Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.07.2015 22:40

:D Tak ,ja też zwykłą plażę,która jest bardzo ładna i dno ,powiedzmy łagodne ,a o lagunce to tak przy okazji wspomniałam ,jak dla mnie to laguna przypomina raj z tą porzuconą łodzią ,przepięknie tam jest.My natknęliśmy się jeszcze na grupkę Polaków wspinających się po skałach .Cudnie było achhhhh :hearts:
Martynko,nie wiem czy będę się rozpisywać,podążyliśmy śladem Ciebie,Mariusza77 i Mikromir ,nie wszystko się udało zrealizować,największe moje rozczarowanie ,że nie weszliśmy na Sv Nikola,choć byliśmy już w jaskini...niestety córa nie była w najlepszej formie i było bardzo gorąco,nie chcieliśmy jej forsować.Zaplanowaliśmy więc wjazd na górę ,ale i samochód się zbuntował :twisted: ..... no i chciałam odwiedzić zatokę w Pokriveniku oraz w Gromin Dolac ,ale zrezygnowaliśmy z 3 dni pod namiotem i nie zdążyliśmy tych miejsc zobaczyć...mamy po co wracać.Za to był Humac i jaskinia,była jaskinia w Sv Nedjeli,była laguna ,St Grad,Hvar,Jelsa ,Vrboska ,były lawendowe pola ...no zadowolona jestem i zachwycona tym wszystkim :)
może jakiś skrócik z kilkoma fotkami zrobię ,coś w stylu"co można zobaczyć w 7 dni na Hvarze " :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 06.07.2015 08:31

andeo napisał(a):fajna płytka plaża jest w okolicy Jelsy -Soline,bardzo tam lubiliśmy plażować.
(...)
Aha,w Soline jest bardzo rozwinięte zaplecze gastronomiczne,placinki pycha ,są prysznice na plaży ,jest cień i auto można zostawić troszkę dalej od plaży w lasku za darmo lub zapłacić 10 kuna za cały dzień na parkingu blizej plaży.

To jest ta plaża we Vrboskiej ?
https://goo.gl/maps/9fiD4
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 06.07.2015 09:55

Tak ,to ta plaża,nie widać tu,ale są tam bary,sklepiki,toalety,dmuchany plac zabaw dla dzieciaków i dorosłych,jak będziecie szybciej ,to znajdzie się miejsce w cieniu :) nie jest może najpiękniejszą plażą na Hvarze,ale praktyczna i wygodna dla nie umiejących pływać i dzieci :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 06.07.2015 10:41

Dzięki za pomoc.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 06.07.2015 12:19

Nie ma sprawy :)
daniel1961
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) daniel1961 » 07.07.2015 14:29

Kochani, czy jest ktoś obecnie w Jelsie na Holiday?
Dużo"luda" ?
Interesuje mnie rezerwacja pod przyczepę od niedzieli 19 lipca.
Pisałem ale bez odzewu ze strony kempingu.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 09.07.2015 12:06

...
Ostatnio edytowano 30.09.2015 09:12 przez andeo, łącznie edytowano 2 razy
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 10.07.2015 23:27

Na której z tych plaż/zatok jest gastro, ew. lody, naleśniczki dla dzieciaków ?
- Prapatna
- Dubovica
- Pokrivenik

Z góry dzięki.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 10.07.2015 23:43

daniel1961 napisał(a):Kochani, czy jest ktoś obecnie w Jelsie na Holiday?
Dużo"luda" ?
Interesuje mnie rezerwacja pod przyczepę od niedzieli 19 lipca.
Pisałem ale bez odzewu ze strony kempingu.

Czuć sezon ale nie w pełni.
Nie kumam jednak kempingów więc o to mnie nie pytaj,
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 10.07.2015 23:58

andeo napisał(a)::D Tak ,ja też zwykłą plażę,która jest bardzo ładna i dno ,powiedzmy łagodne ,a o lagunce to tak przy okazji wspomniałam ,jak dla mnie to laguna przypomina raj z tą porzuconą łodzią ,przepięknie tam jest.My natknęliśmy się jeszcze na grupkę Polaków wspinających się po skałach .Cudnie było achhhhh :hearts:
Martynko,nie wiem czy będę się rozpisywać,podążyliśmy śladem Ciebie,Mariusza77 i Mikromir ,nie wszystko się udało zrealizować,największe moje rozczarowanie ,że nie weszliśmy na Sv Nikola,choć byliśmy już w jaskini...niestety córa nie była w najlepszej formie i było bardzo gorąco,nie chcieliśmy jej forsować.Zaplanowaliśmy więc wjazd na górę ,ale i samochód się zbuntował :twisted: ..... no i chciałam odwiedzić zatokę w Pokriveniku oraz w Gromin Dolac ,ale zrezygnowaliśmy z 3 dni pod namiotem i nie zdążyliśmy tych miejsc zobaczyć...mamy po co wracać.Za to był Humac i jaskinia,była jaskinia w Sv Nedjeli,była laguna ,St Grad,Hvar,Jelsa ,Vrboska ,były lawendowe pola ...no zadowolona jestem i zachwycona tym wszystkim :)
może jakiś skrócik z kilkoma fotkami zrobię ,coś w stylu"co można zobaczyć w 7 dni na Hvarze " :)


A gdzie dokładnie jest ta rajska laguna z porzuconą łodzią?? Chętnie odwiedzę :)
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 11.07.2015 00:07

Hvar - Kemping Holiday i okolica /dla Daniela1961/... 10.7.2015 - bardzo "malo luda" :) :) :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 11.07.2015 07:49 przez Rero, łącznie edytowano 1 raz
m.a.c.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 21.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) m.a.c. » 11.07.2015 07:34

Szukam na forum, lookam na mapę i nadal nie wiem - jak najlepiej dostać się z autostrady do Drvenika? Którym zjazdem? Którędy jeździcie :?:
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 11.07.2015 08:07

Pozdrawiam ze słonecznego Ivana ;)
Jest okrutnie gorąco ;)
Podzielę się z Wami jedna historia. Zostawiłem w morzu przycumowany ponton, w nocy nadeszła burza i straszny wiatr, myślałem, ze rano gumiaka nie będzie, tymczasem... Leżał wygodnie na betonie przymocowany i zabezpieczony nie wiadomo przez kogo... Taka to Chorwacja ;)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 11.07.2015 08:54

Uczynni to ludzie i serdeczni.
Krzysiek, a ty musisz się ruszyć z tego Ivana.
Faktycznie na Hvarze upał coraz większy i taka tendencja ma się utrzymać aż do 36-37'C.

Pytam jeszcze raz moi kochani.
Czy na plaży Dubovica i Prapatna jest gastronomia dla dzieci ?
Pozdrav z Jelsy.
St.Witch
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) St.Witch » 11.07.2015 10:02

cooleczka napisał(a):Pozdrawiam ze słonecznego Ivana ;)
Jest okrutnie gorąco ;)
Podzielę się z Wami jedna historia. Zostawiłem w morzu przycumowany ponton, w nocy nadeszła burza i straszny wiatr, myślałem, ze rano gumiaka nie będzie, tymczasem... Leżał wygodnie na betonie przymocowany i zabezpieczony nie wiadomo przez kogo... Taka to Chorwacja ;)


Tacy to ludzie... :D W zeszlym roku na Hvarze ,nad ranem (ok 5,)gdy zblizala sie burza (my jeszcze niczego nieswiadomi, pograzeni w blogim snie) nasze i nie tylko nasze morskie gadzety zostaly zabezpieczone w jaskini przy plazy przez dwie panie z ...Polski.I wcale mnie nie dziwi ze z Polski.Zyczliwosc nie ma narodowosci.Inna sprawa,ze pare dni pozniej z tej samej jaskini, te same gadzety zostaly sobie przywlaszczone przez...morze :) Taki byl sztorm :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 121
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone