Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kambodża + Birma + Malezja + Tajlandia = PRZYGODA

60% ludności świata żyje w Azji. Chiny są tak szerokie, że naturalnie powinny przeciąć do 5 oddzielnych stref czasowych, ale mają tylko jedną - narodową strefę czasową. Obywatele Singapuru, Korei Południowej i Japonii mają najwyższe średnie IQ na świecie.
W Azji znajduje się najwyższy punkt na lądzie – Mount Everest (8848 m n.p.m.) oraz najniżej położony punkt – wybrzeże Morza Martwego (430,5 m p.p.m.). Spośród 10 najwyższych budynków na świecie 9 znajduje się w Azji.
olek123456
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) olek123456 » 19.03.2016 18:22

WItam, ile dni proponowałbyś na Chiang Mai i ile na Angkor Wat. Jak oceniasz pomysł dojechania z Bangkoku do Chiang Mai autobusem zamiast samolotem?
Pzdr
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 20.03.2016 09:34

olek123456 napisał(a):WItam, ile dni proponowałbyś na Chiang Mai


Hmm, zależy co kto lubi!
Tam jest co robić.

Można pochodzić po wioskach, górskich plemionach = 2-3 dni
Można tak jak my pojeździć na słoniu, spłynąć tratwą = 1 dzień
Można uczestniczyć w różnych kursach (gotowania, masażu...) w pobliskich klasztorach = nieskończenie
No i można połazić po watach, świątyniach jest ich kilkaset (przeszło 300) - jeżeli jesteś miłośnikiem (= nieskończenie) jeżeli nie jesteś to waty w Bangkoku są okazalsze i po 4-tej świątyni pozostałe wydają się podobne.
Można do ogrodu na tygrysy...
Można...

Ja uważam iż z lekkim trekkingiem w górach max 4 dzionki


olek123456 napisał(a):Jak oceniasz pomysł dojechania z Bangkoku do Chiang Mai autobusem zamiast samolotem?
Pzdr


Tracisz kilka dni = zyskujesz na kasie ????????



olek123456 napisał(a):WItam, ile dni proponowałbyś na Angkor Wat.


Ja osobiście zostałbym tam tydzień i jeszcze mi by było mało.
No ale min. 3 dni należy liczyć.


Pewnie nie pomogłem a tylko namieszałem - no ale...

Pzdr.
:papa: :papa: :papa:
olek123456
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) olek123456 » 21.08.2016 20:07

Wróciłem, więc napiszę, że:
w Chiang Mai byliśmy 3dni (w tym 1caały dzień ze słoniami)
dojechaliśmy tam nocnym pociągiem- podróż trwała około 13 godzin
w Angkor Watt byliśmy 3dni
a oprócz tego byliśmy jeszcze w Bangkoku, Ko Phi Phi w Tajlandii, Phnom Penh w Kambodży; no i przejechaliśmy cały Wietnam począwszy od Delty Mekongu na południu po Sapa na północy.
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Azja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kambodża + Birma + Malezja + Tajlandia = PRZYGODA - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone