Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamerka w Dubrovniku!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002
Kamerka w Dubrovniku!

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 12.02.2003 09:39

Widzieliście na stronie Instytutu (www.izor.hr) nową kamerkę? W Dubrovniku na murach. Aż mi się lepiej na duszy robi jak sobie co jakiś czas popatrzę ..... i chyba łatwiej doczekać do wakacji..
Pozdrawiam
Aśka
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 12.02.2003 10:24

Kamerka jest naprawdę fajnie umieszczona i pokazuje obrazy z kilku różnych ujęć - naprawdę super pomysł!

Pozdrawiam
meeg
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 12.02.2003 13:32

Ciekawe, Ciekawe..
Więcej takich info a jakoś doczekamy do wakacji :D
Pozdrawiam,
Ari
Mariusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 19.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz » 12.02.2003 19:16

Z jednej strony fajnie - można popatrzeć, powspominać, poplanować, podumać o ciepłej Chorwacji... :D
Z drugiej strony diabli człowieka biorą, że nie można od razu pojechać, a do wakacji jeszcze tyle czasu... :evil:
Mimo to - fajnie, że jest kamera... :P
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 13.02.2003 09:19

Ja dostałam istnej manii zaglądania na te strony - bez spojrzenia na morze nie mogę wręcz rozpocząć pracy, ale masz rację - dostaję "białej gorączki" gdy pomyślę, że urlop mam dopiero na przełomie sierpnia i września. Czekanie mnie wykańcza. :cry:
romek
Croentuzjasta
Posty: 209
Dołączył(a): 29.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) romek » 13.02.2003 22:41

Cierpię na to samo schorzenie,marzę o wakacjach a to dopiero na początku lipca,właśnie w rejonie Dubrownika-tylko 117 km.Mam super apartament w Briście,byliśmy tam przed 2 laty i bardzo nam się podobało.codziennie zaglądam na forum jak mój syn uzależniony od netu,ale on niestety ogląda inne strony,nie wie co piękne.
blackwild
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 11.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackwild » 14.02.2003 02:15

u mnie jeszcze tylko ok 3 miesiące do wyjazdu :)
a kamerka super jest !!!!!
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 21.04.2003 22:56

blackwild napisał(a):u mnie jeszcze tylko ok 3 miesiące do wyjazdu :)
a kamerka super jest !!!!!


A u mnie juz niecałe 3 miesiące :lol:

Pzdr.
Rafał (z konta Asi)
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 22.04.2003 01:30

asikx napisał(a):
blackwild napisał(a):u mnie jeszcze tylko ok 3 miesiące do wyjazdu :)
a kamerka super jest !!!!!


A u mnie juz niecałe 3 miesiące :lol:

Pzdr.
Rafał (z konta Asi)


tylko ze Blackwild pisal to 14.02.203 :lol:
Izabella
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 23.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izabella » 25.04.2003 12:20

Meeg, widze ze cos nas laczy :lol: I mam tez wielka nadzieje, ze poznamy sie blizej i ze mnie odwiedzisz gdy bede juz mieszkala w Splicie :wink: i ja jestem maniaczka zagladania na te stronke z Dubrovnika, az cieplej, prawda?Serdeczne pozdrowienia!

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone