napisał(a) Tymona » 06.01.2012 21:11
Witam wszystkich i do zabawy się włączam
Myślałam , myślałam i już miałam się poddać... ale sobie przypomniałam, że jest taki hicior, co Pan skomponował, Pani zaśpiewała i rozsławiła, a teraz Pan ma do Pani pretensje, że to nie jemu tak ładnie wyszło jak jej
Co faktu nie zmienia, że piosenka genialna:
Nothing campares 2U - Sinead O'conor
Nothing campares 2U - Prince
pozdrawiam
