Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.06.2015 20:26

Jakby coś trzeba przewieźć, to na Brač spoko mogę, ne ma problema. Tylko ruszam z Tarnowskich Gór 5 lipca (niedziela) rano, bo po drodze jeszcze mamy nocleg tranzytowy tym razem. Ze Splitu na Brač będę się przeprawiać w poniedziałek 06.07. w godzinach około popołudniowych.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 29.06.2015 20:40

Mikromir napisał(a):Jakby coś trzeba przewieźć, to na Brač spoko mogę, ne ma problema. Tylko ruszam z Tarnowskich Gór 5 lipca (niedziela) rano, bo po drodze jeszcze mamy nocleg tranzytowy tym razem. Ze Splitu na Brač będę się przeprawiać w poniedziałek 06.07. w godzinach około popołudniowych.

dzięki za propozycję, będę pamiętał
myślę że jutro wszystko się wyjasni
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 29.06.2015 20:41

m@rek napisał(a):ktoś się może wybiera w przyszłym tyg na Hvar w okolice ID i ma trochę wolnego miejsca w bagażniku?

Ja wyjeżdżam za tydzień 7go lipca do Stari Grad
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 29.06.2015 20:43

dzięki za info, mam nadzieję że do tego czasu będę już gotowy do drogi
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 29.06.2015 22:51

Roxi napisał(a):Serdeczne pozdrowienia dla Klubowiczy z capmu Lili w Jagodnej :)
Pogoda dopisuje, miejsce na namiot mamy takie, jakie sobie wymarzyłam- przy samej krawędzi klifu


Roxi koniecznie odwiedźcie przyległe plaże, np. małą, zupełnie kameralną plażę w Bojanic Bad, na lewo od Lili w Jagodnej.
Bardzo się cieszę, że jesteście na Hvarze, wciąż sentymentalnie do tej wyspy wracamy.
tajemnicza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 01.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemnicza » 30.06.2015 12:47

Roxi napisał(a):Serdeczne pozdrowienia dla Klubowiczy z capmu Lili w Jagodnej :)
Pogoda dopisuje, miejsce na namiot mamy takie, jakie sobie wymarzyłam- przy samej krawędzi klifu :hearts:

DSC00386.JPG


DSC00384.JPG


Jeżeli macie jakieś pytania, to służę... jak tylko następnym razem odpalę kopma :)



Cudnie :hearts: :hearts: :hearts:

Dużo ludzi na kampie?
Mam nadzieję, że jak przyjedziemy 18 lipca to znajdzie się dla Nas miejsce :D
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 30.06.2015 13:44

temat samochodu załatwiony, tlumik udało się reanimować
pozostała jeszcze jedna sprawa do ogarnięcia ale to już na spokojnie
pozdrawiam wszystkich i dzięki za szczere checi
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 02.07.2015 21:05

majeczka napisał(a):Roxi koniecznie odwiedźcie przyległe plaże, np. małą, zupełnie kameralną plażę w Bojanic Bad, na lewo od Lili w Jagodnej.
Bardzo się cieszę, że jesteście na Hvarze, wciąż sentymentalnie do tej wyspy wracamy.


Mamy ze sobą ponton z 20 konikami i zwiedzamy wszystko w duuuuużyyyym promieniu od Lili :)
Ale plaże dookoła rzeczywiście są piękne. Dziś drugi raz zaliczyliśmy Scedro, tam dopiero jest odludzie ;)

tajemnicza napisał(a):Dużo ludzi na kampie?
Mam nadzieję, że jak przyjedziemy 18 lipca to znajdzie się dla Nas miejsce :D


Jak my przyjeżdżaliśmy to było sporo wolnych miejsc, ale nad skarpą z widokiem na Jadran tylko jedno- nasze :)
Teraz namiotów systematycznie przydbywa, ale tloku narazie nie ma. Mam nadzieję, że Wam się uda, bo miejsce jesz urocze ;)

Dal zainteresowanych pogodą- ciągle słońce, do znudzenia :hearts:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.07.2015 23:19

Roxi napisał(a):Jak my przyjeżdżaliśmy to było sporo wolnych miejsc, ale nad skarpą z widokiem na Jadran tylko jedno- nasze :)
Teraz namiotów systematycznie przydbywa, ale tloku narazie nie ma. Mam nadzieję, że Wam się uda, bo miejsce jesz urocze ;)

Tak urocze :D :idea: do czasu ewentualnej bury :oczko_usmiech:
Oby nikogo nie dopadła :idea:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 03.07.2015 14:44

Proszę o potwierdzenie czy dobrze wybieram plaże / zatoczki dla dzieci.
Wymagania:
- swobodny dojazd niemal pod plażę (maks 100-200m podejścia)
- żwirkowa dość rozległa plaża
- zaplecze gastronomiczne (mile widziane)
- co najmniej 5m płytszej wody licząc od linii brzegowej.

1. Stiniva
2. Dubovnica (nie do końca czaję czy tam można zjechać w dół)
3. Torac
4. Prapatna
5. Vela Zaroce (większy ząb w Zarace)
6. Pokrivenik.

Mile widziane jeszcze Wasze podpowiedzi.
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 03.07.2015 18:28

Roxi napisał(a):Serdeczne pozdrowienia dla Klubowiczy z capmu Lili w Jagodnej :)
Pogoda dopisuje, miejsce na namiot mamy takie, jakie sobie wymarzyłam- przy samej krawędzi klifu


Roxi, nasz ukochany camp :hearts:
i... ukochane miejsce przy samym klifie :wink:
Samych cudowności!

kaeres napisał(a):Proszę o potwierdzenie czy dobrze wybieram plaże / zatoczki dla dzieci.
(...)
1. Stiniva
2. Dubovnica (nie do końca czaję czy tam można zjechać w dół)
3. Torac
4. Prapatna
5. Vela Zaroce (większy ząb w Zarace)
6. Pokrivenik.

Mile widziane jeszcze Wasze podpowiedzi.


Wypowiem się co do dwóch:

1. Velo Zaraće - można zjechać, dojście b. dobre - nawet z wózkiem, zaplecze gastronomiczne jest, rodzaj plaży: otoczaki, jeżeli chodzi o głębokość - do 3-4 m spokojnie

2. Dubovica - parking przy drodze, zejście dość długie (w dół do zatoki), ale nie najgrosze, rodzaj plaży: otoczaki, głębokość - szybciej głębiej niż w V. Zaraće.

Niemniej moim zdaniem, obie do plażowania z dziećmi się nadają :wink:

Dla dzieci polecam też m.in. plaże w Jagodnej i Sv. Nedilji.

Pozdrav!

Janusz Bajcer napisał(a):Tak urocze :D :idea: do czasu ewentualnej bury :oczko_usmiech:
Oby nikogo nie dopadła :idea:


Co fakt, to fakt :wink:
Kilka lat temu, ostatniej nocy na TYM campie nam się przytrafiła... :evil:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.07.2015 23:03

minimartini napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Tak urocze :D :idea: do czasu ewentualnej bury :oczko_usmiech:
Oby nikogo nie dopadła :idea:


Co fakt, to fakt :wink:
Kilka lat temu, ostatniej nocy na TYM campie nam się przytrafiła... :evil:


Wiać to już wiało i dało się przeżyć. Wiatr leci po drzewach i namiotom mało co się obrywa :)
Ale minimartini masz w 100% rację... Lili nie da się nie kochać :hearts:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.07.2015 00:03

Roxi napisał(a):Wiać to już wiało i dało się przeżyć. Wiatr leci po drzewach i namiotom mało co się obrywa :)
Ale minimartini masz w 100% rację... Lili nie da się nie kochać :hearts:


ja mówię o takim wietrzyku, co to mniejsze namioty przewracał... :twisted: :wink:
A tak na serio tamtej nocy - nie spałam :wink:
Przyjeżdża jeszcze piekarnia "na kółkach"? :) Wybitne burki z mięskiem wozili :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.07.2015 19:24

hej,ja jestem w drodze do domu z Hvaru :) Było pięknie .
Kaeres,to prawda co Martynka pisze,do Dubovicy trzeba zejść w dół ,ale plaża ładna.Nam podobało się w Sv Nedjeli ,piękna plaża, laguna również,lecz tam z małymi dziećmi będzie ciężko się dostać,raczej nie polecam,fajna płytka plaża jest w okolicy Jelsy -Soline,bardzo tam lubiliśmy plażować.
Całkiem płytko i z piaskiem jest w Grabišče ,ale mała plaża,nam się nie podobało,ale niemal cały czas jest wody do kolan :)
Aha,w Soline jest bardzo rozwinięte zaplecze gastronomiczne,placinki pycha ,są prysznice na plaży ,jest cień i auto można zostawić troszkę dalej od plaży w lasku za darmo lub zapłacić 10 kuna za cały dzień na parkingu blizej plaży.
Ostatnio edytowano 04.07.2015 22:41 przez andeo, łącznie edytowano 1 raz
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.07.2015 19:40

andeo napisał(a):hej,ja jestem w drodze do domu z Hvaru :) Było pięknie .
(...)Nam podobało się w Sv Nedjeli ,piękna plaża, laguna również,lecz tam z małymi dziećmi będzie ciężko się dostać,raczej nie polecam(...)


Hej Aldonko :smo: Ohhh jak czekam na relację!!! :mrgreen:

Ja miałam na myśli plażę w Nedilji tę zwykłą (przed laguną) - nie lagunkę, za skałkami :D
Tam z dziećmi to na pewno nie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 120
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone