec i sierpnień ma najwyższą cenę.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.11.2017 15:11

lotnikwsk napisał(a):Ale się rozkręciłaś z tą Jelsą :idea:
Na pewno chcesz tam jechać :?: przecież to normalne miasto :roll: :wink:


Hm miasto powiadasz ? jakoś nie zauważyłem tej miejskości w Jelsie może dlatego że poruszaliśmy się przy morzu lub była punktem przelotowym na trasach :papa:

wiolek_lp napisał(a):haha wiem :D ale ceny są dużo niższe niż w zatunelowej części, mam zaległy spacer do Vrboskiej, no i i tak codziennie będzie inna zatoka więc przeżyjemy (chyba) :mrgreen:


Masz rację :) spacer w tamtym kierunku np. wieczorem jest super polecam też rowery wówczas odległości niesamowicie się skrócą ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2017 00:53

wiolek_lp napisał(a):Ja też uwielbiam "zadupia" ale dla mnie Zavala to dość duża osada ;)
\
Stanowczy protest :idea:
Zavala to jak dla mnie "zadupie" - ale urokliwe ... i do powtórki. :lol: :idea:
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 476
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 19.11.2017 10:51

Byłem w Zavali na przełomie czerwca i lipca 2016. Jakoś nie odczułem tej różnicy w cenie o której piszecie. Apartament z widokiem na morze oraz trzy sypialnie i dwie łazienki dla trzech osób za 55 euro. Jechaliśmy do Jelsy, ale na miejscu zapadła decyzja,że to nie nasza bajka i uciekamy do części zatunelowej. Jedno muszę przyznać, że Zavala to zadupie,ale bardzo urocze. :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1706
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 19.11.2017 11:04

Janusz Bajcer napisał(a):
Stanowczy protest :idea:
Zavala to jak dla mnie "zadupie" - ale urokliwe ... i do powtórki. :lol: :idea:


Januszu po moim pobycie w Uvali Veprinowa mam inne odczucia co do zadupia :mrgreen: I dla mnie właśnie w stosunku do zadupia, na którym ja byłam Zavala nią nie jest :oczko_usmiech:

Bratwojciech napisał(a):Byłem w Zavali na przełomie czerwca i lipca 2016. Jakoś nie odczułem tej różnicy w cenie o której piszecie. Apartament z widokiem na morze oraz trzy sypialnie i dwie łazienki dla trzech osób za 55 euro. Jechaliśmy do Jelsy, ale na miejscu zapadła decyzja,że to nie nasza bajka i uciekamy do części zatunelowej. Jedno muszę przyznać, że Zavala to zadupie,ale bardzo urocze. :D


Możesz podać nazwę apartmana, w którym byłeś ? Z ciekawości zobaczyłabym jaką oferują cenę na lipiec 2018 :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 19.11.2017 13:21

Bratwojciech napisał(a):Apartament z widokiem na morze oraz trzy sypialnie i dwie łazienki dla trzech osób za 55 euro.

Po co na trzy osoby trzy sypialnie i dwie łazienki 8O 8O 8O
....no chyba że studenci to co innego :mrgreen:

Też jestem ciekawy jaki to apartament :idea: :D
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 476
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 19.11.2017 13:28

lotnikwsk napisał(a):
Bratwojciech napisał(a):Apartament z widokiem na morze oraz trzy sypialnie i dwie łazienki dla trzech osób za 55 euro.

Po co na trzy osoby trzy sypialnie i dwie łazienki 8O 8O 8O
....no chyba że studenci to co innego :mrgreen:

Też jestem ciekawy jaki to apartament :idea: :D

Taki był więc nie grymasiłem,że za dużo.Przyjmijmy,że jedna sypialnia była w promocji. :D
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 476
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 19.11.2017 13:33

lotnikwsk napisał(a):
Bratwojciech napisał(a):Apartament z widokiem na morze oraz trzy sypialnie i dwie łazienki dla trzech osób za 55 euro.

Po co na trzy osoby trzy sypialnie i dwie łazienki 8O 8O 8O
....no chyba że studenci to co innego :mrgreen:

Też jestem ciekawy jaki to apartament :idea: :D

Z wizytówki widzę,że strony internetowej nie mają. Nie wiem czy namiary można podać na ogólnym wiec wyśle Wam na priv.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 19.11.2017 13:59

Bratwojciech napisał(a):Nie wiem czy namiary można podać na ogólnym wiec wyśle Wam na priv.

Dzięki, może się przydać :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 229
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone